Glavni meni

Super single

Započeo perlx, 05 Decembar, 2011, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Menjaju se, stapovi na plavoj jamahi su od r6r, nisam vidjao kros/sm sa radijalnim kocnicama

Kengur

Dodje mi pivo svako ko je tvrdio da se ne menjaju.

Ovaj coca colu, ne pijem vise alkohol... Od subote tacnije. Moze i kafa. Vise kafa, da bude veci trosak.



:)

Taraba

Menja se prednja vila svakako, kao i zadnje ve¹anje.
Samo plastike ko¹taju malo preko 1000$
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

Nista nije jeftino pa ni ovo,sve sto je lepo
je preskupo  ;D ;D

AndreyRR

#24

perlx

Kengure sine ti se fokusiras na sliku, bez da si skontao text. Originalna ideja bila je da vile ostanu originalne, no kao sto vidis nije zazivela. Ljudi sami rade razne prerade i tu nema pravila.
Kafu placas kad pazaris motor ;)

Kengur

#26
Pa sta nije jasno? Bila, ali nije ostala... Znaci menjaju... :)

Nisam se zajebavao, ozbiljna su bila pitanja.

EDIT
Ako ostanu vile od crossa, onda moraju da se prave distanceri za kljesta. Sto naravno nije neki problem, ali slika pokazuje da to nije slucaj. Kapiram ja ideju, nije to problem.
Nego mrzi me da kopam sad net o celoj zajebanciji... Glava mi pada, radim po ceo dan kao konj, a danas mi nije bas bio dan.. tj sad vec juce... :)

A placam pice bez problema, ako bog da, krajem aprila... Jos neke stvari da resim samo... Bice.. :)

EDIT2

Nek je i bez viljuska,  opet: Felne, distanceri i jebada oko montiranja, oklopi, sat, heblovi, rezervoar + motor... Za nase uslove prevelika cifra...

perlx

Menjaju jer ne postoje pravila jer ne postoji klasa. Sve je stvar zelje/volje/novca.
Cekam te za pice :)

Kengur

:)

Nego da se vratimo na temu, meni ova klasa skroz zanimljiva... :)

Gašpar

Meni se jako svidja, ali skupa igracka. Pogotovo sto po oglasima nema 450 divljaka...

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 06 Decembar, 2011, 01:43
Meni se jako svidja, ali skupa igracka. Pogotovo sto po oglasima nema 450 divljaka...
ima, svi su :D

Taraba

Citat: zemunboy poslato 06 Decembar, 2011, 01:48
Citat: Gaspar poslato 06 Decembar, 2011, 01:43
Meni se jako svidja, ali skupa igracka. Pogotovo sto po oglasima nema 450 divljaka...
ima, svi su :D

+1
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


3006

Citat: Kengur poslato 06 Decembar, 2011, 00:00
Dodje mi pivo svako ko je tvrdio da se ne menjaju.

Ovaj coca colu, ne pijem vise alkohol... Od subote tacnije. Moze i kafa. Vise kafa, da bude veci trosak.



:)
Kafa, vinjak i koka kola. Vodi se pod jedno piæe.  ;)
Ona Jamahica sa prve slike je prelepa!

Gašpar


Taraba

Citat: Gaspar poslato 06 Decembar, 2011, 11:12
Zasto je neko napravio motor za 21. vek s dizajnom iz 20. veka [glavazid]

Citat: easy poslato 06 Decembar, 2011, 10:46
Zato ¹to mu se mo¾e.
Ja bi ga prepravio da izgleda ovako
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Ako bi ovakvog napravio, postao bi moj idol istog trenutka. Ali najozbiljnije  :)

Taraba

Ne mogu Ga¹o, veæ me mnogi idolizuju... [rofl][rofl][rofl][rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

brate easy ne pravi nam zazubice  [balavi] [balavi],kako bi bilo dobro
da svako ima po jedan pa da se organizuje GP manijaci  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Sad...zamislite sada kad uvedu moto 3 gp klasu, koliko ce preduzecima, mislim, tipa japanskim, trebati da na trziste izbace isto to ...mislim, pod cuvenim, takoreci , sloganom, ready to race, ali ozbiljno....
Meni nije jasno zasto se super mono ne bi prodavao a supermoto se prodaje....pa eto nama i KTM a u istim vodama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11