Glavni meni

Bel-Ray

Započeo B@ne, 30 Novembar, 2011, 08:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

doktor

Ja sam sipao Bel Ray Thumper 20w-50 u XT-a i nije potrosio nista, a lepo je radio. Sada sam sipao Bardhal XTC C 60 20w-50 posto nema vise Bel-Raya u toj gradaciji.
Bikers work is never done!

Taraba

Doktore, to samo nasi traktori trose tako. Koristio sam ja 20w50 u Dr350 I nije trosio nista. Mislum da imam jos uvek 1.5l negde.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Simon69

B@ne,smuckaj mi nesto za Tandzaru da ne trosi [klanjam_se],da se vozam kao covek bez ranca i boce ulja u njemu [yahoo].
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

SSZGO

Citat: Taraba poslato 15 Mart, 2012, 12:25
Taj tvoj pije ko Laziæ. [ludak]
Meni je izdr¾ao skoro 4000 pre nego ¹to je izeo 300g Mobil 1 Racing 4T 10W-40.

tvoj baguje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Taraba

Citat: SSZGO poslato 16 Mart, 2012, 04:23
Citat: Taraba poslato 15 Mart, 2012, 12:25
Taj tvoj pije ko Laziæ. [ludak]
Meni je izdr¾ao skoro 4000 pre nego ¹to je izeo 300g Mobil 1 Racing 4T 10W-40.

tvoj baguje

Ma i uff-ov je taki. Izgleda da Austrougari i dalje nisu oprostili ostatku sveta za oba svetska rata. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa ja ne bi rekao da moj motor trosi ulje
jer ako trosi trosi ga uvek
merenje na 1000, 2000, 2500, 3000km i stoji na nivou kao i kad sam ga sipao
na 3100 vec opada nivo a na 3500 fali pola litre (pola litre je inace cetvrtina ukupnog ulja)

Purec

Citat: UFF poslato 16 Mart, 2012, 21:07
pa ja ne bi rekao da moj motor trosi ulje
jer ako trosi trosi ga uvek
merenje na 1000, 2000, 2500, 3000km i stoji na nivou kao i kad sam ga sipao
na 3100 vec opada nivo a na 3500 fali pola litre (pola litre je inace cetvrtina ukupnog ulja)

Meni je GSX-R bukvalno isto tako radio sa Motorex-om tako da se ja vracam na Silkolene :)

Hohštapler

Mala pomoæ... po¹to se ja u dimenzije i gume razumem koliko i u pravljenje torte... [doh]
Na mojoj CB fabrièki bi trebalo da ide 110-80-17 i 130-80-17...
Od HEIDENAU vidim ima K63 i K64, ali su oni 110-70-17 i 130-70-17, da li to pravi neku bitnu razliku?

I da, kum se razmi¹lja o istom setu osim ¹to je njemu zadnja 140-70-17, opet, isto pitanje?

Cene nam deluju veoma pristojno.
Hvala unapred.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Mo¾e¹ slobodno da montira¹, neæe¹ ni osetiti razliku.

Hohštapler

Sad gledam ovo


pa kontam da i nije problem, to je zapravo ono ¹to bi se narodski reklo "tanji profil", 10% od 110mm je 11mm, mo¾e da bude eventualno malo tvrðe po rupama, jel... 
A sumnjam da se i kod kuma ne mo¾e staviti 10mm u¾a na ono njegovo sokoæalo..

Ga¹par, hvala na odgovoru.

Ako jo¹ neko ima neka iskustva sa sliènim "problemom", znaèi mi.  [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya

Kakve bre veze imaju gume i ulje?

Taraba

Naftni derivati.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Conti-Moto

Citat: zmiya poslato 03 April, 2012, 09:07
Kakve bre veze imaju gume i ulje?

Kako nemaju, guma klizi kad je podmazuje ulje . . . zar ne?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Hohštapler

Citat: B@ne poslato 30 Novembar, 2011, 08:47


Ulja i maziva za motocikle : EXS,Thumper, EXP, V-Twin, Scooter, SL-2, SI-7, DOT4, Gear Saver, Foam Filter, Blue Tac Chain Lube, 6in1, Waterproof Grease

Cene i ostale informacije na : www.altes.co.rs





Po¹to sam ja nov, ja èitam teme iz poèetka... Kliknuo na sajt da vidim cene ulja i tamo na¹ao, a nisam hteo da otvaram novu temu..
Izvinjavam se za Off.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: zmiya poslato 03 April, 2012, 09:07
Kakve bre veze imaju gume i ulje?

neko se izgleda zajebo sa spajanjem tema

Hohštapler

..ova tema je u prodavnice, a Bane je okaèio da prodaje Bel Ray i dao link ka svom sajtu.. Na sajtu ima i Heidenau.. zato sam i pitao ovde, gde je njegova tema....
Ako je gre¹ka, slobodno izbri¹ite.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

B@ne

HUSQVARNA I BEL-RAY NAJAVLJUJU PARTNERSTVO

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/21/g55e.jpg  http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/201/t0ry.jpg


Husqvarna Motorcycles GmbH sa zadovoljstvom najavljuje partnerstvo sa Bel-Ray kompanijom, liderom u proizvodnji specijalnih ulja i maziva. Dve kompanije potpisale su dvogodi¹nji ugovor, koji stupa na snagu 1. januara 2014 i koja ukljuèuje novoformirane motocross fabrièke timove za MX1 i MX2 i enduro i ekstremni enduro .

Bel-Ray æe biti glavni sponzor i slu¾beni tim æe biti poznat kao "Bel-Ray Husqvarna Factory Racing". Kompletna linija Bel-Ray Powersports ulja i maziva koristiæe se na prvom punjenju i biæe preporuka na svaki Husqvarna motocikl. Ti proizvodi ukljuèuju Bel-Ray’s Works Thumper Racing Synthetic Ester 4T motorno ulje, Blue Tac sprej za lanac i Moto Chill Racing Coolant rashladnu teènost, proizvodi koji nude vrhunske performanse i bolju pouzdanost.

Stefan Pierer, KTM AG CEO oceno je partnerstvo sa Bel-Ray. "Obe kompanije u¾ivaju veliki meðunarodni ugled, a nama je potreban sna¾an partner za proizvodnju i podr¹ku na takmièenjima. Husqvarna i Bel-Ray su visoko tehnolo¹ke kompanije koje dele istu strast za trkama i imaju veliko iskustvo u vrhunskim takmièenjima. Na¹e zajednièke strasti i oèigledna sinergija èine ovu nadolazeæu saradnju prirodnom. Mi u Husqvarni , zajedno s Bel-Ray radujemo se velikih uspesima "

Oliver Goehring, Husqvarna Motorcycles GmbH Managing Director , takoðe je istakao da je novo partnerstvo sa Bel-Ray va¾an korak za buduæi uspeh kompanije ." Svet motosporta postaje sve konkurentniji. Poslujemo sa sofisticiranim najsavremenijim tehnologijama, a to æemo uskladiti sa ve¹tinom na¹ih najboljih vozaèa na takmièenjima.Velika je prednost imati partnerstvo s Bel-Ray kompanijom koja je vrlo iskusna u takmièarskom svetu .Na¹e robne marke dele zajednièku istoriju tehnolo¹ke savr¹enosti i uvereni smo da mo¾emo graditi uspje¹nu buduænost."

Bel-Ray æe usko saraðivati ​sa Husqvarnom u njihovim nacionalnim i regionalnim programima takmièenja.Sa svojim jakim takmièarskim nasleðem, Bel-Ray nastavlja da poma¾e vozaèe da postignu svoje takmièarske ciljeve.

"Bel-Ray je ponosan ¹to je deo revitalizacije Husqvarna brenda", rekao je Bel-Ray Chief Executive Officer Jennifer Liquori ."Slièno kao Bel-Ray, Husqvarna ima bogatu istoriju i nasledstvo velike kompanije u motociklizmu. Zajednièka energija je stvorila Bel-Ray-Husqvarna partnerstvo koje se temelji na zajednièkoj ¾elji da proizvede motore s velikim pouzdano¹æu. Radujemo se uspe¹noj buduænosti! "