Glavni meni

Prerade motora

Započeo WOLVERINE, 15 Novembar, 2010, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

      HONDA VFR 750  








SUZUKI GSXR 1000 K9


UFF

Bem li ga ja mislim da prerade R-ova retko kad dobro izgledaju (zaniljivo da, lepo ne) jer se prilikom dizajna rama i agregata tog motora nije brinulo o izgledu (a i sto bi kad vec ima plastike koje ce sve da sakriju) tako da sam ram, deklovi, hladnjak... nikad ne mogu izgledati lepo kao na fazeru i hornetu

mada je ovaj k9 odlican

Laki-zr

Sta ja znam,svidja mi se...Nije lose odraadjen ni malo...  [thumb_up]

despic

sta fali ovom vfr-u!?jos malo da se skarabudzi i to je to...
a o k9 ne pricam
sledece god pocinjem da se bavim budzenjem, samo da dodjem do nekih para...i krsheva ;)
klasican divljak

UFF

Citat: despic poslato 16 Novembar, 2010, 11:28
sta fali ovom vfr-u!?jos malo da se skarabudzi i to je to...

Pa rezervoar i rep su odlicni ali ram i deklovi su odvratni a o ona dva topa jedan sa strane i jedan ispod repa o njima bolje da ni ne pricam

ne znam da li da se smejem ili da placem  [doh]

despic

sve se to da malo zamaskirati i odvuci paznju...
a sto se tice auspuha
ti da imas 2 qrca, jel bi se smejao ili plakao!? ;)
klasican divljak

UFF

Pa zavisi od toga da li volim analni sex  ;D

A ovaj je mogao oba pod bulju kao na fz6 ili svaki sa po jedne strane simetricno da lici na nesto

Havarisan

video sam u Nemackoj jednog 600rr-a prvi model isto je imao dva topa kao i ovaj VFR.

WOLVERINE


despic

jeste, al nece da mi ga pokloni ;)
klasican divljak

bajone

jedan lik iz izraela je prepravljao dr800 u varijantu hard enduro. vozi ga po njhovim pe¹èarama, pustinjama ¹ta veæ. to sam jo¹ odavno proèitao na adrideru na njihovoj temi o dr750/800.

motor je sada te¾ak 170kg, mislim da mu je konja¾a podignuta na oko 60ks, ima ono staro fabrièko ¹iroko sedi¹te i rezervoar od 25litara. ima 800kubika. sa ovim motorom mo¾e¹ sve. 
Æuti i saraðuj..

koki bre

Ja planiram moju Hondu da preradjujem u Street -a ....  pa kad je budem zavrsio a nadam se da ce do proleca biti cakum pakum kachim slike pa cete moci da date vase misljenje ...  Kad budem pocheo sa radovima ko zna mozda napravim temu pa slikam to sve lepo fino i za vreme izrade  :)

FANTOM

Evo dve slichice moje masine u sadasnjem stanju ....  Pa kad bude malo nekih parica stizu i nove slike  :)

kawa ninja


R-1 preradjene   ... lepe   [thumb_up]



This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja



  Stari model gsx-r     perfektno odradjen  ... [clapp] [thumb_up]







This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja



   Evo i jednog srad-a interesantan mi je takodje....ovako preradjen

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

mkt



mohikanac

#18
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2010, 00:05
Bem li ga ja mislim da prerade R-ova retko kad dobro izgledaju (zaniljivo da, lepo ne) jer se prilikom dizajna rama i agregata tog motora nije brinulo o izgledu (a i sto bi kad vec ima plastike koje ce sve da sakriju) tako da sam ram, deklovi, hladnjak... nikad ne mogu izgledati lepo kao na fazeru i hornetu

mada je ovaj k9 odlican

Meni nema nista lepse od R ramova,a ne gvozdjane cevcice na golacima....

http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqIOKpsE25J9ihZMBN648ifo9w~~_27.JPG



ra$a

sla¾em se... npr yamahini deltabox ramovi su prelepi. jo¹ jedna stvar koja mi smeta su neki ukrasi koji su tu samo da bi ma¹ina bila "lep¹a" a ne slu¾e nièemu.

tako da i moj glas ide za prepravljene R-ove.