Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


mkt

koliko para za ovo cudo

Slaninar

Kad vidim te sa praznim nosaèem brave, a bez iste, donete od napolje...  :)

Prodaæe se svakako skuplje od nabavne cene.
Verovatno za vi¹e novca tamo, nego ovde, jer ovde ih ima dosta sa istom nabavnom cenom, a i nemaju ljudi para da daju za skuplje bajseve.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ZEMZEM

Citat: mkt poslato 19 Avgust, 2018, 13:16
koliko para za ovo cudo
Ne zna cenu koju da postavi, zato sam i pitao ovde koliko bi to moglo da vredi.
Nov je 4.500E

Slaninar

Prodavanje skupog bajsa u Srbiji:

"Ja bih ti dao 400 evra...
...ali sad imam 200....

Dam ti 100, a za dalje da me saèeka¹..."

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

friziderdzija

jaooooo...pa ovo ima ¹teker....æe da dam dvesta evriæaaaa....da se kuropecam po moe selooooo....

bigbad86

Ja danas provozao BUgaRINA!

perlx


mkt

hahaha svi smo prosli kroz ovo

Plazma Keks

kad odem na kosutnjak, a tamo gomila likova koji su do svoje tridesete uglavnom presedeli, a onda im kolege sa posla kazu da je voziti bicikl zdravo i da trebaju da voze.
pocnes da pricas sa njima i izgori ti mozak, jer je lik se sve to procitao i pametuje ti oko delova, kako se vozi, bicikala....

mkt

svi na pedale i sporcki pozdrav  ;D

Kostić

ko voli da umre pre vremena taj vozi bajs uzbrdo po ko¹u i trèkara stazu za trèkaranje. i jednom æe neko od biciklista da pogine zbog vo¾nje u kontra smeru.

Plazma Keks


Taraba

Drugari, jurim bajs.
MTB, hardtail, L ram, Deore/XT/XTR, diskovi
U vesanje se slabo razumem - rekli mi da jurim Fox ako ima a da izbegavam Suntour jefinije verzije.

Treba mi za svaki dan peglu po nasipu, priobalju Dunava (zemlja, utaban pesak) i mali deo asfalta.
Nema single track i slicnih tehnickih momenata pa kapiram da mi 27.5 ili 29 radi posao bolje (bolje ide preko dzombi valjda).

Preporuka do 400e (polovan naravno).

E da, posto mi se ne ide bas u Aleksinac, Suboticu i slicno da gledam biciklu, nesto u okolini BG-a ili ako neko ima neku varijantu da pogleda bajs za mene pa da mu posaljem lovu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Drugar koji pegla enduro samnom drzi bicikl servis i prodaje bajseve. Bicikla koja prodaju su uvek u top stanju i servisirana. Pored toga vozi i DH pa se bas bas dobro razume u ogibljenja itd. Ako hoces mogu ti proslediti njegov broj pa vidi sta ima trenutno na prodaju.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 18 Oktobar, 2018, 22:05
kad odem na kosutnjak, a tamo gomila likova koji su do svoje tridesete uglavnom presedeli, a onda im kolege sa posla kazu da je voziti bicikl zdravo i da trebaju da voze.

Citat: Taraba poslato 18 Decembar, 2018, 23:50
Drugari, jurim bajs.
MTB, hardtail, L ram, Deore/XT/XTR, diskovi
U vesanje se slabo razumem - rekli mi da jurim Fox ako ima a da izbegavam Suntour jefinije verzije.

Treba mi za svaki dan peglu po nasipu, priobalju Dunava (zemlja, utaban pesak) i mali deo asfalta.
Nema single track i slicnih tehnickih momenata pa kapiram da mi 27.5 ili 29 radi posao bolje (bolje ide preko dzombi valjda).

Preporuka do 400e (polovan naravno).

E da, posto mi se ne ide bas u Aleksinac, Suboticu i slicno da gledam biciklu, nesto u okolini BG-a ili ako neko ima neku varijantu da pogleda bajs za mene pa da mu posaljem lovu.
:o :D

Taraba

Nisam presedeo, a kuce me drzi u formu jos uvek.
Ne voli motore pa mora bajs.

@Gavra: Hvala za info, al ne jurim teoriju i pricu vec mi treba konkretan bajs.
Zapravo ja i znam i ne znam sta hocu... znam sta valja za te pare al nemam pojma koji proizvodjaci/modeli su OK.

@Slaninica: Hvala za info. Videcu sta jos imas na sajtu zanimljivo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Nije teorija vec covek ima na prodaju bajseve pa si od njega mogao da kupis. Ali svekedno sad sam ga pitao ima trenutno samo dosta skuplje i sa duplim vesanjem.

Taraba

A onda se nismo razumeli.
Svakako, onda mi ne radi posao jer ne planiram downhill i slicno da mi treba duplo vesanje.
Hvala.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?