Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pera-s


farbach


Stigao Pinarello Dogma 65.1.

ЯЭВОЛУТИОН

imao prilike da prvozam pre par dana....njanja svedok....bajs je toliko lak da se ni ne oseca....jedino sto meni uliva strah da ga ne slomim...znam da ne moze ali kao da je od kartona a ne od karbona.....doduse ovaj je u katalogu bio 9500 ukp...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

a sto ti treba svedok ako si vozio bajs? ;D

perlx

Jer mu za motor treba notar :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 17 Avgust, 2014, 21:38
a sto ti treba svedok ako si vozio bajs? ;D
pa dao sam mu ga u ruke....nestvarno lagan.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

a jel se ne uvija?

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 19 Avgust, 2014, 01:34
a jel se ne uvija?

Jeste, Revolucija rukama cedi suvu drenovinu, a karbonski ram koji treba da se nosi sa snagom takmièara krivi kao da je od marcipana.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

nisam ni sumnjao ;D

Bori¹a

ljudi koliko kosta viljuska prednja najobicnija samo da moze da ide, pao sam sa bicikle i pukla mi viljuska :D ;D ;D :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

da vidis kako je to izgledalo, nisam ja pao pa je pukla viljuska nego je ona pukla pa sam pao...
idem kroz park i odjednom krcnu i meni ruke pocese da mlataraju a tocak u horizontalu hahah i tu padam ali ustajem i povucem ram i tocak mi se vuce za mnom, i drzi se sajlom od prednje kocnice ;D ;D ;D
to je bilo prosle godine ali nisam je ni vozio mnogo jer imam skuter ali sad nemam i necu imati jos neko vreme a treba mi nesto da idem u skolu...


monsterbnt

A on zna sta od toga.....
Izmeri precnik i duzinu osovine.
trebalo bi ovo da odgovara http://www.totalbike.rs/delovi/viljuske-amortizeri/viljuske/prednja-vila-26-286mm-head-mtb
Smrt SVIMA!!!!

mkt

au bre borisa jbt idi kresni neku cadjavu da te ne bije maler vise

Bori¹a

capriolo adrenalin je u pitanju...
mget nesto me jebe ovih dana ne mogu da verujem..
otac bivse devojke se bavi ovim pa idem ja kod njega sutra sa slomljenom biciklom ;D ;D ;D

monsterbnt

turi to sto sam ti poslo link
Smrt SVIMA!!!!

sremac

otac biv¹e devojke, khm khm , dobro samo nemoj se zaletati biciklom kad ga pokupi¹ sa servisa :P

inaèe ima¹ i one pijaène verzije od 500-1000din

monstere a ova ova da li mu se gadja ? http://www.capriolo.com/rezervni-delovi/viljuske/prednja-vila-za-mtb-26-254mm-navoj
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

hvala na pomoci manijaci :D cim stigne bajs ja dotezem srafove hahaha

Plazma Keks

Nemoj sve jer neces moci da okrenes volan ;D