Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

La Coste ne zive ovde, ovo je slano jezerce i park izmedju mog stana i plaze, a oni vole slatku vodu. Aligatori su u Everglades-u, nekih 20ak milja zapadno. Oni su oduvijek bili ovde i imaju svoje mjesto. Nova napast u Everglades-u su pitoni koji su utekli iz uzgajalista kad je bila poplava i poceli da se nekontrolisano razmnozavaju u sredini u kojoj nikad ranije nisu bili.

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2017, 15:55
La Coste ne zive ovde, ovo je slano jezerce i park izmedju mog stana i plaze, a oni vole slatku vodu. Aligatori su u Everglades-u, nekih 20ak milja zapadno. Oni su oduvijek bili ovde i imaju svoje mjesto. Nova napast u Everglades-u su pitoni koji su utekli iz uzgajalista kad je bila poplava i poceli da se nekontrolisano razmnozavaju u sredini u kojoj nikad ranije nisu bili.

Super su i priroda i bajs.

Zadnje svetlo, uz gumenu podlo¹ku ako treba, mo¾da montirati na kosu zadnju ¹ipku, sa desne strane, ovako æe sve blato i voda kupati isto direktno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2017, 15:55
Aligatori su u Everglades-u, nekih 20ak milja zapadno. Oni su oduvijek bili ovde i imaju svoje mjesto.
Ba¹ su daleko!


Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2017, 15:55
Nova napast u Everglades-u su pitoni koji su utekli iz uzgajalista kad je bila poplava i poceli da se nekontrolisano razmnozavaju u sredini u kojoj nikad ranije nisu bili.
:o Jeb'o Floridu! Kanada je obeæana zemlja! ;D

Boban_m

Zato od novembra do marta svaki drugi auto ovde ima tablice Quebec ili Montreal.

Lazic

Pa kad je tada tamo ledeno doba... :o ;D

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2017, 15:55
La Coste ne zive ovde, ovo je slano jezerce i park izmedju mog stana i plaze, a oni vole slatku vodu. Aligatori su u Everglades-u, nekih 20ak milja zapadno. Oni su oduvijek bili ovde i imaju svoje mjesto. Nova napast u Everglades-u su pitoni koji su utekli iz uzgajalista kad je bila poplava i poceli da se nekontrolisano razmnozavaju u sredini u kojoj nikad ranije nisu bili.

UFFeeee dolazi sa velikom torbom, gmizavi akrepi za Dz.  :)

Boban_m

Jos i placaju ako ih skines s broja.

Lazza




Hocemo lepo vreme...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Hoæemo lepe ¾ene...

Lazza

Znaci ja sam imao prividjenje da ce ovo biti sledeci komentar od doticnog autora 😀 izgleda da...
Hocemo iste stvari 😘
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2017, 21:33
Jos i placaju ako ih skines s broja.

koliko?
i zasto se neko ne bavi time?
potrebno je da slikaju ili moraju fizicki da ih donesu za naplatu?
u slucaju da moraju da ih donesu da li imaju pravo pre toga da ih oderu i zadrze/prodaju kozu?

ako si naoruzan i ides sa kolegom rizik da najebes je skoro nikakav
ja bi ih licno lovio samo sa velikim ostrim nozem i rukavicom za dresuru pasa, nista vise od toga ti ne treba ma koliko velika bila


UFF

50$  pfffff

nisu oni bas na izvolte da setas i nailazis na njih, nek ih love sami stekare jedne

Boban_m

A dnevnica plus bonus za vece primjerke i za gnijezda sa jajima? ;D

mkt

snimak od pre sto god, drugar se malo zajebao u proceni
! No longer available

Slaninar

 [rofl]

To se inaèe prolazi i sa drumskim biciklom, samo da su gume ne-najtanje i na dobrom pritisku (i da su toèkovi kvalitetno uraðeni).

Ovo - debele gume, amortizer... lo¹a tehnika, lo¹ tajming.   :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

e, ma dobre su i gume i amort nego se sivonja zaleteo
vec smo se spustali tu i sve ok, nego po pravilu kad resis da upalis kameru i ovekovecis taj trenutak uvek nastane sranje
jbga losa procena
sa DH bajkom bi sve lepo upilo i prosao bi bez problema

farbach


mkt


mali_zmaj

Svaka èast!!
jin-jang