Glavni meni

MK"IL Paradiso" Istocno Sarajevo

Započeo PEDJA SOKO, 18 Novembar, 2011, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PEDJA SOKO

MK"IL PARADISO"Istocno Sarajevo je druzina ozbiljnih ljudi,ljubitelja motora,druzenja i putovanja.Osnovan 2006.god.kao ideja naseg tragicno nastradalog brata Zorana Zoke Kezuna.
Klub ima 12 clanova,organizovali smo 5 moto skupova,ljudi kazu uspjesnih,stalni smo ucesnici svih humanitarnih akcija na teritoriji grada,akcija edukativnog karaktera iz oblasti saobracaja i sportskih dogadjaja u nasem kraju.

K_A_W_A

Citat: PEDJA SOKO poslato 18 Novembar, 2011, 21:02
MK"IL PARADISO"Istocno Sarajevo je druzina ozbiljnih ljudi
Pomislice neko da ste udruzenje knjizevnika ;D ;D ;D ;D [rofl]
Pa gde si Pedja druze? Nigde nema provoda kao kod nasih braca u Sarajevu.  [yahoo] [cheers]

P.S. Pozdravi mi Bojana i Sinisu, ako ih vidis.

goranvojska

Citat: PEDJA SOKO poslato 18 Novembar, 2011, 21:02
MK"IL PARADISO"Istocno Sarajevo je druzina ozbiljnih ljudi,ljubitelja motora,druzenja i putovanja.Osnovan 2006.god.kao ideja naseg tragicno nastradalog brata Zorana Zoke Kezuna.
Klub ima 12 clanova,organizovali smo 5 moto skupova,ljudi kazu uspjesnih,stalni smo ucesnici svih humanitarnih akcija na teritoriji grada,akcija edukativnog karaktera iz oblasti saobracaja i sportskih dogadjaja u nasem kraju.
nikad u vas nismo ni sumnjali.a sto se skupova tice..........no comment.

PEDJA SOKO

Citat: K_A_W_A poslato 18 Novembar, 2011, 21:20
Citat: PEDJA SOKO poslato 18 Novembar, 2011, 21:02
MK"IL PARADISO"Istocno Sarajevo je druzina ozbiljnih ljudi
Pomislice neko da ste udruzenje knjizevnika ;D ;D ;D ;D [rofl]
Pa gde si Pedja druze? Nigde nema provoda kao kod nasih braca u Sarajevu.  [yahoo] [cheers]

P.S. Pozdravi mi Bojana i Sinisu, ako ih vidis.

XAXAXXA,brat moj sta kazes,knjizevnika!Djavole,gdje si,nigdje te ziva?Siku sam nedavno vidio a Bokija nema na bijel dan,rijetkop ga vidjam,prvi put budem sa njima zovemo te!
Pozdrav pa se vidimo!

banditkg


balcan girl

hmm, letos u lazarevcu sam pila pice u gradu sa nekim iz il paradisa, e a ko je to bio veze nemam patim od alchajmera :-P mislim ja sam ona koja je radila salto preko vozaca kad je ispred semafora sa zadnjeg presao na prednji :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Cale


PEDJA SOKO


torlak




Pozdrav od èlanova motokluba Lo¾aèi Miniæevo (facebook profil)!