Glavni meni

VOR 530 sm

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 15 Novembar, 2011, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Nemam cesto vremena da pisem sta prodje kroz moju malu radnju...obicno ni ne obratim paznju, ali ima motora koji se ne vidjaju svaki dan, a recimo ovo ja vidim uzivo prvi put.....Hi end super motard iz Italije, delo Vertemati porodice i njihove male firme koj aproizvodi verovatno jedan od najboljih motorcikala u klasi mx i sm 9sad ce ovi iz KTM da odlepe)
http://www.bikez.com/motorcycles/vor_sm-e_530_supermotard_2007.php
dakle motor doteran iz Belgije, nije palio dugo...kratak pregled...reanimacija sleduje, pa onda i prvi utisci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


panthocrator

E da je vise para pa da se vozi takva egzotika.

Nadalina

Dzukela u podznaku

Gavrolini

predpostavljam da je klasicna italijanska prica...uzmu tudji dobar agregat i nakite svu mogucu opremu

pedriic

Ma to mora da je neko sranje, pola ljudi nije ni èulo da to postoji ;)

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 15 Novembar, 2011, 19:30
predpostavljam da je klasicna italijanska prica...uzmu tudji dobar agregat i nakite svu mogucu opremu
Paaaaa, ne bas
Motor je njihov dizajn, prva generacija je cak bila bez uljne pumpe....gear driven cam....4 ventila....nista nije od drugih motora....a oprema je vrhunska....nakicen ko bozicna jelka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

jel to na prodaju ili se hvalis  ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Jok bre doterao lik da reanimiram.....odjebali ga svi po gradu...pa cuo covek da se zimi drkam sa egzotikom....uputio ga drugar, kad je video da sam radio TM 660

http://newmotorcyclebuyersguide.com/img/275.jpg

kako se nadju samo se pitam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE



  Dolazim ujutro da vidim ovo cudo,,,,,,,,,  spremaj coffe.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 15 Novembar, 2011, 21:47


  Dolazim ujutro da vidim ovo cudo,,,,,,,,,  spremaj coffe.
jbt....nemoj da drugi cuju pa da se nakace svi na dzabe kafu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ajde lepo priznaj da si i ovo izmislio da zajebava¹ Uffa,po¹to ti je umrla ona tema o stromu..

Tamanitu

Do 00!
Mislim da je 1 Alfista imao ovo u BG pre par godina, i prodavao ga je kasnije, skroz zaboravih na to.

zemunboy

Da da, bio je jedan u oglasima crni pre par godina...

AndreyRR

Evo revolution zove sve na kafu  ;D ;D ;D [cheers]

zemunboy

Otvarajte temu: Prvi Zimski Skup motomanijaka
mesto: kod revolucije u garazi, koliko stane oko VOR-a :D

UFF

ja ne pijem kafu ali bi da probam egzotiku :D

Gašpar

Ja pijem kafu. A sto pitate?  ;D

AndreyRR

Pa revolution zvao sutra na jutarnju kafu  ;D ;D