Glavni meni

Legende moto sporta

Započeo Gašpar, 12 Novembar, 2011, 23:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2012, 21:56
Citat: WOLVERINE poslato 16 Novembar, 2011, 00:53
   


         PLAYBOY  Berry Sheene...   [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

   Barry Sheene Legacy trailer

Gde da naðem ovaj film? ne mogu da iskom ni jedan torrent....

Nema nigde....  i ja sam sve prekopao......  ima jedan dokumentarac ............  

  Barry Sheene & James Hunt - When playboys ruled the world


Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

za mlade narastaje nepoznat....inace vrhunski lik ....

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Surtees
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

'bote al si ti mator.....
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Sad sam odgledao ovaj dokumentarac iz '75 o Daytoni i Beriju ©inu...
©teta ¹to je Yamaha prestala da fura ovu ¾uto-crno kombinaciju, ba¹ je bila upeèatljiva i prepoznatljiva.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

x3mer89

"The Wild Chiild", u svje vrijeme jedan od najvecih talenata ali zbog problema sa karakterom, alkoholom i drogom nije postigao sta se ocekivalo.
Anthony Gobert

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Septembar, 2013, 19:17
Sad sam odgledao ovaj dokumentarac iz '75 o Daytoni i Beriju ©inu...
©teta ¹to je Yamaha prestala da fura ovu ¾uto-crno kombinaciju, ba¹ je bila upeèatljiva i prepoznatljiva.

ko kaze....

http://www.sportbikerider.us/Pics60/20050708-080549-Colin-Edwards-M1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

(ne radi ti link za sliku)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

U pet postova tri puta se ponavlja jedan dokumentarac.

Hohštapler

Su 2006. imali tu ¹aru?!
Jel imaju to uop¹te u prodaji, za raju, u toj boji?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: x3mer89 poslato 24 Septembar, 2013, 19:22
"The Wild Chiild", u svje vrijeme jedan od najvecih talenata ali zbog problema sa karakterom, alkoholom i drogom nije postigao sta se ocekivalo.
Anthony Gobert


E on mi je od najomiljenijih!  :)
Sta je radio onim Ducati-jima ... Prava "napast", nesto kao danas MM.
Nazalost, zadnje sto sam o njemu citao je da obija apoteke i otima babama torbe na ulici za dva'es dolara. Tuzno. A svi su ga vozaci cenili, uvek je bio voljan da da savet, kolege su ga bas ocenile kao velikog coveka. Steta pa ovako.  :(

x3mer89

Prijatelj prije 2 godine dodje na stazu sa svojim K7 SBk s kojim vozi neka tamicenja po Njemackoj i na motoru ova viljuska kompletna sa klijestima. Prica slijedi ovako: "Firma Mondial je htjela da napravi motor za SBK i da se takmici i htjeli su da angazuju bas Gobert-a. Motor je napravljen, odradjeni su prvi kilometri ali je projekat ugasen vjerovatno iz finansijskih razloga. Tako on kupi te vile, napravi nove mostove i montira na K7 medjutim nije mu bas stimalo jer jednostavno nije mogao da ih optereti sto bi rekli trkaci. On mi je bas pricao dosta detalja o Gobert-u pa sam se kasnije i ja zainteresovao za njegovu karijeru. Eto jos jedna prica sa losim krajem za njega.

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic



I nije neka legenda , ali vredna je pomena ... Gina Bovaird , prva ¾ena koja se takmièila u GP . Debi je imala 1981. u klasi 125 , a veæ nakon dve trke je u Le Manu vozila u klasi 500 , i tako postala i ostala  :D prva ¾ena koja je vozila u najjaèoj klasi .
1982. je nastupala na 2 trke .
Od ukupno 3 trke u kraljevskoj klasi , na 2 se nije uspjela kvalifikovati , a i tu na kojoj se kvalifikovala nije zavr¹ila  [rofl]

x3mer89

Onda je i Nesa Perisic legenda :) Pobjedio sam sebe. Vozio jedini u klasi 600 Happening i diskvalifikovan jer nekoliko puta presjekao sikanu :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Radanovic


Danas je 11 godina kako je umro Barry Sheene

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

3006

Pre dva dana bilo 11 godina...