Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


castor

Sve super napravi i onda ofarba blok motora u John Deer zelenu! Pa majku mu jebem, nije to traktor... [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: megaidiot poslato 12 Jun, 2017, 20:58
Citat: ninja66 poslato 12 Jun, 2017, 17:03
Dete u kolima nije bilo , samo vozac i on je ok.
Moj drug je vozio GS i neverovatno (hvala Bogu) ,jako ugruvan ali bez tezih povreda.
dobro je, smrzo sam se kad sam video slike i na sta lici sve.
Sad je i meni lak¹e... ©ta su ti moderni gluvi telefoni...

¾arko1983

Jel imao neko bmw sa 177ks, kakava su isustva?

Zeljkamp

Svi N47 agregati, ukljucujuci i taj od 177ks, imaju problema sa pogonskim lancem te ga je pozeljno zameniti ako to vec neko pre tebe nije uradio. To ti dodje kao veliki servis. Set lanca i lancanika je negde oko 350e ali su ruke skupe jer je lanac pozicioniran kod pozarnog zida i agregat mora napolje da bi se zamenio. Suma sumarum, to planinarenje kosta negde oko 800e ali si posle miran. BMW je rekao da posle zamene vise nema problema jer je kompletan set redizajniran. Lanac je jaci, zupcanici su drugaciji itd.

Ako zanemarimo ovo sto sam napisao, agregat je izuzetan. Odlicno ide i malo trosi.
TwinZ Auto & Moto


Kanarinac

Koliko sam jurio keca u M paketu, ali drogiranje sa cenom je bilo pa sam skapirao da je 5ca za slicne pare bolji auto. Jurio sam 2006 god bas zbog ovoga sto prica Zeljkamp

¾arko1983

Nema u ok stanju, ovaj iskocio cini mi se zanimljiv.....

bucko

Citat: ¾arko1983 poslato 14 Avgust, 2017, 08:27
Jel imao neko bmw sa 177ks, kakava su isustva?

Imam ja kad vozim na pola gasa,a iskustva , odlicna. ;D

Kanarinac

Ovaj na slikama deluje odlicno, ali je cena premala za ovu opremu. Vrate i desna i leva nisu u liniji. desno su izdignuta,a leva su pala

UFF

Citat: bucko poslato 14 Avgust, 2017, 15:40
Citat: ¾arko1983 poslato 14 Avgust, 2017, 08:27
Jel imao neko bmw sa 177ks, kakava su isustva?

Imam ja kad vozim na pola gasa,a iskustva , odlicna. ;D

i posle kao sszgo se qrci na 4umu  [rofl]

Jovan D

Citat: DraganPavlicevic poslato 12 Jun, 2017, 14:31
Juèe je u ©apcu odr¾an skup ljubitelja BMW-a. Normalno, bili smo moj mlaði sin i ja sa 850 csi.  Sa nama je bio i Lukin drug Milo¹ sa svojom trojkom kabrio. Bilo je vi¹e od 200 automobila. Pored vo¾nje spretnosti, ocenjivanja je bilo iz vi¹e oblasti, a na kraju dana su deljenje plakete i pehari.Osmica je bila jedinstven, originalan i izuzetno lep auto, tako da ni pehar za pomenute karakteristike nije izostao. Peharom je bio nagraðen i Milo¹ev kabrio. U povratku na izlasku iz ©apca video sam na prikolici razbijen BMW gs 1200. Bio je havarisan do neprepoznatljivosti. Sve ¹to je ostalo od njega bio je desni cilindar i zadnji kraj sa metalnim kofero. Mogu misliti kako je pro¹ao vozaè.
Dragane da li je 850 CSI ili CI ili samo I, cini mi se da prednji branik nije od CSI mozda gresim naravno, inace bmw je prelep  [thumb_up]

Zeljkamp

Citat: ¾arko1983 poslato 14 Avgust, 2017, 14:28
Na ovo sam bacio oko https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10573659/bmw-120-d-m-paket
Na fotografijama izgleda odlicno. Ne mora da znaci da je lupan ako mu vrata ne stoje u ravni. Moguce je da samo treba da se dosteluju i nista vise. To se vidi kada se ode i pogleda auto. Preko fotografija mozemo samo da nagadjamo.

Ako hoces za sebe i da ga duze vozis, probaj jos malo da ubijes cenu zbog velikog servisa i kupuj. Ako je uzivo kao i na fotografijama, onda vredi uraditi veliki servis.

Meni licno smeta sto je sa troja vrata.
TwinZ Auto & Moto

UFF

meni bi smetala cena
7k eur za jebenog keca deceniju starog?

¾arko1983


Kanarinac

Citat: Zeljkamp poslato 15 Avgust, 2017, 02:28
Citat: ¾arko1983 poslato 14 Avgust, 2017, 14:28
Na ovo sam bacio oko https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10573659/bmw-120-d-m-paket
Na fotografijama izgleda odlicno. Ne mora da znaci da je lupan ako mu vrata ne stoje u ravni. Moguce je da samo treba da se dosteluju i nista vise. To se vidi kada se ode i pogleda auto. Preko fotografija mozemo samo da nagadjamo.

Ako hoces za sebe i da ga duze vozis, probaj jos malo da ubijes cenu zbog velikog servisa i kupuj. Ako je uzivo kao i na fotografijama, onda vredi uraditi veliki servis.

Meni licno smeta sto je sa troja vrata.
Ako nije lupan, onda je presao boga oca cim su vrata toliko pala. Svakako ga treba dobro pregledati :) Jedino bzvz sto nema ekran :)

DraganPavlicevic

Jovan D; 850 ima oznaku CI. Provereno preko broja ¹asije.

UFF

Citat: ¾arko1983 poslato 15 Avgust, 2017, 11:10
A sta ima drugo za te pare??


zavisi od tovjih potreba

gde ces da ga vozis, koliko cesto i koliko dugo
da li je po gradu ili na otvotrenom, regionalnom/auto putu
da li je offroad, kaldrma cesta ili samo iskljucivo asflat
da li ides sam ili sa vise ljudi
da li su voznje krace ili duze i koliko u proseku napravis mesecno
da li vozis ili na krovu ponekad nosis teret u gepeku sa oborenim sedistima itd

pun qrac faktora


ali ako vec hoces da se qrcis sa bmw-om ne kupujes najmanji koji prave, dzaba ti M oprema, i dalje je najmanji :D

¾arko1983

Vozim 30 km dnevno svaki radni dan, voznja je od naselja do naselja, asfalt, ponekad dodjem do bg (170km), jednom godisnje na odmor i to je uglavnom to, nenosim nikakve terete iskljucivo se vozim sam (zena ponekad :)) za sve ostalo imam citroen berlingo kao drugo vozilo. Trenutno vozim BMW 320d Compact, kod mene je od 2010 ja sam zadovoljan, odlican motor, solidna potrosnja.....sta znam, volim bmw pun snage a da nije puno veliki zato bih keèinu mozda eventualno trojku.

Zeljkamp

Za 7-8 hiljada bi mogao lepu trojku da nadjes i ona je, po meni, daleko bolja opcija od keca.
TwinZ Auto & Moto