Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: hurricane poslato 21 Novembar, 2014, 12:14
..uglavnom ovako spu¹teni auti imaju i hidrauliku koja ih di¾e za dodatnih 5-10cm da bi mogli da se voze..

nigde ne postoje putevi gde bi se moglo voziti sa ovakvim klirensom, tj bez istog..
ma znam ja to,nego imas gomilu snimaka na youtube gde auto isteravaju iz garaze uz pomoc 2 daske..mnogi i nemaju hidrauliku...e to mi nije jasno,ne moz ni do kafica da odes da se kurcis  [wtf]

ranko

drugari geovi :) tatatatirci treba mi pomoc za E60

naime, trebaju mi angel eyes za E60

e sad pitanje jel su ovo angel eyes ? nigde bre ovde ne vidim prstenje ono ? u cemu je fora ?

http://www.aliexpress.com/item/one-pair-2-20W-40W-CREE-LED-Marker-Angel-Eyes-for-B-M-W-E39-E53/1317423121.html

drugo pipanje jeste dal ima ovo da se uzme negde u beogradu ?

ako ovo nisu angel eyes sta su i kako to izgleda :)

stefanalcatraz

pa trebalo bi da ima¹ prstenove na e60 ali ti svetle u poziciji ¾uto-narand¾asto a sa ovim dodatkom æe biti led...ima¹ u BG-u http://www.mojauto.rs/polovni-delovi/1555617_BMW-E60-Angel-eyes-LED-markeri-32W_2014_god

stefanalcatraz


Andjelo

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2014, 11:33
ma mige nemas ti pojma, nista to ne valja, treba da ides busom radnim danima da bi vikendom bio smeker i vozio 2002ku iz 1962ge (sa e30 nisi faca jer je relativno nov) i da places ako te neko lupi u saobracaju ili ti se nesto pokvari
ma ja bi se zadovoljio i sa  jednim  E21  ..................mislim da ce sledeci projekat  cim zavrsim peglicu   doci  jednan 315  na kompletno sredjivanje vec imam u planu sta da odradim




Andreja

Samo napred Anðelo, to je to.

@Ostali, automobili sa fotki i snimaka sigurno imaju hidropneumatsko ogibljenje, to sa daskama je fora.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

u planu na E 21  bi se radilo komplet sredjivanje  enterijera i exterijera   safarbanjem i zastitom ,pojedini delovi na motoru od aluminijuma poliranje  ,da se ubace sportska sedista i presvucu u kozu ,da se odradi ceo sportski izduv made in Munja  System   i  da se ubace 4 karburatora  od motocikla za Sarca   i felnice  neke fensi  16 ilik 17 coli

Andjelo

i jos ovo da dodam  motor da bude 315 ,316 ili 318  zbog registracije

Andreja

BMW e28 krimi d¾imi :) Kome se ne sviða, neka ne gleda; va¾i za sve kanturine koje okaèim :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

cika zuba

Citat: stefanalcatraz poslato 21 Novembar, 2014, 12:43
Ako nestanu linkovi...na ovu cenu mora¹ platiti dovoz + da¾bine dr¾avi + pregled amss...sve skupa od 1800€ do 2000€


Pa ne verujem ba¹ da je 1800-2000,mene da¾bine i pregled amss izlaze 900€ za E46 2001 cabrio,koji je katalo¹ki skuplji od limuzine....
[/

bokilic

Citat: Andjelo poslato 21 Novembar, 2014, 23:54
i jos ovo da dodam  motor da bude 315 ,316 ili 318  zbog registracije
a moze i 320,mala je razlika u reg,ali ali..da motor bude na 2,5 :) a caskom se preradi :)
brmmmm

Hattrick

Citat: cika zuba poslato 23 Novembar, 2014, 10:01
Pa ne verujem ba¹ da je 1800-2000,mene da¾bine i pregled amss izlaze 900€ za E46 2001 cabrio,koji je katalo¹ki skuplji od limuzine....

Pa za Kabrio iz 2001 koji kataloski vredi bar 7.000€, samo PDV je 1.400€, bez carine, ulaznih papira, spedicije, CoC-a, nultog tehnickog i da ne nabrajam. Hajde objasni nam na koju foru su tebe ukupne dazbine ispale 900€, a da je ostalo legalno ?

cika zuba

Najlegalnije moguæe,u SU je cena bila 820€,ali kad bi sabrao cimanje do SU i nazad iza¹lo bi me na isto...
Ako ti treba broj ¹pedicije mogu ti poslati na PP...
Na ledinama je plac-¹pedicija... Drug je skoro za bmw 118d platio 1250€ 2005god preko istog ¹peditera...
[/

¾arko1983

Hoce neko da mi prenese iskustva kakva je kod vas situacija kad se otvori cep za sipanje ulja na motoru od 110kw odnosno 150 ks turbodizel?

Ivan1979

Citat: ¾arko1983 poslato 27 Novembar, 2014, 11:23
Hoce neko da mi prenese iskustva kakva je kod vas situacija kad se otvori cep za sipanje ulja na motoru od 110kw odnosno 150 ks turbodizel?

Da ne bi doslo do situacije, obavezno pre sledece voznje vratiti cep !






:D

SSZGO

pogledao prvi M6



neki problem sa menjacem trese pri promeni brzine, ali cena dobra... ima neko ideju sta bi moglo da bude? na svakoj promeni brzine cimne
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

...ulje ili ga nema ili fali dosta, prvo sto mi pada na pamet..

svakako ne dolazi do toga lako, neki veci belaj sa menjacem u pitanju..

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


VR 46


Nego,imaju neke alpine u savezu....
Twist of wrist!