Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

#2780
Citat: UFF poslato 25 Jul, 2014, 01:32
izgrebana maska jbg sad moras da je farbas
i dzaba ti kad imas textilna fabricka izgrebana sedista i dalje  :P
Izgrebane su samo budjave "sajle" (ne mogu da se setim kako se tacno zovu), jebo im ja mater i ko ih i stavi. Samo platno je kao novo i to si sam video. Imam i za te sajle resenje. Tapetar mi razi 40e da ih ukloni. Garantuje da se nece poznavati.

Kupio bih ja sedista da naidju neka u dobrom stanju i da imaju normalnu cenu. Najveci problem za sedista je to sto se kod mene obaraju zadnji nasloni (60/40) a kod 95% E46-ca su fiksna i nemaju tu mogucnost, koju bih da zadrzim ako mogu.

Bila su jedna kozna sa tapacirima na PIK.ba za 280KM ali su bila crvene boje pa sam ih svesno propustio. Imaju jos jedna u Bosni, crna, bukvalno kao nova, za 400KM ali je covek daleko i nece da salje kuririma na neku blizu adresu u BIH.

Imaju jedna i u Novom Sadu, kadice sa grejacima, za 250e bez tapacira ali mi je to puno para jer nisu u stanju koje zadovoljava moje kriterijume.


Sta si ti odlucio za tvoja ?
TwinZ Auto & Moto

Kiro

Pogledaj malo na ebay.de, seæam se dok sam ja bio u fazi tra¾enja auta da su se povremeno pojavljivali prilièno povoljno komplet enterijeri, sedi¹ta i tapaciri.


Andreja

Kak'i kurac X6, emaru uzimaj ako mo¾e¹...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

m6, x6 ako hoces da se kurcis u srbiji, mada kurcenje je i jedno i drugo.. mada opet ja bih licno pre kupe nego dzipa

Zeljkamp

///M6 posto si jos uvek momak.
TwinZ Auto & Moto

con3

Isti kurac sta god da uzmes neces pogresiti :)

Hattrick

M6, daleko manje ih ima u opticaju.

mkt


DaChaS


K_A_W_A

Uf se ponovio  ;D  Cestitam  [cheers]  Uslikao sam ovo danas, pa da javim  ;D    (Ne pratim ovu temu, pa ako je ovo kupio ranije i kacio slike, slobodno brisite)


UFF

radije bih cetvorku ili peticu

Simon69

Znate li nekoga ko "drzi Bembare u malom prstu"?
Ne mogu da nadjem kvar na kabrio mehanizmu, stao je krov na pola. Juce sam ga odvezao kod Radulovica NS i sutra idem po njega, nisu uspeli da otklone kvar.

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Boban_m


Andreja

Jeste e93 :)
Simone, daj jo¹ neku fotku, koje motorèe ima i to... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

con3

Madzar Valjevo rade ekstra BMW

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

Citat: con3 poslato 02 Avgust, 2014, 01:37
Madzar Valjevo rade ekstra BMW
Drugar hvala ti puno na informaciji, upoznao sam Madzara, drzi Bembare u malom prstu tako da je za svaku preporuku.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

jebo te fica i jebala te kocka  :-*
mislim i ja sam nekad drkao na kocku i mislim da je jedan od prvih legendarnih bmw-ova ali kad ga budes sebi priustio pa budes stekao mnogo vise pa se budes razmazio i kad ti dokurci svakodnevno drkanje i odrzavanje svakog moguceg dela koji je dotrajao od zamora materijala ma koliko kvalitetno napravljen (kad se budes razmazio pa pozelis servo i el podizace i klimu i abs..) onda ces da pozelis bolje i jace i komfornije i kad ti neko spomene E30 reci ces ma to je super ali nikad vise, mlad si videces i sam da ce tako biti