Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: stefanalcatraz poslato 11 Decembar, 2012, 17:37
¹omik3- ako oæe¹ urednu 46-cu 2003-4 do 200 000km ispod 5500+€ ne mo¾e¹ pronaæi kod nas,pa u Nemaèkoj su takve sve preko 5000€ sa 150 do 200 hkm pravih a ne montiranih
to je lutrija...ne bi trebalo ljudi da se zanose...pa taj bmw trosi 5-7 l...naravno da ce ga voziti a nekog benzinca drzati u garazi kao drugi auto i sa njim dolaziti jednom godisnje u srbiju da se pohvale pred sirotom rajom  ;)


¹omik3

Citat: stefanalcatraz poslato 11 Decembar, 2012, 17:37
¹omik3- ako oæe¹ urednu 46-cu 2003-4 do 200 000km ispod 5500+€ ne mo¾e¹ pronaæi kod nas,pa u Nemaèkoj su takve sve preko 5000€ sa 150 do 200 hkm pravih a ne montiranih
Najjeftiniji automobili su zapravo kod nas :) jer se kupuju sa 500k+ za male pare i prodaju ovde sa 150k...
A te sto ti gledas do 200k preko granice nije isto kao kad ih gleda neko ko kupuje 30 automobila i to bez ikakve garancije (koju su tebi obavezni da daju)... tako i cena nije ista za tebe i za preprodavce! Tebi da bi dali garanciju, oni odrade servis. kao sto ni cena transporta, carine, ....nije ista za tebe i njih. u samom startu si u velikom gubitku kada sam hoces da uvezes, osim sto znas sta uvozis!
tako da je najbolje ako imas nekog na auto placu, pa em znas sta si dobio em si dobio jeftinije...  [yahoo]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Ako æemo ba¹ o tome, D¾ip je marka vozila a ovo iznad su terenci :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Plazma Keks



UFF


Gvozden

Jel to moze da se cita i u krivinu!?

UFF

Ne bas ako neces da je ispravis ali mozes perifernim vidom da znas kad da saltas bez da spustas pogled na tablu ili da cekas da udaris u blokadu
RR motori imaju tu crvenu lampicu odavno

Gvozden

MEni nekako sve posle I drajva nekako overkill. Elektronika im je do 00...po ovom ledu i snegu nema vozi se opushteno . Sta vishe..mozda BengOlufsen kao u Audiju... :)

UFF

Audi takodje jebe mamu sto se tice snega  [thumb_up]
Nema gde ne prolazi

cone

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2012, 01:08
Ne bas ako neces da je ispravis ali mozes perifernim vidom da znas kad da saltas bez da spustas pogled na tablu ili da cekas da udaris u blokadu
RR motori imaju tu crvenu lampicu odavno

ovo ti jedino treba ako ti je muzika pojacana da ne cujes ni svoje misli, ne znam za sta bi ti jos koristilo  [neampojma]

UFF

Si terao nekad neki RR preko 200 u blokadi?

Ako jesi jel si cekao da izgubi snagu tj da zabode u blokadu da bi presaltao ili si spustajuci pogled na obrtaljku rizikovao da zabodes nekog od pozadi?

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2012, 01:08
Ne bas ako neces da je ispravis ali mozes perifernim vidom da znas kad da saltas bez da spustas pogled na tablu ili da cekas da udaris u blokadu
RR motori imaju tu crvenu lampicu odavno
par zar se uglavnom ljudi ne oslanjaju na sluh?

cone

hteo sam da kazem isto ovo sto te je plazma pitao

Zeljkamp

Verovali ili ne,  ovakav volan je skoro bio u oglasima na polovnim automobilima.
TwinZ Auto & Moto

cika zuba

Citat: Zeljkamp poslato 15 Decembar, 2012, 01:48
Verovali ili ne,  ovakav volan je skoro bio u oglasima na polovnim automobilima.

kolko marke ¹efe?!
bolest od volana!! grrrrr
[/