Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ko je rekao da meni znace?
samo kazem da si se ti prvi uvatio toga a sad se nesto izvlacis :D

sledeci put prvo uradi domaci

Kengur

evo ti gledaj sedi i placi sa cinjenicama.
auto koji sluzi za tovar krompira kako ti kaze,  1:11, 18 a vas M5 1:26,2  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] I sta sad? Cinjenice uffe da ako bi vozili 15 krugova da bi ga audi obisao za ceo krug.. hahahahhahahahahahah

premotaj na 4:35 min
Top Gear Australia - Audi RS6 Vs Holden Sportswagon Pt2

premotaj na 6:10min

BMW M5 roadtest part 2 - Top Gear - BBC


I sad lepo da kazes "IZVINI KENGURE, POPUSICU TI KARU NA SLEDECEM ROSTILJU!"  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

stani bre ovo prvo j e top gear australia a drugo je top gear uk.....sta si duvo kengure
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Haha koji je pacijent bacio sam ga na muke sa onim uradi domaci
jbg nije razlika u godinama tu za dzabe :-)
kengur platio danak neiskustvu

Kengur

Citat: revolution poslato 20 Avgust, 2012, 21:19
stani bre ovo prvo j e top gear australia a drugo je top gear uk.....sta si duvo kengure

Ma i ja se budala zamlacujem, juce sam do 8 (nosam) bio u kanc, oslep'o sam...

Ne mogu ovde da kopam po metu, ovo su bili prvi klipovi na koje sam naisao pa eto danak neiskustvu priznajem :)

A i uostalom, boli me tuki da se ubedjujem sa tobom... :)

castor

Ovi postovi lagano poèinju da budu:

http://umbla.com/game/umbla-1186599102.swf

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne radi jebeni embedding kako treba... :P :P :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

¾arko1983

Evo mog BMW, 2003 god, nisam mogao a da ne postavim slike....znam da ce se UFF-u svideti sigurno :)

[attachment deleted by admin]

ranko

Zare meni se svidja brate compact... tj nemam nista protiv njega... bolje compact nego golf i te munje...

Sto se tice UFFa, ja sam njegov zamenik za ocenjivanje bmw-a , a kad treba i ciganluka, mada za ovo drugo nisam sertifikovan ali ... drzim se...

Uff bi ti rekao :

1. Tebra badnjak na kolima je odavno passé sto bi rekli nasi stari
2. Compact je takodje passé jer kad karas pozadi , a cesto menjas poze, nemas gde da izbacis noge pa kvari ukupni dojam
3. Kad s vremena na vreme imas neke uvaljivace koje treba da prevezes moras da se jebes sa podizanjem i spustanjem sedista a ko po obicaju svi kukaju kako nemaju mesta i traze ti da se pomeris napred i vozis ko one klinke sto su tek polozile ( naravno ako si iole normalan oteras ih u picku materinu jer ne voze oni a svakako ne sipaju corbu... ako su picke trazis im uno piccolo orgazmo :) )
4. manje vise to ti je to... lep je bemer nije da nije ali ipak skini badnjak i iseci nazad jos 2ja vrata :)

 

CBRR1

Badnjak na braniku,a i slike su iz tog perioda...sve u svemu prava srbenda...

¾arko1983

A jel moze ovo da stane u UFF-ov  ;D


[attachment deleted by admin]

ranko

 [rofl]  [rofl]  [rofl]

Sad ce Uff da se javi da moze kod njega svasta da stane  [zvizdi]

UFF

imao compact slucajem prilika i vozio ga par godina
da ga volim, ne volim ga, ali je po meni e46 lepsi o e36
meni je tekodje i E60 prva petica ikad lepsa od trojke istog godista/modela a nekima je odvratna (uglavnom istim onima kojima je e46 compact najruzniji compact ikad)
farovi samo nekako odudaraju od bmw filozofije
mada to sto kaze ranko je tacno (bolje skraceni bmw nego golf)
a ja u svoj auto nikad ne bi stavljao ta sranja masna :D bez obzira sto su na cebetu
fale ti felne i (MM ram za tablicu) da vratis fabricka stop svetla umesto ovih ciganskih




¾arko1983

UFF vidim ja da smo mi slicni :) dokraja cemo postati jos i prijatelji hahah, aj da mi obezbedis ram za tablicu i ako ti iskoce neke felne javi, sto se tice stopova takvi su fabricki, neke serije su tako izlazile iz fabrike.... a da znate kako se dobro kara u compactu, prednja sedista se gurnu napred i na zadnjoj klupi svasta nesto moze sto ne moze u limuzini

UFF

pa sto ne bi bili prijatelji?
nismo se ni upoznali a ja napisano na forumu ne shvatam licno
ram za tablicu imam i zivim na vidikovcu pa mozes da svratis kad god zelis a za obaranje sedista si u pravu imao sam vise mesta dok sam jebo u compactu nego sad :D

CBRR1

e ovako mene zanima kupovina BMW karavana serije3,i to mi treba da bi trgovao sa paprikama,nek mi neko kaze jel to ok odluka i koliko moze dzakova paprika da stane u taj auto...samo da vas upozorim samo me bmw interesuje nijedan drugi auto,a i koliko znam ovo je tema o BMW....savete, a inace se radi o baburama i dzakovi su od 7-8 kg...hvala na savetima...

zmiya


Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:32
e ovako mene zanima kupovina BMW karavana serije3,i to mi treba da bi trgovao sa paprikama,nek mi neko kaze jel to ok odluka i koliko moze dzakova paprika da stane u taj auto...samo da vas upozorim samo me bmw interesuje nijedan drugi auto,a i koliko znam ovo je tema o BMW....savete, a inace se radi o baburama i dzakovi su od 7-8 kg...hvala na savetima...
koja si ti budala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:32
e ovako mene zanima kupovina BMW karavana serije3,i to mi treba da bi trgovao sa paprikama,nek mi neko kaze jel to ok odluka i koliko moze dzakova paprika da stane u taj auto...samo da vas upozorim samo me bmw interesuje nijedan drugi auto,a i koliko znam ovo je tema o BMW....savete, a inace se radi o baburama i dzakovi su od 7-8 kg...hvala na savetima...
hahahahahahaah
davno se nisam ovako lepo nasmejao ;D

zmiya

Pazi,ne znam za paprike ali znam da u peticu karavana mo¾e da stane krava sa teletom,vi¹e puta sam proverio..

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 15:34
Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:32
e ovako mene zanima kupovina BMW karavana serije3,i to mi treba da bi trgovao sa paprikama,nek mi neko kaze jel to ok odluka i koliko moze dzakova paprika da stane u taj auto...samo da vas upozorim samo me bmw interesuje nijedan drugi auto,a i koliko znam ovo je tema o BMW....savete, a inace se radi o baburama i dzakovi su od 7-8 kg...hvala na savetima...
koja si ti budala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
alo decko ako nemas neki savet obmw ovakvi komentari idu u bullshit...uffe sklanjaj ovaj njegov post...i ljakse ovo je tema o bmw ako nisi video,i samo o tome komentarises jel ti je jasno.!!!!!! ljudi zanima me dizel,jer nabavljam naftu za traktorce i frezu pa da mi bidne u jednom trosku..NEKI BEMVEJAC DA SE OVE MOJE SELJANKE OSVRCU ZA MENOM,KAD DAM GAS PO PUTU...