Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Phoenix poslato 02 Jul, 2012, 20:46
Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2012, 20:13
Citat: UFF poslato 02 Jul, 2012, 12:24
i ne znam kakav je uopste ono retardiran test ?
pa ako je vec pogon na sva 4 sto prebacuje pogon na samo onu osovinu koja se zaglavila?
zato sto quattro pogon nije isto sto i pravi 4x4 pogon za terenska vozila. kod terenaca imas menjac za biranje vuce, za zakljucavanje i otkljucavanje diferencijala.
kod kvatro pogona je permanentni pogon na sva 4 tocka ali se snaga prebacuje preko "torzen" diferencijala(koji je audijev izum, trebalo bi) i on prebacuje vise snage na tockove koji proklizavaju....

pazi razumem se u to ko mara u kriv qurac al cenim da si ti josh gori od mene ;D zar nije obrnuto,da prebaci snagu na tochkove koji ne proklizavaju??? mislim shta dobijesh ako na onaj shto proklizava dodash josh snage,sanke mozda?! plazmeni lupash ko otvoren prozor [rofl]
da. pobrkao sam ;D nisam gledao sta sam pisao ;D

Milomir27


Kengur

Sto tice xdrive-a necu da ga kometarisem jer nikad se nisam vozio. Ne racunam neku staru raspalu kocku...

Ali u kornjaci (a6 2002) spustena na crvenim oprugama, zimi smo izlazili gde smo pomislili. Bilo da je ispod blato, ili beton...

Plazma Keks


Kengur


nano


Plazma Keks

ma cuo je tamo neke njemu gotivne tipove sa tim automobilom kako ga zovu "kornjaca" pa ga sad i on koristi...

GSXR1000

Koliko mi se kenja od ovakvih video klipova.
Sve je to dobro.Radi se o minijaturnim razlikama koje su toliko nebitne za 90 % vozaca.
A jos vise mi se kenja od ljudi koji plasiraju tu pricu i veruju u to...

nano

realno iskoricenost tog pogona kod nas je mala i to kad je klizavo/sneg... Ne verujem da neko kupi X5 ili q5 ... da bi isao po njivama... ako ti to treba imas landiku, nivu...

GSXR1000

O tome upravo i pricam...
Prvo ne bih mogao da zamislim osobu koja sa vozilom od 50000 e + ide po njivi i po nekim vukojebinama.
Drugo ko sebi moze da priusti neka uzima i neka ne pametuje puno...

Plazma Keks

a ti ikosovi, kuovi, tuarezi... su kante za teren. vise masine za odvajanje sponozorusa

Kengur

Pa pogledaj kako izgleda A6, pogledaj mu zadnji deo (limuzini) pa ce ti biti jasno zasto kornjaca... ;)

UFF

Debilni nazivi

Ko sto su E36 neki zvali metak a neki marsovac

metak jbt?  :wtf:  [dunce]

Kengur

Za metak nisam imao pojma :D hahahahha

Marsovac ga zovem i ja :D

Jbg, mi smo poznati po tome sto volimo da dajemo nazive za razne automobile, motore, mobilne...
Kornjaca, marsovac, sapun, dioda, bla bla...

gojko


CBRR1

ja sam moju yamahu tj taj model prozvao STANIMIRKA...al onaj sesljacki akcenat STANIMIRKA...tako da znate kada vidite yamahe to godiste kazite drugima u kakva je STANIMIRKA....

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 03 Jul, 2012, 13:11
Pa pogledaj kako izgleda A6, pogledaj mu zadnji deo (limuzini) pa ce ti biti jasno zasto kornjaca... ;)

i dalje mi nije jasno...kornjaca ima rep pozadi...

Kengur

Sednes mi na ku**c mladi. :)

Ja te krstim, a ti prdis. Otkud ja znam zasto je zovu tako... cuo sam od xx ljudi i to je sve sto mogu da ti kazem sto se tice ''kornjace'' :)


MIGE

Citat: Kengur poslato 03 Jul, 2012, 18:08
Sednes mi na ku**c mladi. :)

Ja te krstim, a ti prdis. Otkud ja znam zasto je zovu tako... cuo sam od xx ljudi i to je sve sto mogu da ti kazem sto se tice ''kornjace'' :)


kita ti u dupe iza coska zamace  [rofl]

Plazma Keks