Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Pa nije BMW nakovanj da se nista ne kvari nikad.  [rofl]

castor

Zavisi od vlasnika. Ima¹ onih koji su u stanju i nakovanj da pokvare...
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Ovaj auto dugo stajao , na prvoj voznji se videlo da jedan tocak ne koci , iz creva za ta kljesta samo kaplje ulje , proveren vod kompletan i dobar je , e onda se ustanovilo sa iz modula ne izlazi nikakav pritisak za taj tocak .
nesto se unutra pojebalo ili mozda od stajanja nesto u modulu zapuseno ko bi ga znao ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bishke

Bavarci, jel vam trepere kontrole proklizavanja ;D :D
You should do one thing every day that scares you

Mil@n

Ja sam imao problem da mi nije radio esp, abs radio normalno. Vozio ga normalno prethodni dan i sledece jutro prijavio gresku. Svako paljenje auta on pisti i prijavljuje gresku, sija lampica i dize mi se pritisak cim sednem da vozim.
Problem bio u mehanickom delu pumpe. Kupio polovnu, cak nisu bili isti kataloski brojevi na toj i mojoj, mislio sam da ce trebati kodiranje.
Majstor zamenio samo mehanicki deo, elektronika ostala od mog auta. Kad je povezao odmah je ugasio lampicu i gresku.
Ne znam koliko kosta modul za taj auto i da li se isplati popravka. Mene kostao drugi modul 60 eura i majstor uzeo 30 za zamenu. I to koliko sam èitao riknjava na dosta kola, uobièajen problem za ove novije kante.
Golf dvica je zakon !!!

castor

Koleginici za Opel Corsa-u 2012. godi¹te èini mi se, prije mjeseèak dana crkla ABS pumpa. 10 dana je tra¾ila drugu, jedva na¹la, ka¾e da je 150 telefona okrenula. I to joj jo¹ majstor rekao da to ide redovno praktièno kako se kvare.

Da ne bude sad komentar ¹to za nov auto nije uzela novu ABS pumpu, prije 3-4 godine dok je auto jo¹ bio u garanciji, vjeverice ili neki slièan glodar joj se u jesen, hladniji dan, zavuèe pod haubu i precvika sve moguæe ¾ice pod haubom. Èini mi se da je spomenula da se istresla jedno 1500-2000€ za tu zajebanciju koju ni garancija ni osiguranje ne pokrivaju za auto u garanciji.


Citat: Bishke poslato 27 Februar, 2018, 09:23
Bavarci, jel vam trepere kontrole proklizavanja ;D :D
Jok. To iskljuèim, pa se zajebavam i ni¹ta ne svijetli...
It's the ride that matters, not the bike…

Hattrick


Andjelo


Lazic

Citat: Hattrick poslato 27 Februar, 2018, 19:10
Citat: Bishke poslato 27 Februar, 2018, 09:23
Bavarci, jel vam trepere kontrole proklizavanja ;D :D

;D
Uhhh ¹to sam kukao ¹to opet nemam pogon pozadi kad je bio onaj sneg... Nema bolje zabave... ;D

Kanarinac

Malo sam se ponovio. Zatrcao se kao klinac, uzeo auto,a nisam prodao stari. Ali ovo mi je zelja duze vreme


Boban_m


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

Pa sta da pricam, pusticu kasnije jos neku slicicu. 520d 163ks 2009. decembar, kupljen od prvog vlasnika, kompletna servisna istorija. 285000 presao ali je utegnut kao pracka

Zeljkamp

Neka je sa srecom! Daj jos fotografija...
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac


Kanarinac

U odnosu na ove slike stavio sam distancere napred i nazad, jer su tockovi bili prilicno uvuceni. Sad je sve kako treba

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mkt

drugar prodaje ovu lominu a posto sam ostao bez auta lozi me da uzmem ovo
jel vredi ovo uzimati ili ne
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12194087/bmw-320-320i

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kanarinac

Ako ti potrosnja nije mnogo bitna uzmi posto ispod 10l ne moze da trosi. Ja bih ipak pojurio nesto malo mladje, ali opet ne znam za sta ti treba auto.