Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Major


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Zeljkamp

Lepsi je uzivo !  I brzi... :)
TwinZ Auto & Moto

castor

It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2017, 23:11
Citat: castor poslato 06 Jun, 2017, 23:09
Nemam pojma. Nit' me interesuje ne¹to previ¹e. Potro¹i sve ¹to naspem. Na bordu pi¹e 7.0 za prosjek. Znam da la¾e, ali mi puca za koliko. Realno mislim da je sa mojim trenutnim stilom vo¾nje oko 8-9 litara. Ali opet, puca mi...
Trebalo je da se zaposlim kod tebe u firmi... ;D

Usrecio bi se u pm ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bucko


Boban_m

8-mica koncept. Brutalna je.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

DraganPavlicevic

Juèe je u ©apcu odr¾an skup ljubitelja BMW-a. Normalno, bili smo moj mlaði sin i ja sa 850 csi.  Sa nama je bio i Lukin drug Milo¹ sa svojom trojkom kabrio. Bilo je vi¹e od 200 automobila. Pored vo¾nje spretnosti, ocenjivanja je bilo iz vi¹e oblasti, a na kraju dana su deljenje plakete i pehari.Osmica je bila jedinstven, originalan i izuzetno lep auto, tako da ni pehar za pomenute karakteristike nije izostao. Peharom je bio nagraðen i Milo¹ev kabrio. U povratku na izlasku iz ©apca video sam na prikolici razbijen BMW gs 1200. Bio je havarisan do neprepoznatljivosti. Sve ¹to je ostalo od njega bio je desni cilindar i zadnji kraj sa metalnim kofero. Mogu misliti kako je pro¹ao vozaè.

Lazic

Vozaè i suvozaè su pre¾iveli(ne znam kako), udarili su u keca, po uglu bi rekao da ih je isekao. U kecu je stradalo neko dete... :( Nigde ni¹ta ne pi¹e...







mrle


Lazic

Grupa za patrole na viberu...

ninja66

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2017, 14:55
Vozaè i suvozaè su pre¾iveli(ne znam kako), udarili su u keca, po uglu bi rekao da ih je isekao. U kecu je stradalo neko dete... :( Nigde ni¹ta ne pi¹e...







Dete u kolima nije bilo , samo vozac i on je ok.
Moj drug je vozio GS i neverovatno (hvala Bogu) ,jako ugruvan ali bez tezih povreda.

Kanarinac

Citat: DraganPavlicevic poslato 12 Jun, 2017, 14:31
Juèe je u ©apcu odr¾an skup ljubitelja BMW-a. Normalno, bili smo moj mlaði sin i ja sa 850 csi.  Sa nama je bio i Lukin drug Milo¹ sa svojom trojkom kabrio. Bilo je vi¹e od 200 automobila. Pored vo¾nje spretnosti, ocenjivanja je bilo iz vi¹e oblasti, a na kraju dana su deljenje plakete i pehari.Osmica je bila jedinstven, originalan i izuzetno lep auto, tako da ni pehar za pomenute karakteristike nije izostao. Peharom je bio nagraðen i Milo¹ev kabrio. U povratku na izlasku iz ©apca video sam na prikolici razbijen BMW gs 1200. Bio je havarisan do neprepoznatljivosti. Sve ¹to je ostalo od njega bio je desni cilindar i zadnji kraj sa metalnim kofero. Mogu misliti kako je pro¹ao vozaè.
Zar Milos nije prodao kabria? Crvenog?

megaidiot

Citat: ninja66 poslato 12 Jun, 2017, 17:03
Dete u kolima nije bilo , samo vozac i on je ok.
Moj drug je vozio GS i neverovatno (hvala Bogu) ,jako ugruvan ali bez tezih povreda.
dobro je, smrzo sam se kad sam video slike i na sta lici sve.

DraganPavlicevic

Drago mi je ¹to je taj neko pre¾iveo ovakav sudar; prosto da ne poveruje¹.A Milo¹ je crvenog kabrija prodao pre godinu dana. Ovog je kupio u PA i doterao ga je onako kako samo on to mo¾e. A ne da je pican, nego za sve pare.Sada je i on kupio osmicu, istina sa rasturenim motorom. Treba mnogo ulo¾iti u kompletnu restauraciju, ali znajuæi njega i njegovu posveæenost detaljima, siguran sam da æe jednoga dana to biti prelep auto.

castor

Dragane, pa daj neke slike sa skupa...
It's the ride that matters, not the bike…