Glavni meni

Molba u vezi pisanja putopisa

Započeo K_A_W_A, 06 Novembar, 2011, 20:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Imao bih jednu molbu za sve koji pisu putopise, a to je sledece. Ako moze da se pisu datumi, ili po danima ili OD-DO, onda ako moze mala statistika tipa prosecna potrosnja, ukupna kilometraza, koliko ste odprilike potrosili novaca, cene smestaja i sta preporucujete, a sta da se izbegava. Mislim da je to jako bitna stvar za sve clanove koji su avanturisticki nastojeni, jer to moze jako puno da pomogne svima. To obicno da se napise na kraju, jer cemo onda svi imati pregledniju sliku. I ja imam par putopisa od ove godine, pa sam cekao da prodje sezona i da napisem neki.
Nadam se da je moj predlog OK i da moze da ide u lepljivu. Ako se ne slazete, ovo moze i da se obrise.
U napred HVALA!

goranvojska

ma moze kako oces samo postavljaj to da odmaramo dusu dok citamo.

mkt

dobra stvar  [thumb_up]
meni bi znacillo, posto od sledece godine planiram da se po prvi put otisnem negde dalje ,pa eto ....

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar

Odlican predlog. Zalepljena!

dzony

i bilo bi idealno da u naslovu pise gde se ide,kako bi danas sutra neko ko hoce negde da ide mogao lakse da nadje putopis sa tom destinacijom,valjda ti putopisi za to i sluze(da covek moze da vidi neke detalje),a ne u naslovu pise ja isao,ja jahao ... itd

UFF

Bilo bi bolje, ali ovde odmha hoce da dizu bunu cim im nekio izmeni naslov teme (npr stefgi otvori temu o pejdzerima i nazove je "secate li se ovog")

dzony


WOLVERINE

Citat: dzony poslato 07 Maj, 2013, 17:29
znaci admin power ...tuki :)


Bas i nije tuki.......  ima tu opasnih medju njima....

Lazic

A jeeste milion, sve go kriminalac...:P [rofl]

UFF

tolerancija i razumevanje :)

skoro pa demokratija ;)

Major