Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Malo sam rasporedio. Moram i na posao da idem, a valja da idem naspavan :D

Pogledam po jednu epizodu od par serija koje pratim. Taman.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Major poslato 29 Januar, 2019, 17:12
Pa onako vodenkasta je.. nije sad bas neki wow efekat da izaziva.
@ Lazic Nije kao Breaking Bad sigurno :)
Pogledaj Dextera ako vec nisi :D

@Mareskin - Ne bih ja mogao da cekam nedeljno epizodu pa ne znam sta da je :)
Ako ne mogu da gledam odmah onda mi je bolje da sacekam i da izadje ceo serijal pa tek se onda seda da se gleda :D

Dextera sam gledao od poèetka do 2012-te, onda se smorih, ne znam ni ja za¹to... Stranger things je magnet jer je glumaèka ekipa skoro savr¹ena, a jebe mamu kako glume, plus oseæaj 80-ih, plus muzika i svi ostali zvukovi, svaki put me ¹pica vrati u '84-tu... :o ;D

UFF

kad si vozio bubu a posle omegu

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Sa 10 godina nisam ni¹ta vozio... :D

dzimika

Nova sezona Punisher-a je onako, prva je bila solidna, kod ove su previse oduzili pricu i dosta su neke stvari nerealno uradjene

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2019, 17:19
Nova sezona Punisher-a je onako, prva je bila solidna, kod ove su previse oduzili pricu i dosta su neke stvari nerealno uradjene

Prve tri epizode promasaj , e posle malo bolje , oprostijo bi im da ima 24 epizode a ovako ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

K'o onaj ©erlok, 3 epizode sezona... :o

UFF

Citat: PECA BMW poslato 30 Januar, 2019, 19:26
Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2019, 17:19
Nova sezona Punisher-a je onako, prva je bila solidna, kod ove su previse oduzili pricu i dosta su neke stvari nerealno uradjene

Prve tri epizode promasaj , e posle malo bolje , oprostijo bi im da ima 24 epizode a ovako ....

smorili
previse preoseravanja i premalo akcije
a i ta akcija je nerealnija nego u prvoj sezoni

panishera volim vise od bile koje druge od marvel serija (i marlevovih junaka jer on nema nikakve debilne izmisljene super moci) ali imam osecaj da su se u prvoj ispucali da kupe paznju pakujuci dobar materijal za 3 u 1 ko nescafe i sad kad si resio da je pratis aj materijal za drugu da razvucemo na naredne cetiri  [zzz]
svi nesto filozofiraju o osecanjima itd kakva bre osecanja koji kurac serija se zove panisher o liku koji ide i jebe kevu redom jer nema sta da izgubi nit za sta da zivi
bas sam se razocarao  [sutirakamen]

dzimika

Jel ces sada da skines znak sa golfa?

UFF


Lazic


FANTOM

    Nisam gledao novu sezonu Punisher-a istekao mi Netflix , al sam i ja nabavio za centar felni



Lazic

Po¹to je netflix?

FANTOM

   Drugar moj to uplatu preko kartice 1500 din posto on ima LG smart tv, to je neki premijum paket . On gleda kuci na Tv , ja gledam kuci na kompu. Sve u svemu mozes da gledas na 4 uredjaja na jedan nalog za tu lovu mesec dana to je neki najjaci paket u HD sta li je vec . I mogu ti reci jako fino radi . Samo sto nema prevod ,Samo Engleski i Rumunski cini mi se .

Lazic

Engleski titil mi je dovoljan... ;D Zahvaljujæi Vajperu, Megaidiotu i nn licu iz Engleske i ja imam LG smart tv... ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2019, 23:56
Po¹to je netflix?

Ima¹ tri cene, tri varijacije: 7.99, 9.99, 11.99

https://www.netflix.com/rs/#this-is-netflix

Ja sam na ovoj srednjoj 9.99 po¹to mi ne treba UltraHD i 4 ureðaja u isto vreme.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: UFF poslato 31 Januar, 2019, 00:30
Citat: PECA BMW poslato 30 Januar, 2019, 19:26
Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2019, 17:19
Nova sezona Punisher-a je onako, prva je bila solidna, kod ove su previse oduzili pricu i dosta su neke stvari nerealno uradjene

Prve tri epizode promasaj , e posle malo bolje , oprostijo bi im da ima 24 epizode a ovako ....

smorili
previse preoseravanja i premalo akcije
a i ta akcija je nerealnija nego u prvoj sezoni

panishera volim vise od bile koje druge od marvel serija (i marlevovih junaka jer on nema nikakve debilne izmisljene super moci) ali imam osecaj da su se u prvoj ispucali da kupe paznju pakujuci dobar materijal za 3 u 1 ko nescafe i sad kad si resio da je pratis aj materijal za drugu da razvucemo na naredne cetiri  [zzz]
svi nesto filozofiraju o osecanjima itd kakva bre osecanja koji kurac serija se zove panisher o liku koji ide i jebe kevu redom jer nema sta da izgubi nit za sta da zivi
bas sam se razocarao  [sutirakamen]

Posle E1 moglo se skoèiti na E9 komotno. Ba¹ su razvukli.
©teta ¹to nisu vi¹e i bolje razradili lik Pilgrima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Malopre pustim neku novu seriju Rozvel ne¹to i veæ u prvoj epizodi maèo vanzemaljac i mladi veteran bez noge se ljube. Jebala ih serija. A da.... spojler alert.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Onda lepo instalirate neki VPN, promenite server i gledate sadrzaj Netflixa iz bilo koje zemlje.

Ja placam Netflix i Vpn i nikad kraja zabavi :D :D

Svaka drzava placa Netflixu licencu za odredjen sadrzaj, samim tim USA server ima najveci sadrzaj.

mareskin


Imam MTS IPTV koji nisam ukljuèio dva meseca, ne mogu da gledam debilne Pink kanale i iste filmove. Na sve to Vuèiæ prièa na kom god kanalu da se nalazim, tako da mi lak¹e da ne gledam ni¹ta.
Uplatio sam HBO GO i Netflix, a koristim i Kodi plejer sa dodacima za razne filmove i serije.
Plus torrenti, tako da kad bih imao slobodnog vremena mogao bih sve to i da gledam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu