Glavni meni

Narucivanje iz USA

Započeo sifacca, 31 Oktobar, 2011, 15:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sifacca

za koji dan ce moci da se narucuje sa svih vama interesantnih sajtova , bilo sta da vas interesuje, pisite(ostavite link) pa cemo videti koliko ce sta biti, uglavnom, ima vise varijanti slanja, u zavisnosti koliko je kome hitan artikal koji se narucuje  ;D

znaci sve zivo, obuca, odeca, telfoni, racunari, i raznorazna oprema koja ne moze nigde osim tamo da se nadje

Ilija Cvorovic


UFF

A carina?

Postoji li nacin da se izbegnu ti lopovi?

Ako postoji tema ce biti veeeoooma interesantna


DaChaS

jel imas neku listu sajtova ili listu placanja koju podrzavas da znam sta da gledam

Major


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

sifacca

Citat: despic poslato 31 Oktobar, 2011, 18:48
http://www.ebay.com/itm/Traps-Drums-Power-Pads-E-400-/200663201268?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb87575f4#ht_1737wt_1139
http://www.ebay.com/itm/Roland-TD-20-EXPANDED-Electric-Drum-Brain-Module-V-Drum-TD20-12-w-TDW20-TDW-20-/260879413780?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbd9ff214#ht_3788wt_952



kolko kosta da se dobaci ovo...i koliko mora da se ceka?
ima to i u eu...al je malo skuplje, pa gle'am sta je isplativije

bubnjeve sa ebay-a zaboravi, ne salje van usa, vidi ako mozes da nadjes u evropi, sto se tice modula, moze direktno da se posalje, a moze da se takodje stavi u grupni paket.
Za carinske troskove ne mogu da garantujem da nece biti, iz razloga sto oni to po mom misljenju idu  u nasumicnom pregledu, e sad ako su stvari kupljene od prodavaca koji imaju firmu, onda ocekujte da platitie carinu, a carina u Austriji je 20% od cene proizvoda i postarine zajedno.
Sto se tice cekanja, to je isto relativno, a zavisno od toga kako zelis da ti paket ide, pojedinacno ili zbirno

sto se tice placanja, placam pay palom i  kreditnom karticom, sto je sasvim dovoljno

ne zamerite na cekanju, ove nedelje sam bas zauzet i nemam previse vremena za racunar, tako da cim imam malo vremena, saljem odgovore

sifacca

Iz dosadasnjeg iskustva, na nekih 7 najvecih paketa iz USA, samo sam jedanput platio troskove carine, i to ne za sve artikle vec samo za neke. To je opet jeftinije u svakom slucaju, jer vecina stvari koje nabavljam je dosta povoljnija za kupovinu odande i kad se cak i plate ti troskovi, opet izadje povoljnije nego da ih kupis u Evropi. No,kazem, to su uglavnom stvari koje ne moze niko da nabavi u Evropi, vec samo u USA nazalost.

despic

klasican divljak

sifacca

Citat: despic poslato 02 Novembar, 2011, 17:04
hvala na odgovoru...

nema na cemu, pitaj sta god te interesuje