Glavni meni

BMW f650 kupovina

Započeo darkrider900rr, 28 Oktobar, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

darkrider900rr

rECI TE MI LJUDI KAKAV JE TO MOTOR, JEDNI GA HVALE, DRUGI JOK, KAZU KVARI SE, RECI TE MI KAKO JE TO CUDO POSTO MI SR SVIDJA PA BIH GA PAZARIO!!!???? HVALA!  [cheers] [yahoo] [rolleyes]

Bori¹a


UFF

Imao ga
meni ruzan ko afrika
debeo i tezak
trese ko ktm
bolji od aprilije sa istom (slicnom jer se aprilija malo qrcila sa ventilima pa usrala motku) rotax masinom svakako ali ako imas mogucnosti uzmi onaj koji se zavrsava sa GS jer nemozes da verujes koja je razlika u ciklistici
naslednik koji bi trebao da je slican a ovaj prvi ko autobus a drugo ko bicikla
OOOGROMNA razlika.. mada se isto tako razlikuju i u ceni jbg

darkrider900rr

ja prvenstveno jurim da bude motor robusan i veliki, posto sam i ja veliki covek bas pa zbog toga.. a isto tako me i masina zanima...


ranko

Apsolutno se slazem sa Uff-om sem da je ruzan ko Afrika...to tesko koji motor moze :)

ja sam golem i izledam na F-650 onako... knap mi je... GS je skroz druga prica... a onaj koji prodaje ts.marko je bagatela jedino sto ne znam u kakvom je stanju ( korektno izgleda na slikama mada mi se cini da su diskovi malo istroseni )

UFF

Citat: Borisa Motorisa poslato 29 Oktobar, 2011, 20:51
A F800GS?

Pa posto je velik covek bolje 1200gs da uzme
hoces ti mozda da mu platis razliku u ceni kad poredis motor od 1500e i motor od 10000e ?   [facepalm]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: PECA BMW poslato 30 Oktobar, 2011, 03:38
ma nek saceka novu godinu izlazi R1300GS
el ti bre spavas u opste kad postujes u ovo vreme,el cekas promenu sata.

goranvojska

Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2011, 23:46
Citat: Borisa Motorisa poslato 29 Oktobar, 2011, 20:51
A F800GS?

Pa posto je velik covek bolje 1200gs da uzme
hoces ti mozda da mu platis razliku u ceni kad poredis motor od 1500e i motor od 10000e ?   [facepalm]
|+1