Glavni meni

1975 Honda cb 750F super sport... wrkz u toku !

Započeo Picasoo, 25 Oktobar, 2011, 12:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano


ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja samo kazem da ova zlatna sa slike nije kao ostale zlatne....ovo je vasarska zlatna...ali stoji mu jebe kevu...nikad covek ne bi pomislio da motor u toj boji moze tako da izgleda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Picasoo

Napokon...








...ostalo je jos par sitnica i to je to!!

bora63

 [thumb_up] Svaka cast.Prelepa je! Volim isto crnu boju ali mislim da je revolucija ipak imao pravo.Mozda bi joj bolje stajala svetlija boja...... No to je zanemarljiva sitnica prema ostalom !
Pasce voznjica sutra ? Vidimo se na Avali ?  Ajdeeeee ne uskracuj joj zadovoljstvo da se zavrti i protegne posle tolke uspavanosti  [yahoo]

mi¹ko_kolo

Mi¹o, daj neke nadahnutije slike. U zdravlju da se voza¹!

baha

lepo...zelim mnogo kilometra.....mala zamerka samo boja,kad si ga vec farbao trebao si nesto otvorenije jer mislim da bi doso jos bolje do izrazaja...ali ok.... ;) ;) ;)
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

bigbad86

Al ce da bude vruc kad odstoji par sati na skupu na suncu :P

goranvojska

............i kad sednes dobijes res pecena jaja .

Picasoo


Picasoo

Nakon 6 godina camovanja... Honda iz on d roud egen!!







:D

ra$a

ima ne¹to u tim ¾ièanim felnama.... ne mo¾e da se objasni.

Lazic


Picasoo

Zezala me baba... dupe mi pomerala! Do pola gasa sve kako treba od pola puca, davi se nece da vuce!
sve smo probali (ja i jos nekoliko majstora) ma nista...ne j*ebe 2%! Do preksinoc...proradi sama od sebe !! Danas vuce baba samo peva  [yahoo] [yahoo]



nano

jbg ko je jos raspolozen da radi u penziji svaki dan :P

Picasoo

Penzovala je ona 5 godina u podrumu, dosta joj je... sada je vreme za akciju  [balavi]

Picasoo


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

ofarbaj je majke ti u neku boju......depresivna mi nekako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Picasoo

Citat: misa-pei poslato 11 Maj, 2012, 20:43
Seksi model. Je l' izlazite? :D :D :D
Redovno... :)
Citat: revolution poslato 11 Maj, 2012, 21:03
ofarbaj je majke ti u neku boju......depresivna mi nekako
Pa ofarbana je... :D