Glavni meni

1975 Honda cb 750F super sport... wrkz u toku !

Započeo Picasoo, 25 Oktobar, 2011, 12:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Picasoo


Picasoo

Sredio prednju celjust i nabacio druge gume...




...cekam karike !

goranvojska

lepse sija nego kad je bila nova.samo guraj napred.

¹tampar

Hm,za¹to nisi ispeglao ono ulegnuæe na prednjem blatobranu?Stavi¹ blatobran na drvenu podlogu,odozgo takoðe drvo a onda èekiæem odmereno...To se popegla zgodno i preko toga zalepi¹ nalepnicu-biæe ko da ni¹ta nije bilo!
  Zatim...na glavnom ¹tenderu se vidi rða??Skini to,odmasti dobro pa prefarbaj kad je veæ ma¹ina izvaðena-sad je prilika...kasnije æe to da te nervira a neæe ti biti lako da skine¹ kad je ma¹ina u ramu!

Picasoo

Pravi da ti kazem, strah me je bilo da cukam jer je na nekim mestim hrom poceo da se ljusti...
Sto se tice stendera, nije korodirao nego je prljav... ;D...
Naravno pre ubacivanja masine pasce jedno lepo i detaljno pranje rama...

easy


¹tampar

Citat: Picasoo poslato 08 Novembar, 2011, 13:38
Pravi da ti kazem, strah me je bilo da cukam jer je na nekim mestim hrom poceo da se ljusti...
Sto se tice stendera, nije korodirao nego je prljav... ;D...
Naravno pre ubacivanja masine pasce jedno lepo i detaljno pranje rama...

Onda bar zalepaèi nalepnicu da pokrije¹ ovo ru¾no ulegnuæe...
Naradio si se oko toèkova,vilju¹ki,amortizera,koènica ali sad sve izgleda mnogo bolje nego na prvoj slici ....!

Picasoo


Gašpar

Jedva cekam da vidim, na sta ce ovo da izadje  [cheers] [clapp] [clapp] [clapp]

Picasoo


bokilic

brmmmm

Picasoo


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Picasoo

Masina sklopljenja...cekamo limove i sediste, a onda brm-brm-brm  ;D



MIGE


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

sto cilindre ofarba u crno...sad izgledaju kao da nisu od njega......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Sorry slazem se sa drrmrr, nisi treb`o u crno, mozda da si ih brusno ,malo  sa strane i ostavio srebrne !?  Cisto da sevnu.....Diamond finish je pretpostavljam far away nauka..
Al cestitke za bajk i trud... da imam para to bi mi bilo u garazi kao nekom umetnicka slika...

Plazma Keks

Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 14:24
sto cilindre ofarba u crno...sad izgledaju kao da nisu od njega......
hahahahahha
sad si me podsetio na "MR" tamo odneses blok, glavu... napisu na ceduljici ne farba se. dolazis da preuzmes i vidis glava originalne boje (svetlo zelena), a blok narandzaste(originalna svetlo zelena). doneo blok i glavu od mazde 626 i vrate mi glavu obojenu u crveno. al jbg, najbolji su u gradu

Picasoo

Probao sam razne kombinacije... da ne farbam u crno-da ofarbam u crno ali da brusnem rebarca sa strane i...ovako mi se 'dja najvise   ;D
Mada, hvala na savetima...  [cheers]
Jos nesto zanimljivo...lik koji je otvarao masinu pre mene (motor je 2001 uvezen iz Austrije) je okrenuo klipove u kontra smeru!!!
Tako da je sada sve namesteno kako "sveta knjiga" kaze!!