Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Gašpar

Greota od Boga seæi ovu legendu.

feelgod

Mozda je bio smotan oko drveta pa covek uspeo da se usreci za male novce :).
Meni je original bez premca ali i ovo je drkanje .

K0le

Lep je oriðiði, tu nema prièe.. al da imam ko ¹to nemam, rado bih posedovao jednog CBXa upakovanog u neki Harris, Martin, Spondon..  :-[ [flashing]

bogdan

eeee  ko ne bi



Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

znam ljude koji se izuju vise od 15 hiljada za motor a nikada ne bi kupili martin cbx-a...za to je potreban bolest mozga..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2019, 16:43
znam ljude koji se izuju vise od 15 hiljada za motor a nikada ne bi kupili martin cbx-a...za to je potreban bolest mozga..
ne vole ekskluzivu  ili ne umeju da objasne sta je tu dobro  [neampojma]

El Jefe

Потпуно их разумем. Да имам тих пара одмах би купио БСА 500 Голд Стар. Са друге стране знам човека који има 18. штапова за пецање, неки од по пар хиљада евра. Он сматра да је лудило дати толике паре за мотоцикл.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2019, 16:43
znam ljude koji se izuju vise od 15 hiljada za motor a nikada ne bi kupili martin cbx-a...za to je potreban bolest mozga..

To su ovi novokomponovani, jer se niko u kafiæu neæe odu¹eviti CBXom

ЯЭВОЛУТИОН

svojevremo je bila prica da je it mozak zaposlen u microsoftu posle par meseci dosao na posao sa baracudom i parkirao je na pocetku parkinga ...najdalje sto je mogao odulaza a i najdalje od najblizef vozila....posto je motor bio jako uocliv jedan od ceo je prolazeci ugledao vozilo i pitao na ulazu ciji je...kad ej dobio odgovor , momak je jako brzo dobio unapredjenje jer je poceo da se druzi sa ostatkom rukovodilaca koji su svi imali po neki preskupi primerak muscle cara...
tek kasije im je objasnio da je to zapravo vozlio njegovog oca jer se njegov bmw x5 pokvario pred kucom a on je necim morao na posao....da je te nedelje dobio par cuski od caleta jer mu je dirao prevoz dok je bio na pecanju....
posle je morao da potrosi lepu sumukako bi i sebi kupio mustanga gt500 jer ispod baracude nije smeo da ide....jaaaadan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Naravuèenije - BMW se kvari.

bogdan


krsta63


stilgar

#1614

CBX samo sa sestocevkom, otvorenom, da gruva :)




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: krsta63 poslato 19 Septembar, 2019, 00:17



sto bi rekao neki stariji gospodin za moto guzija .....taj ti bmw imao pad na obe strane , vid kako su mu se cilindri nakrivili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


krsta63


El Jefe

Не би ја реко да је то ГН, да простите колега
Друштво за заштиту од животиња

krsta63

Eeee, cenjeni kolega, bio je, Sve dok ga nisam rasturio u sitna crevca.
A ovako mator pri sklapanju zaboravio redosled i gle sta sam dobio.
Strah me jos jednom da ga rasturim, moz od njega da ispadne i enduro  [neampojma]