Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Nego kako se danas uopste resava registracija na Cafe Racerima ?

Gavrolini

Videcemo za mesec dana

®or¾

Meni do jaja izgleda,jel ti to zna¹ ne¹to ¹to mi ne znamo.©to mesec dana?

Gavrolini

Pa tad mu istice registracija :)

®or¾


ЯЭВОЛУТИОН

odes na tehnicki i oni ga slikaju i daju ti novu zalepnicu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini


krsta63

 :( dal ce ovaj da se okiti nalepnicom


ЯЭВОЛУТИОН

zmigavci i tank i dobice zalepnicu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Ako nagazim nekog poznavaoca ko ima ostro oko... tesko. Ostao je serijski motor i, i glavcine ockova, sve ostalo je izmenjeno.
Pocelo je ovako

A zavrsio jadan iskasapljen




Umesto da olaksavam, ja sam otezavao ram :) Uzduzni varovi na glavnim nosecim cevima sastavljaju novu cev navucenu preko serijske. A dobio je pojacanja u donjem delu kod oscilacione viljuske. I preradjen u zadnjem delu kod zadnjeg blatobrana. Btw, nakon otezavanja je evidentna razlika vec pri guranju motora po dvoristu.
Tezinu sam morao da skidam ssa rotacionih masa (aluminijumski obruci tockova, busen disk) i nebitnih delova (migavci stopka satovi blatobrani...)
I ako jos neko kaze da je jeftina prerada u caficu...
Spisak zamenjenih delova:
lageri u tockovima, nove zice, obruci,(nazad 18 coli), nove spoljne i unutrasnje gume, nov prednji blatobran, novi semerinzi i ulje u prednjoj, ona skracena za 55mm, novi guvernal, nove pedale kvacila ii kocnice, non gas grif, km sat, preradjeni krstovi prednje viljuske, nov far, sediste, stopka, migavci, Zamenjene opruge na zadnjim amortizerima, nov lanac i lancanici sekundara (skracen prenos za 5 posto), novi nogostupi, filter vazduha, preradjena instalacija, screaming eagle top. Kod izduvne grane je tek bio ringispil kad su vajni majstori poceli da mi ispredaju kak je tesko da saviju novu cev i da to koosstttaaaa pa sam sam napravio, prohrom cevka, dva haburska luka, malo varenja, poliranja i eto.




ЯЭВОЛУТИОН

jebo cafe racer kad nema kurblu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Predhodni vlasnik se setio da je bolje da uèvrsti kurblu zavarivanjem za osovinu. Morao sam kurblu da upropastim pri skidanju a na svu sreæu, osovina je ostala nevina.
I onda je poèela golgota. Na¹i meèkatori su mi tra¾ili 110 evra za polovnu kurblu.  [ljutko]
Juèe je stigla nova,  za tri dana, ebay, 35 ojra, Uredno napravljena, za nijansu uza, jedva sam je navuko na osovinu.

Joker

Problem kod CR-a je najcesci jer imaju samo jedno mesto za vozaca a u saobracajnoj ide dva, vozac i suvozac. Pored toga su migavci i farovi, da ne budu bas varijanta gde se vidi da je sklapano. I naravno da nisu samo cevi na auspuhu kao sto ima slucajeva. Ovo ostalo nas i ne zanima, nismo mi Vinca ili masinac...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

bata oterao harris suzukija na tehnicki....kaze maestro da mora da pogleda na internetu sta je original a sta je on budzio pa ce da vidi.....reakcija je posle deset minuta bila"jel bre imaju dva ista harrisa"....i uradi mu tehnicki :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Mi smo za sad izduvali na dva tehnicka. Jurimo dalje :)

Gašpar

E ako u ©apcu ne mo¾e, onda ne mo¾e nigde  [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 14 Oktobar, 2018, 12:15
E ako u ©apcu ne mo¾e, onda ne mo¾e nigde  [rofl] [rofl]

jedina kastomizacija koja u sapcu prolazi je kastomizacija brojeva.....da je sve ostalo original osim brojeva to bi garant proslo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

viper

Odlièan.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bogdan

ugao posmatranja