Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: kosta92 poslato 16 April, 2015, 22:01
A kakav je ovaj prednji disk, jel to bolje nego ovaj klasican ?!  [neampojma]

Koèioni disk od Buella, umesto da koriste dva koja se kaèe na centar felne, koriste jedan koji se kaèi na obod.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

kosta92

Buell ima jedan napred ? na ovom ima dva diska napred :P
Sam biras kako zivis ! :)

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Gvozden

Ona prethodna uljara ima ram do 00....+gornja linija zadrzana silueta starog gixera...
Deluje da nema posla oko CR-a, ali to vazi samo za montere, pravi majstori rade od 0.

btw u zivotu postoje monteri i majstori.... ovi prvi samo montiraju nov deo u slucaju kvara, ovi drugi, stvarno poprave.

clutch&brake

Nadam se da ga ubrzo zavrsavam

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

kosta92

Lep lep   [balavi]  tvojih ruku delo ?!  [klanjam_se] [clapp]
Sam biras kako zivis ! :)

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 April, 2015, 22:00
copyright by UFF

nisu mogli da smisle nista kreativnije od fara od mt03.....pa tako vise puta

pa seljaci, ali bar su ostalo uklopili kako treba



Citat: kosta92 poslato 16 April, 2015, 22:01
A kakav je ovaj prednji disk, jel to bolje nego ovaj klasican ?!  [neampojma]

bolje resenje za kocenje, losije tj skuplje resenje ako trebas da menjas disk, ne moras ni da ga potrosis da bi ga menjao vec da zabodes u neku jacu rupu pa zajedno sa felnom i disk pokrivis a kosta ko zna koliko

goranvojska


Hohštapler

Njanjo, otkri nam tajnu rezervoara...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 17 April, 2015, 00:31
Nadam se da ga ubrzo zavrsavam



a da niste naopacke montirali tu prednju viljusku...skoro pa upsidedown...a ovo je frontsiderear....jel ovo lazic montirao....a i pinjon brzinomera bi trebao da bude sa druge strane...kanda je i felna naopacke.....ma da nisi ti laziceb brat po nekom osnovu....jeli Paul jr.
p.s.
a i brava vise ne stoji tamo gde si je uslikao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

abarth

I ja bi rekao da su naopako vile, ali to je bilo moderno 80ih. Dosta guzzija i ducatija su imali tako na marzocchi vilama.

penzos

bogami, i meni se èini da je vila naopako! Ali Njanjin motor, Njanjin izbor. Inaèe, lepooo!  [clapp]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

ovde su kako treba
http://images.motorcycle-usa.com/PhotoGallerys/Kawasaki_Z1B_11.jpg

ali su tu napacke i kraj....nosaci kandzi , pokazalo se, bolje trpe na sabijanje nego na izvlacenje....na kraju se ispostavilo da je najbolje resenje radijalno oslanjanje kandzi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Jes` malo ukrivo....

Zverinjak II


Samo taj rep, k`o ¹eæer u sarmu..ne ide.









clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 April, 2015, 18:39
Citat: njanja poslato 17 April, 2015, 00:31
Nadam se da ga ubrzo zavrsavam



a da niste naopacke montirali tu prednju viljusku...skoro pa upsidedown...a ovo je frontsiderear....jel ovo lazic montirao....a i pinjon brzinomera bi trebao da bude sa druge strane...kanda je i felna naopacke.....ma da nisi ti laziceb brat po nekom osnovu....jeli Paul jr.
p.s.
a i brava vise ne stoji tamo gde si je uslikao....

sve sto sam ukrivo uradio i dobro uradio cu napisati na forumu... sa slikama... i sve sto si mi pomogao i to cu okaciti...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj molim te......ja ti pomazem a ti bi da me ocrnis.....ko CXa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Cx ce biti bomba... i to i sam znas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Taraba

Na prvo paljenje ili...? :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?