Glavni meni

Cafe racer

Započeo Gašpar, 22 Oktobar, 2011, 01:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo

Lepa je Zumica, samo sto ja moju Debelu nikad ne bih mogla da prepravljam...to jedino kada imas gomilu para, i visak motora pa zelis i jednog cafe racera...a i ja sam debil, vezujem se za stvari, tako da sam se vec zakucala sa Djoletom i Debelom:)

Zmaje, ja godinama mastam o Triumphu, Bonneville t100...Norton me ne radi toliko, ali da lepo izgleda, izgleda vala...samo sto bih ja uvek pre Triumpha vozila, koliko god da je losiji:)

DebeliZmaj

pa kazem...
ako budesh vredno radila i stedila parice ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Vidim ja da 'leba necu da imam i da cu samo za motore da radim...kuku...kud se predjoh  [samoubistvo] [panic]

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

bogdan

Citat: navajo poslato 09 Maj, 2017, 14:50
Lepa je Zumica, samo sto ja moju Debelu nikad ne bih mogla da prepravljam...to jedino kada imas gomilu para, i visak motora pa zelis i jednog cafe racera...a i ja sam debil, vezujem se za stvari, tako da sam se vec zakucala sa Djoletom i Debelom:)

Zmaje, ja godinama mastam o Triumphu, Bonneville t100...Norton me ne radi toliko, ali da lepo izgleda, izgleda vala...samo sto bih ja uvek pre Triumpha vozila, koliko god da je losiji:)
a da ti izcafeterisemo djoleta   :D

ili


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 09 Maj, 2017, 14:50
Lepa je Zumica, samo sto ja moju Debelu nikad ne bih mogla da prepravljam...to jedino kada imas gomilu para, i visak motora pa zelis i jednog cafe racera...a i ja sam debil, vezujem se za stvari, tako da sam se vec zakucala sa Djoletom i Debelom:)

Zmaje, ja godinama mastam o Triumphu, Bonneville t100...Norton me ne radi toliko, ali da lepo izgleda, izgleda vala...samo sto bih ja uvek pre Triumpha vozila, koliko god da je losiji:)

t100

fuj...pa to nema kurblu i ima anlaser....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

El Jefe

#1447
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: navajo poslato 10 Maj, 2017, 15:19
Vidim ja da 'leba necu da imam i da cu samo za motore da radim...kuku...kud se predjoh  [samoubistvo] [panic]

mozda se bogato udash .. josh si mla... ne nisi .. ok zaboravi...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Neka, Zmaje, sviracu u Knezu...sladje su to parice:)

Cak se ni za motore ne bih udavala...prevelika je to zrtva....hahahaha...bolje i samo 125 kuba, ali slobodnih...nego litru zvocavih [rofl]

Bogdane, tek Djoleta ne bih nikad prepravljala, dusa moja, ima smao da ga glancam da se sija kao bozicno drvce i to je sve...kupila sam i ono cudo za poliranje, nego sam cekala sunce da ga isteram na poljance, kupim koje pivce i opalim poliranje:)

Ima jedan lik na Instagramu, radi samo prepravke gn-ova...kakve lutke izbacuje, lepota za videti!!!

Ja ne volim motore sa oklopom, ali jedini koji mi se svidja je ovaj S Fairing :)

Dobar je ovaj pod cicom, cicu bih dala vama a motor bih zadrzala...kako sam ja dobar drug [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 11 Maj, 2017, 12:12
Neka, Zmaje, sviracu u Knezu...sladje su to parice:)

Cak se ni za motore ne bih udavala...prevelika je to zrtva....hahahaha...bolje i samo 125 kuba, ali slobodnih...nego litru zvocavih [rofl]

Bogdane, tek Djoleta ne bih nikad prepravljala, dusa moja, ima smao da ga glancam da se sija kao bozicno drvce i to je sve...kupila sam i ono cudo za poliranje, nego sam cekala sunce da ga isteram na poljance, kupim koje pivce i opalim poliranje:)

Ima jedan lik na Instagramu, radi samo prepravke gn-ova...kakve lutke izbacuje, lepota za videti!!!

Ja ne volim motore sa oklopom, ali jedini koji mi se svidja je ovaj S Fairing :)

Dobar je ovaj pod cicom, cicu bih dala vama a motor bih zadrzala...kako sam ja dobar drug [rofl]

Danas Rade svratio do mene bmw....ja mislio prvo njanja a posle vidim shoei kacigu...ok gerijatrija....
I kaze rade....ima on neku drugaricu pa ako bi mogao da pogledam karburatore posto je nesto poprckuju kad je motor ladan.....
Nikakv problem , kazem mom drugu....ali ne popravljam motore muzicarima i taksistima i pandurima....mada ima par koji su se prosvrcovali preko veze...uskoro necu popravljati motore ni IT sektoru...poceli su da mi opterecuju sistem a nedovoljno prosiruju i pune KESH memoriju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Pijem kafu danas sa Radetom i prica on meni da je bio kod nekog Saleta, vrhunski majstor i drugar (a danima ga pominje u superlativu), i da mu je pomenuo izmedju ostalog i moj motor i da je ovaj odmah znao da je to neka sto duva u 'armoniku...hahahah

S druge strane ja malo malo pa mu pomenem  nesto sto je Revolucija rekao na MM o cafe racerima, starim motorima i ko zna sta jos sto pokupim sa raznih tema....nesto mi je danas proradio Serlok u ludoj glavi pa sam zakljucila da su Radetov cuveni Sale i moj cuveni Revolucija ista osoba...hahahaha...dobro je, ipak nisam sizofrena :)

A i napokon da dokazem Radetu da na forumima ima i ljudi koji stvarno nesto znaju a ne samo piskaraju u prazno...ospice dobije kad krenem da baratam sa cinjenicama koje sam pokupila na nekom forumu:)

ЯЭВОЛУТИОН

rade je starog kova...cuj kova...mator ko biblija....znamo se dvadesetak godina...nego se sad zasektasio sa bmw-cima pa imamo problem u komunikaciji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

navajo

I ja mu dupe pomeram za sektasenje i da mu je dzabe sto vozi bmw kad mu srce place za Yamahom....a tek sto je izvalio juce da je on u stvari Hondas u dusi...e tu cu tek dupe da mu pomeram:)

Lazic


Kostić


navajo


Zverinjak II

Javorike dajke....



bogdan

kao nelakirana violina  , dovde je vrh