Glavni meni

Dorade i servis na BMW-u F650GS

Započeo djordjeadz, 21 Oktobar, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djordjeadz

Nije ona prava ksenon sijalica nego ona sto bi rekli ko bajagi obicna H4 slijalica sa plavim staklom a led diode su ucestvovale u tome takodje ali neznatno jebiga nastradale su!!!

djordjeadz

Banner akumulator sa gelom ima li neko neka iskustva?

djordjeadz

Danasnja voznja

[attachment deleted by admin]

djordjeadz

#83
Evo da nastavim posto sam potpuno zaboravio na ovu temu . U medjuvremenu se svasta izdesavalo stigle rucice, nozice za suvozaca. Sve iz njegove otadzbine Nemacke . Zamenio ulje i filter ulja na njemu korisceno BMW ulje 15 W 40.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

djordjeadz


Milos

Mogao bi da operes lanac i lancanike?

djordjeadz

veruj mi da nmg nikako da ih odmastim izpsrtao sam 3 wurth spreja i nisam skinuo ni pola od prljavstine na prednjem lancaniku. Koristim Molov sprej za podmazivanje nece da prsti nimalo po felni ali nece ni da se skine izgleda a prasina se samo lepi!

UFF

ma kakav bre sprej?
em skup em nedovoljan da se skine sve kako treba
ako ti je steam daleko onda cetku u ruke i naftu ako nemas nista bolje i trrrrljaaaaaj

Milos

Axel Sgrasso ili K2 Akra.
Provereno i jedno i drugo skida sve.

djordjeadz

Imam u mom servisu kadu punu ILISOL-a i cetke uzecu moram to da usijam ali necu sigurno da se vracam na Molov sprej sta mozete da mi preporucite za podmazivanje?

Milos

Nije problem u spreju za podmazivanje, vec sto ti pokusavas da sprejem za ciscenje lanca ocistis skramu debelu 15mm.
Ne znam sta ti je ILISOL, ali napisao sam ti u prethodnom postu sta ce sto posto ocistiti tvoj lanac.

djordjeadz

ILISOL koriste moji radnici u servisu za pranje zamascenih delova , ali ja nisam hteo da koristim to iz razloga sto sam nacuo da u lancu imaju neke gumice koje moze da se pojedu od nekih kislina za odmascivanje a ovaj wurth sprej nema tu kiselinu koja je opasna , probacu sa ilisolom.K2 Akra sam koristio na cross- odmastilo je sve zivo ali nisam se usudio da probam na BMW-u.

Gašpar

Kad se baaaas zaprlja, nafta je pravi lek, nema greske.

Axel SSZGO je neka teeeeska hemija, ali skida sve. Bukvalno ;D

djordjeadz

Imam nafte na tone 3 kamiona mi stoje na placu sa rezervoarima od 1000 litara ali jebe me sipana ruska nafta da ne pojede lanac!? Posto su MAN i Volvo svakih mesec dana u radionici na volvo-u crknu injectori a na manu dizne zakuju, koliko je dobra nafta!

Bori¹a

jel se ti to hvalis kako imas servis ili...? :D

PECA BMW

drugaru su u perionici prali F650cs i prskali ga nekim sredstvima za osmascivanje posle kog je zardjao svaki sraf na motoru ... znaci izbegavati razne hemikalije

sto se tice stidanja te masnoce za sad mi se naj bolje pokazala kombinacija WD40 + cetkica za zube , nafta + cetkica za zube , benzin + cetkica za zube i za manje masne delove uljani razredjivac + cetka za farbanje ali za zadnju kombinaciju odmah posle masina za pranje pod pritiskom ...

ako si vec za neko sredstvo da bi se manje mucio uzmi ECO Kliner , sredstvo domace proizvodnje i jako jeftino , jedna ona boca sa pumpicom (kao mer) je oko 250 din . Potpuno je bio razgradivo pa skoro da moze i da se popije .. ne steti prirodi i te fore

http://www.ent-ponuda.com/se/offer;jsessionid=8A9B8382A47DDE60E64EA21547A5FE23?offer_id=2817
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

djordjeadz

Citat: Borisa Motorisa poslato 27 Septembar, 2012, 13:58
jel se ti to hvalis kako imas servis ili...? :D

Je brate hvalim se :D Dodji sutra obavezno ono kao ,,trenutak nije potpun,,

Bori¹a

naravno, da ti pojedem sve sto daju hahahahahaah
ajmo manijaci rodjendan je coveku, a pise da bez NAS trenutak nije potpun ahahahah
ajd djole napisi gde je i sta ti to bolje znas

djordjeadz

Citat: Borisa Motorisa poslato 27 Septembar, 2012, 20:25
naravno, da ti pojedem sve sto daju hahahahahaah
ajmo manijaci rodjendan je coveku, a pise da bez NAS trenutak nije potpun ahahahah
ajd djole napisi gde je i sta ti to bolje znas
Borisa razocaro si me , nisi hteo da ides sa devojkama u separe , kaze ocu da budem tu sa Radom I Borkom , bruko jedna pa kako ocekujes da udaris MRS!!!???!?

Bori¹a

jooooj sto su bile devojke jao majko ;D
pa lepo kaze narod, BOLJE KURAC U RUCI NEGO DEVOJKA IZ TEHNICKE
tako ti je i bilo ;D ;D