Glavni meni

TT Isle Of Man - celicna 00

Započeo WOLVERINE, 20 Oktobar, 2011, 15:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mkt

ovo je postala trka + ko ce da prezivi + jbt jebes ti takav sport

milomir22

Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 27 Avgust, 2018, 20:03
Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.

Smrt je sigurica, samo je pitanje dana. Ovo je jedan od zabavnijih naèina da se ode.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

S'obzirom da je sansa za povredu na motoru 80x veca nego da si u autu, i tvoj nivo intelekta onda moze da bude doveden u pitanje od strane nekoga.

milomir22

Mislio sam da je podatak 40 puta, jbg taj neko je verovatno u pravu, nemam drugi argument na ovo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Bar ovde ne bi trebalo objasnjavati strast prema motociklizmu. Kad je strast imala sta zajednicko sa kalkulacijom? Kao da sami nemamo bezbroj slucajeva da smo krivinu/situaciju u saobracaju mogli mnogo pametnije i sigurnije da prodjemo da nas nije neki vjetar tjerao da prozvizdimo ko metak.

Hattrick

Slazem se sa ljudima iznad. Svako od nas, pa i onaj najoprezniji, ipak ima ono malo zrnce ludila u glavi, inace na motor, kao najopasnije prevozno sredstvo u saobracaju, u zivotu ne bi seo. Posle, sve ostalo je pitanje nijansi.  :)

petar357

Citat: milomir22 poslato 27 Avgust, 2018, 20:03
Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.

Nikad ne bih verovao da na moto-forumu mo¾e da se pojavi ovakav post.
©ta li je potaklo autora da ga napi¹e?
Zavist ili sujeta?


mkt

Citat: Slaninar poslato 27 Avgust, 2018, 20:59
Citat: milomir22 poslato 27 Avgust, 2018, 20:03
Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.

Smrt je sigurica, samo je pitanje dana. Ovo je jedan od zabavnijih naèina da se ode.  :)

mozda ako imas 70+

Hurricane

...nadam se da ce jedna slika moci da objasni moje shvatanje







...Bele Vode TT 2018

Hohštapler

Citat: milomir22 poslato 27 Avgust, 2018, 20:03
Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.

"Nisi zaista ¾iveo ako nisi prona¹ao stvar za koju bi poginuo".
(Avaj, jeste, autor citata je prièao o ljubavi prema mladoj gospi a ne o motorima)

Su¹tina shvatanja TTa le¾i upravo u ovome.
TT oslikava ¹ta znaèi "voleti motore". Istinski voleti.
Ne ono "kupio motor da bi jebo". Pasija koju ljudi oseæaju prema tim spravama, dokle su spremni da idu, èega se odreknu...
Pitajte ljude koji voze "pi¹ljivi" Ga¹in ¹ampionat automatika, kolko im je promenio ¾ivot, svakodnevne navike, pogled na svet, na obaveze, ishranu, ¾elju da vode raèuna o kondiciji... sve komplet. Kolko su "zagrizli".

Strah od umiranja.. pa ne oseæaju li to ljudi svaki dan??

TT je nadrealan. U punom smislu te reèi.
Esencija. Sadr¾i sve  elemnte ¾ivota, sporta, nadmetanja, pomeranja svopstvenih granica, savladavanje strahova, ¾rtvovanja i spremnost dati ¾ivot za ono ¹to voli¹. Iæi do kraja. Dokle si spreman da ide¹ za ono ¹to ti voli¹?!
Dokle su bili spremni da idu bilo koji ljudi koji su ostali zapamæeni u istoriji?
Djokoviæ, ©panoviæka...?! Ista je stvar. Samo je opsesija malko drugaèija.

Kretenizam?! ®elja za smræu?! Ne. Upravo suprotno.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar



I lep, i pametan - zato ga volEm!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Gašpar

Ko god ¾eli, poslaæu mu e-izdanje sve tri knjige Guy Martina. Tek kada ih proèitate, razbistriæe vam se slika o svemu ovome :)

mkt

Citat: Hoh¹tapler poslato 28 Avgust, 2018, 07:38
Citat: milomir22 poslato 27 Avgust, 2018, 20:03
Svaka cast svakom, ali mislim da ove vozace ne karakterise visok nivo intelekta. Ako si resio da se ubijes, ima milion boljih/laksih nacina za to.

"Nisi zaista ¾iveo ako nisi prona¹ao stvar za koju bi poginuo".
(Avaj, jeste, autor citata je prièao o ljubavi prema mladoj gospi a ne o motorima)

Su¹tina shvatanja TTa le¾i upravo u ovome.
TT oslikava ¹ta znaèi "voleti motore". Istinski voleti.
Ne ono "kupio motor da bi jebo". Pasija koju ljudi oseæaju prema tim spravama, dokle su spremni da idu, èega se odreknu...
Pitajte ljude koji voze "pi¹ljivi" Ga¹in ¹ampionat automatika, kolko im je promenio ¾ivot, svakodnevne navike, pogled na svet, na obaveze, ishranu, ¾elju da vode raèuna o kondiciji... sve komplet. Kolko su "zagrizli".

Strah od umiranja.. pa ne oseæaju li to ljudi svaki dan??

TT je nadrealan. U punom smislu te reèi.
Esencija. Sadr¾i sve  elemnte ¾ivota, sporta, nadmetanja, pomeranja svopstvenih granica, savladavanje strahova, ¾rtvovanja i spremnost dati ¾ivot za ono ¹to voli¹. Iæi do kraja. Dokle si spreman da ide¹ za ono ¹to ti voli¹?!
Dokle su bili spremni da idu bilo koji ljudi koji su ostali zapamæeni u istoriji?
Djokoviæ, ©panoviæka...?! Ista je stvar. Samo je opsesija malko drugaèija.

Kretenizam?! ®elja za smræu?! Ne. Upravo suprotno.


I onda pogines :(
Ma dzaba sve to lepo napisano jbga mene licno ne greje ni malo
Svaka cast stvarno , imaju mooda nenormalna za to sto rade


mali_zmaj

ja samo znam da bih to i¹ao pogledati,samo kad bi se doèepao nekih para vi¹ka ..,ja se njima divim...!!
jin-jang

bucko

Citat: mali_zmaj poslato 28 Avgust, 2018, 15:42
ja samo znam da bih to i¹ao pogledati,samo kad bi se doèepao nekih para vi¹ka ..,ja se njima divim...!!
! No longer available

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

motobot ne prebacuje teziste tako da nemoze da izvede isti nagib u krivini i automatski je prolazi manjom brzinom...verovatno nema ni slajda kroz krivinu ...predpostavljam da mogu da ga upeglaju da bude brzi...ali verovatno ne brzi od svih vozaca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11