Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 12 Maj, 2016, 21:17
Citat: Bojan poslato 12 Maj, 2016, 16:05
Ako pricamo o vojnickoj opremi u sluzbi voznje motora ja mogu da dam preporuku za British army boots. Garantovano dobre uglavnom ne pustaju vodu a najbolje su posle par godina kad postaju udobne kao carape. Moje jedino nisu mogle da prezive rebraste nozice od Aprilije Dorsoduro.
Od bas bajkerskih cipela preporucujem TCX Jupiter GTX Evo Gore-Tex i TCX Jupiter GTX Gore-Tex nikad nisu pustile ni kapljicu evo 5 godina.
Iskustvo je  iz Britanske  klime.
Тешко је набавити прави British army.... али да, сасвим задовољавајућа теренска чизма ако се пертле замене падобранским канапом.
Za razliku treba definisati sta je 'zadovoljavajuca terenska' Gde pise Goretex racunaj na kvalitet i cenu, sve ostale zamene su samo slicne posto je goretex patentiran
Ebay od £50 pa na vise zavisi od prodavca a imaju i polovne jeftinije oko £25 Ko ima malu ili veliku nogu moze da racuna na nizu cenu

SrpskiDzedaj011

Под "задовољавајућа" подразумевам - служи сврси, разуман однос цене и квалитета али ништа ван тога.... не бих је баш поредио са Matterhorn али није ни Сандра....
I have to return some video tapes....

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 12 Maj, 2016, 22:42
Btw, dok nisam kupio civilnu sintetièku vreæu kleo sam se u JNA varijantu. A onda je postala duplo te¾a, duplo kabastija i duplo hladnija za iste pare  :)
[rofl] [rofl] [rofl] Kakva formulacija... ;D

juga.v

pozdrav da li u BG jos radi vojni otpad?

UFF


El Jefe

То је на зрењанинском путу, возиш док не видиш СМБ Крајслер са десне стране.
Друштво за заштиту од животиња

juga.v

hvala na linku, ali me konkretno interesuje vojni otpad,u bg dolazim danas pa da ne idem bezveze ako je zatvorem.
negde sam procitao da je zatvoren, pa pitam ako je neko bio ili znam...
bio sam pre par godina u kasarni knezevci kruzni put kijevci cini mi se

Lazic

Kne¾evac, kru¾ni put Kijevo... Nisam siguran ni da postoji ta kasarna jo¹ uvek...

SrpskiDzedaj011

Био је и код стадиона Телеоптика у Земуну.... сећам се да сам узео неке транспортне вреће за по 180 динара.
I have to return some video tapes....

mali_zmaj

Citat: penzos poslato 07 Avgust, 2014, 13:54
http://planika.si/izdelek/stol-air-tex-660112-21-a-2/ ja sam ove nosio na -20 pa i ladnije, skroz su ok, a trajuuuuuuuuuuu. èak su ih nosili i na ¾ièarama na Durmitoru, ljudi prezadovoljni.

Malo iscitao temu,po prvi put..  Ove cizme sam imao i znaci od mene najvisa ocjena. Rok trajanja kod mene 10 godina,otp. Kad se raspadnu,otpadne citav djon i to je to. S tim da sam ja sa njima gazio po potocima namjerno, pa pored vatre,tad sam hodao po sumama. Nosio ih zimi stalno,nikad lokve zaobilazio nisam. Mazu se,barem sam ih ja mazao. Cak sam ih i rodjaku posudjivao kad je isao po sumi. Kod nas ih je policija zaduzivala davno.  Svaka preporuka!!

Sad imam neke jeftinije gojze,onako za bljuzge,i napadacke britanske vojne cizme. Koje ce da propadnu od nenosenja. Ne hodam po sumama vise. A zime bez snijega mokroga. Al eto...
jin-jang

mali_zmaj

  http://www.mmoc.rs/shop/obuca/british-combat-boots/

Evo ove imam,al ne mogu reci da sam ih nesto pretjerano testirao,sem sto nisu teske,pretjerano za vojnu cizmu,udobne su,dobar djon!!  Mada ako je mas proizvod za vojsku,(ja ih dobio od sureta,njemu poklonio Gurka),moze biti i dobra i losa.
jin-jang