Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


Lazic

:D

Nego gde je start, a gde cilj?

mkt


Kostić

Citat: mkt poslato 16 Oktobar, 2018, 20:05
gde je Pit  ;D

u sigurnoj kuæi ;D

laki, lako æemo oko toga na licu mesta ;D

mkt

junak na junaka - borba titana

mali_zmaj

Bem vas blentave,man te se trkanja,ajte na pivo i cevape... Kole, Kle koliko god da izgleda slabo,nije slab ni sekunde,u rukama nekog ko ga dobro zna je zvjerka ...!!
Posebno kad ga drzis iznad 5000 obrtaja,i vise,podivlja..,eeee jos samo da su kocinice napravili da prati tu masinu...
jin-jang

CBRR1

Ajde da ga merimo...Klasicna kriza srednjih godina...hehe

Glava Dole

doso bih i ja da cuvam poslednje mesto al ne smem, proklizava mi kvacilo, otici cu u minus bojim se :)

Kostić


mkt

Pa ja afriku vozim brze od ovoga jbt  [rofl]

Taraba

jos sa praznim rezervoarom... brze bi se skotrljao.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kostić

bajsom je najbr¾e ;D

! No longer available

ne seri miketa, tvoja afrika u januaru i februaru stoji pored ¹poreta, a moj sradiæ bez koènica sa bolesnim volanom nije jadan mogo bolje a da ne padnem, a nije mi se padalo taj dan i¹o sam go ;D

mkt

Aaaa ako je januar onda ok

mkt

Citat: kosta66 poslato 17 Oktobar, 2018, 17:05
bajsom je najbr¾e ;D

! No longer available

ne seri miketa, tvoja afrika u januaru i februaru stoji pored ¹poreta, a moj sradiæ bez koènica sa bolesnim volanom nije jadan mogo bolje a da ne padnem, a nije mi se padalo taj dan i¹o sam go ;D


Ovo se cuje ko da avion polece jbt

Kostić

#1834
februar, 4 c, prednja vilju¹ka prazna hod 2 cm, prednji diskovi ne pipaj ako ti je ¾ivot mio, zadnje ploèice na pola mm lima, gledaj u heblove kako se tresu to se na snimku ne oseæa. gume na sradu ... to vreme jeste slabo, maksimum sam po snimku uspeo s njim na 8 minuta i nekih 15 sec. ko ume bolje takav motor da napravi vreme svaka èas. sa kavasakijem sam napravio 7 minuta sa se preprekama u leto, to je veæ dobro vreme obzirom da kavasaki skaèe i vobluje za sve pare. svaki snimak deluje sporo

svaka letnja vo¾nja sa dru¹tvom nije ispod 12 do 15 minuta... a sve se kao ne¹to foliramo da se ne ganjamo :)

i tu se ne trka nego se lepo vozi na vreme

sa plavobelim gikserom sam imao èuveni snimak sa 4:48 po snimku od stadiona do ko¹ute tad i nikad vi¹e, kad sam uzleteo na prelomu posle groblja pre ¹ucine kuæe sa 180 i uvatio belu linju i izvuko se na sreæu sreæu sreæu  ali darko i dragana i njihovo podjebavanje pa nema snimka vi¹e ....

Major


Jecko

Hostapler da organizuje kladionicu :D

Ja se kladim na Lazica, dakle 1-2 :D :D

Splinter

Небитни пролазник


Lazic

O¾eni li se daleki roðaèe? :)