Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2018, 23:59
Jeste Kostiæ predobra du¹a, ali i magarac na kub... ;D

Nego, moraæu jednom da poteram sa njim taj Ko¹, ¾ivo me zanima ¹ta stvarno ume... ;D ;D ;D

Iskreno mislim, ako me ne stigne do èesme, neæe me ni stiæi do kraja... ;D

Da ne bude zabune, ja sam kurac na biciklu, ali posle 9 godina bar znam svoj limit na klepetalu... A znam i Ko¹... ;D

u srce si me ubo ovom izjavom. sad jedva èekam duel. pozajmiæemo od nekoga kameru u kamermana od dole do hajduèke tih koliko metara, a dok obiðemo krug taman mo¾e da pretrèi dole do ko¹ute da nas saèeka :) nema varanja kroz preèice!  [zvizdi] ;D

mrle

idemoooo.
Posle mo¾e pivo u mu¹koj sigurnoj kuæi.

CBRR1

@Kosta

nemisli on da si magare...  ;D

Kostić

mrle spremi multiplu i neke kanape da nas vadi¹ iz ¹ume pa posle mo¾e ¾urkaaaa :)

znam cebeere, znam, al volim da ga peckam, odma poène da mlatara rukama i da se mr¹ti :)

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2018, 16:27
mrle spremi multiplu i neke kanape da nas vadi¹ iz ¹ume pa posle mo¾e ¾urkaaaa :)

znam cebeere, znam, al volim da ga peckam, odma poène da mlatara rukama i da se mr¹ti :)


Onda ti uopste neznas Lazica, to je jedan lik,mangup, gospodin,dobrica, smeker ma 16u1..  [kralj] [kralj] [kralj]

Kostić

kako ga ne znam, kad ga znam vrlo odlièno, tebe ne znam nisam te nikad video na dru¾enjima :)

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2018, 16:37
kako ga ne znam, kad ga znam vrlo odlièno, tebe ne znam nisam te nikad video na dru¾enjima :)

Nema me...ali celu postavu MM znam licno...svojevremeno sam se pojavljivao...

Kostić

a ¹to te nema, jesi se posvaðo s nekim ili ti je dosadilo? ako si se svaðo pa ne dolazi¹, to je bezveze, ako ti je dojadilo ona ok

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2018, 16:45
a ¹to te nema, jesi se posvaðo s nekim ili ti je dosadilo? ako si se svaðo pa ne dolazi¹, to je bezveze, ako ti je dojadilo ona ok

Ne apsolutno nisam se posvadjao nikada ni sa jednim MM, jednostavno tajming vuce svoje...

Kostić

онда ок, уме чоеку да досади свашта, ал бар на те рођендане ваља доћи у фул пакету једном годишње чисто да буде млооого људи на заједничке слике :)

Lazic

®ena, deca... :D


Al' ste se raspisali... :o :D

Kole, ne znam gde je stadion IMR, jel to oko plavog voza? Znam taj put ¹to izlazi dole pre èesme, mada sam retko tuda i¹ao... Kad sam napisao do èesme, mislio sam na potez od podvo¾njaka do krivine posle èesme.. Moramo da defini¹emo ¹ta je "ko¹"... :D Inaèe od groblja uzbrdo svako sa jaèim motorom mo¾e da me prejebe, al' ako me ne stigne¹ do krivine posle èesme æorava posla... :D

Kle mo¾e da dr¾i korak po gradu gde je saobraæaj bitan faktor, a i na lo¹im krivudavim putevima zbog ogibljenja... Sad me nervira ¹to ne mogu da se setim kome sve treba ¹ta da odgovorim za poslednje tri strane... :D


Elem, ja volim da jurcam, pogotovo ako na kraju èeka neko pivo kod Mrleta, kad æemo, kad æemo? Ako dobijem platu za dan dva, doniraæu crvenu za tvog crvenog da malo protegne toèkove... :D :-*

Kostić

јаој мајко алће да изпогибамо, јесен је најгоре време зато, ал ако ће мрле да прави журку, могли би да се мало истеглимо и не треба нам по црвена бре, за круг доста литарипо. ај ако се не изјалови, водим те од горе дугрејемо гуме до имра, па онда луди јуриш :) само не за викенд, има много људи, нек буде радни дан пре подне. а лишће пада... :)

Hurricane

..evo upiskio se vec :P

Te grejanje guma, te guzva te lisce, te necemo mnogo...

:violina:

Ajde taje i trkaci sta je sad


Otvorite te karbove malo sta vam fali, cekam ja gore u sigurnoj kuci

Lazic

Defiitivno moramo uskoro, ni ja ne volim li¹æe po krivinama... :D

Definitivno ne za vikend...

Mrle radi pre podne...

Mige radi pre podne...

I ja radim pre podne, ali èesto idem u ®arkovaèku, evo i sad sam tamo("tamo")... ;D

Ne mora crvena, ali onda ja plaæam dve bombe... ;D :-* plus 2 litra...





A sad polako, 3 strane odgovora... :D


Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2018, 11:16
ja te ogulim na kosutnjaku sa mopedom...ipak sam tu odrastao  :D
Sa X9 ??? Ne zajebavaj, skr¹io bi ga usput... :D



Citat: CBRR1 poslato 15 Oktobar, 2018, 20:56
Citat: kosta66 poslato 15 Oktobar, 2018, 20:53
imam goriva za jedan krug, dam ti fore 100 m, kreæemo od stadiona imr pa levo pa desno pa desno i ko prvi stigne do ko¹ute magarac. u prednosti si sa amotrizerima na kleu, ja sam u minusu sa oba.


Sta si hteo ovime reci?
I mene zanima... :D








Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2018, 22:25
kosta jebo te kos

aj kad mozemo od milion ruza do ljilje i mise reci i dolazim a doci ce i lazic, oboje ce te oderemo, posle te mozda vodimo i na klopu jer ti sigurno neces nas iako ces da izgubis

da cujem?
Od njih nazad jedino n'umem da vozim trezan, jednom probao, pakao... :D Do tamo mogu i mrtav... ;D Jednom sam vozio sa mu¹icom u oku od tro¹arine(mrzelo me da stajem), krenuo sa zaèelja, sve obi¹ao(jer mi se ¾urilo da isperem oko), isprao oko i snimao kako ostali dolaze... :D Jednom u povratku Popsi poku¹avao da me prati, nije uspeo koliko god je zapinjao, a meni u glavi da je to bila onako lagana vo¾nja, nije mi se ¾urilo... :o ;D


Citat: milomir22 poslato 15 Oktobar, 2018, 22:59
Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2018, 22:49
lazic mene pre par godina pojeo na tari za uzinu, mrzim rupe i los put jbg
ili lose vozim, ne znam  [neampojma]


Kle je enduro, a enduro se mnogo lakse vozi po losijem putu i ostrim krivinama na planinskim prevojima, ja vidim koliko endurasi lakse od mene savladavaju one uspone (Kopaonik, Goc, Divcibare), jos ovaj bandit dugacak kao autobus, nikako da prelomi u krivinu, ali zato kad izadjemo na duge pravce s novim asfaltom (npr Ibarska), ja sam vec rucao i popio pivo dok oni stignu.
Da bre, kad krenu krivine i rupe, nikad nikog iza mene... ;D Jednom me Kosta pratio pa psovao pola puta... :D
! No longer available



Kostić

#1814
Citat: Hurricane poslato 16 Oktobar, 2018, 17:13
..evo upiskio se vec :P

Te grejanje guma, te guzva te lisce, te necemo mnogo...

:violina:

Ajde taje i trkaci sta je sad


Otvorite te karbove malo sta vam fali, cekam ja gore u sigurnoj kuci

да си био са нама ономад кад је мали влада од две нове гуме направио фронцле и олупо мотор у триес метара и он СРЕЋОМ осто цео, јебо мотор, не би тако причо. да не знамо лазића па и некако. ћесе изубива ко рањен низбрдо до имра, а од имра дај боже да стигне до ајдучке, а видим га у мајдану па на правцу у огради... зато кажем лишће и да грејемо гуме (као фол) свеједно, ће идемо макар да се дружимо у сигурној кући и имамо тему за причу :)

иначе, сам кошутњак је млого заебан и у њему нема ноћи или дана да неки јунак не заврши у огради или у каналу или у шуми. мангупарење ту ради само на папиру. деведесетих година је вожен рели на коме су де ломили за све паре. једне године је један наш познат утрчо са мицом у шуму, испреврто је осто без врата чини ми се ал је успео да заврши. био је и бугарин са зеленом ладом, крено седми стиго трећи јер је маса поиспадала. један је завршио на прузи, а одма су исчупали знак и срушили дрво. било је то, по мени, наша гроуп Б. данас је све то замрло, осим што мића гура брдо а рели је спао на пар возила и наравно југиће. ту су 2011 беше возили сајдкар.


кош је зао а вуче по гасу.

milomir22

Ako stvarno planirate da se trkate s onim gumama koje ste imali prosli put kad sam vas video obojicu, bolje nek vam Mrle donese pivo na ortopediju na Banjici, pre cete tamo da zavrsite nego na brdu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

  ово је само блажи детаљ од имра до ајдучке после је боље




Lazic

Zapinjem po Ko¹u 25 godina, jo¹ nisam nigde izleteo... Koèim na vreme... :D U okviru svojih i moguænosti vozila i guma... ;D

Kostić

ja ne zapinjem al sam poslednji put lepo ispo pre jedno mesec dana :) ovog leta sveukupno èetiri puta :)

Lazic

Onda te dobijam sigurno, ti æe¹ d'ispande¹ usput... :o [rofl] [rofl] [rofl]