Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Citat: gane poslato 05 Jul, 2018, 18:29
ZXR 750 u svoje vreme neprejebiv sa onim crevima...
I spojlerom na repu, model J.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar

Po meni je 636 apsolutno najlep¹i motor ikada.


Hurricane


VR 46

Citat: Ga¹par poslato 10 Septembar, 2018, 11:01
Po meni je 636 apsolutno najlep¹i motor ikada.



Јесте леп,само није ово 636...Мислим да је ова серија прављена само у ознаци zx6r.... [ninja]
Twist of wrist!

eclipse4

daleko od lepote...jos dalje od najlepseg po meni :)

FJCharlie

par pozerskih sa endurancea na navaku na zenomobilu :)






dr32

Pa ¹to odrlja kolena crni sinko i to danas na ovu skupoæu???   ;D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

P.S. kako bi ovoj Hondi legla ovakva LED svetla.  :drka:
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

FJCharlie

Citat: dr32 poslato 12 Septembar, 2018, 00:21
Pa ¹to odrlja kolena crni sinko i to danas na ovu skupoæu???   ;D
drveni slideri, mnogo duze traju :)

Citat: dr32 poslato 12 Septembar, 2018, 00:23
P.S. kako bi ovoj Hondi legla ovakva LED svetla.  :drka:

Jesu led, mnogo dobro izgleda, podseca me na terminatorku, ona je imala dve linije kao oci.

Kostić

#1750
na¹ taliban jedva malo obori motor sa kramponima u krivini al iza njega ostaje trag granice na asfaltu. ¹to se toliko palite na taj knee kad to nije merilo uspeha osim ako iza ne ostane trag gume. jednom je taliban i¹o sa mnom u ko¹utnjak ono kad je tek kupio vfra i u svakoj krivini ga odma obaro ono na blic ¹to ga je svakako usporavalo u odnosu na moje upola obaranje iza njega. trag gume iza molim, ovo selfi gvo¾ðe na dajneze gaæama ne va¾i a kolko vidim na poslednjoj sliki traga nema ni u tragovima :)

rob philips je kao prvenac proslavio lopatu od motora zvanu nind¾aaaa :)



knee po li¹æu u sred februara u ko¹u na levoj serpentini posle ajduèke s celih 55 km/h i tragom gume iza koji se ne vidi ;D




Gavrolini

Kosta sto ne izadjes na navak i pokazes momcima kako se vozi i ostavlja trag. Mislim opste je poznato, pisalo se vec o tome koliko si brz ali ipak da odes na stazu da poducis mlade narastaje.

makinjo

....

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

FJCharlie

Citat: Gavrolini poslato 12 Septembar, 2018, 15:18
Kosta sto ne izadjes na navak i pokazes momcima kako se vozi i ostavlja trag. Mislim opste je poznato, pisalo se vec o tome koliko si brz ali ipak da odes na stazu da poducis mlade narastaje.

zato sto bi verovatno ostavio trag guzicom po celom navaku :D

Lazic

Kostiæ pada samo na pravcima... ;D

Hattrick

Na dekli bi vas obisao, koliko ste spori.  [rofl]

Lazic


Gavrolini

Citat: Hattrick poslato 12 Septembar, 2018, 17:56
Na dekli bi vas obisao, koliko ste spori.  [rofl]
Ma spric bi drljao po asfaltu kroz krivinu

Kostić

#1758
nikad me nije vuklo da se drljam po pistama al mo¾emo u ko¹utnjak ;D na tom navaku bi sigurno odrljo ceo krug na dupetu ;D

gledo sam i ja jednom te trke i vido da onaj mali pajser markiæ ostavlja trag za sobom. e kad i vi ostavite trag onda ste glavni :)


eclipse4

Citat: kosta66 poslato 12 Septembar, 2018, 07:20
na¹ taliban jedva malo obori motor sa kramponima u krivini al iza njega ostaje trag granice na asfaltu. ¹to se toliko palite na taj knee kad to nije merilo uspeha osim ako iza ne ostane trag gume. jednom je taliban i¹o sa mnom u ko¹utnjak ono kad je tek kupio vfra i u svakoj krivini ga odma obaro ono na blic ¹to ga je svakako usporavalo u odnosu na moje upola obaranje iza njega. trag gume iza molim, ovo selfi gvo¾ðe na dajneze gaæama ne va¾i a kolko vidim na poslednjoj sliki traga nema ni u tragovima :)

rob philips je kao prvenac proslavio lopatu od motora zvanu nind¾aaaa :)



knee po li¹æu u sred februara u ko¹u na levoj serpentini posle ajduèke s celih 55 km/h i tragom gume iza koji se ne vidi ;D





fotomontaza garant,kostin motor polazi sa 200 iz mesta ispod toga ne ide