Glavni meni

nick,nickname ili nadimak

Započeo MIGE, 08 Oktobar, 2011, 10:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

apu

APU_NAHASAPIMAPETILON mi je stari nick sa irc-a od pre 10-ak godina pa se samim tim i taj alter ego srodio nekako :)

MISIRAC

VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

balcan girl

klub mi se zove MC BALCAN BOY a posto sam jedini zenski vozac u klubu zato sam BALCAN GIRL :D a i pravi sam balkanac :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


MILJAN

heheh... Moj Nick-name...je....pa ligièno...Tako se zovem.. A ime  po saveznom selektrou fudbalske reprezentacije MIljanu Miljaniæu.... Samo ¹to mene i dan-danas ne zanima fudbal, niti bilo koji kolektivni sport... Ali nema veze...Bilo aktuelno ime 1972 godine..
Cave ab homine unius libri

mi¹ko_kolo

Мишко од Милорад, а "коло" по месту где радим http://www.kolo.rs/news.php

UFF


eclipse4

Citat: mkt poslato 08 Oktobar, 2011, 21:22
mkt skraceno od miketa a miketa skraceno od milorad  [ludak]
nem pojma ni kako ni zasto

a milorad skraceno od miles_of_road

mali_zmaj

Trenirao Jeet Kune Do,ostalo mi malo kinesko kimono,ono sa dugmicima i kragnicom,i kad sam se pojavio na karateu u tom kimonu,nisam jos bio zbavio klasicno karate kimono,jedan me kolega prozvao Mali Zmaj,a i Bruce Lee mi je godinama bio uzor da ne kazem..,tako i ostade..  Nazalost Jeet Kune Do klub ugasen kako je rat uzeo zamah,a karate bio jak U B.Luci..,i upisah se prvo na ful kontakt,pri karate klubu,pa presao na karate,na inzistiranje trenera..,ostao u tome pa blizu dvadesetak godina...
jin-jang

Biker-Boy

Zovem se Bojan, pa ono, Bajker-Bojan, Bajker-Boj, Biker-Boy :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


niki64

Iskopo Uff, setio se zasto mu taj nik  [cheers]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

clutch&brake

Clutch&Brake zbog njanje. A njanja jer sam debil 😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mali_zmaj

 A nije po onoj Bajaginoj "nemoj da budes Njanja,Njaaaannjaaaa"
jin-jang

Glava Dole

Milos jer me roditelji nazvali "Milos" a 96 jer sam iscupan iz stomaka davne '96-e... najmisteriozniji nick razresen [rofl] [rofl] [rofl]
Mada mogao bi UFF vec da mi promeni ovaj debilski u GlavaDole npr :) Svi bi jedino po takvom znali o kome se radi :)

Andreja

Andreja, jer, zovem se Stevan.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Ja oktobra 95 te otisao u vojsku..,e jesi klinac Miloseeee,ili sam ja matooooorrr u PM!! 
jin-jang

misa-pei

Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2018, 22:24
Ja oktobra 95 te otisao u vojsku..,e jesi klinac Miloseeee,ili sam ja matooooorrr u PM!! 

Hahahahaha, oktobar 1983. VP1144/13 (ako se ne varam). :D :D :D :D
Deri¹te jedno :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

Jbg. od jaceg uvjek ima jaci,da ne kazem,ljepsi,da ne kazem stariji....!!  he he    ;)
jin-jang

jevta