Glavni meni

Prvi Rodjendan 15. 10. 2011

Započeo Gašpar, 22 Septembar, 2011, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

U subotu, 15. oktobra je tacno godinu dana kako se dogodilo nesto najlepse na internetu vezano za motociklizam. Nastao je mio nam i drag forum. Kao i svaki pocetak i nas je bio tezak. Ogovarani smo od strane drugih. Osporavano je to sto se dozvoljava off. Osporavana je i politika foruma.
Forum koji je nastao kao "skup otpadnika" postao je, prema nekim nezvanicnim statistikama koje imamo, a bez malo lazne skromnosti cu priznati da je i prema mom misljenju, najpopularniji moto forum u ovoj godini.
Ono sto ovaj forum cini veliki jesu ucestala druzenja, na kojima se clanovi upoznaju i zbog toga uglavnom vlada prijateljska atmosfera na forumu, bez stalnih prozivki i opomena "vlasti".

Prema tome, lepo bi bilo da 15. oktobra zauzmemo neki lokal u kome bi se okupilo sto vise nas. Plan je da bude velika zurka, zbog toga je najava mesec dana u napred.

Zelim da cujem okvirnu cifru vas koji biste sigurno dosli, kako bismo mogli da porazgovaramo s nekim vlasnicima lokala oko organizacije rodjendana.
Takodje, ako neko od manijaka ima neki lokal, ili zna nekoga ko zna nekoga ko ima neki lokal, neka me pp-uje  ;)

Inace, taj dan je subota i nema izvlacenja kako radite i slicno   [cheers]

Nadalina

Poison i ja se kucamo o tome proteklih pola h na Skajpu! ;D

p.s.
Ipak je bilo proslo 12 h, tako da je zvanicno bio vec 16.! :D
Dzukela u podznaku

Gašpar

Ne, ne, ne... 15. oktobar je prvi dan foruma ;)

Tog dana je postavljeno -
4 teme
11 poruka
4 Nova clana
10 Najvise prisutnih

Nadalina

Then, 15th it is! [cheers]
Elem, konsultuj se sa Poison- ima super ideju! ;)
Dzukela u podznaku

The One

ja sam za
ako treba doneti i tortu
Laziæ æe se pobrinuti za sveæice il bar duvanje! (sorry Laki :-* )
¹aljem ideju na PP
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar


UFF


Gašpar

Mislim da je Una, tj Poison upravo resila i mesto, a bice jedno jako prijatno mesto, kako i prilici proslavi rodjendana  ;)

Gledajte da nekako oslobodite taj datum, bilo bi lepo da se sto vise nas pojavi jer nije lepo ne odazvati se pozivu, a svi clanovi ce dobiti pozivnicu  :D

daca.ZZR6

Ja æu tada biti na Klinièkom, ali pratiæu ¹ta radite preko wi-fe, mislite malo na mene.........

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lazic


son novak


apu

pa ono.. ako je obavezno gledanje... doæi æemo :) (da ne ka¾ete posle kako nema nikog iz NS-a :) )

samo, nemo' da ¾urka bude u Leskovac ili negde sl. :)

Major


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx


zVuk

Citat: Gaspar poslato 22 Septembar, 2011, 01:41
Mislim da je Una, tj Poison upravo resila i mesto, a bice jedno jako prijatno mesto, kako i prilici proslavi rodjendana  ;)

Gledajte da nekako oslobodite taj datum, bilo bi lepo da se sto vise nas pojavi jer nije lepo ne odazvati se pozivu, a svi clanovi ce dobiti pozivnicu  :D

a zasto necete da nam kazete koje mesto je u pitanju..??..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bora63

Citat: daca.ZZR6 poslato 22 Septembar, 2011, 02:45
Ja æu tada biti na Klinièkom, ali pratiæu ¹ta radite preko wi-fe, mislite malo na mene.........

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Xmmmmm,kazes da mislimo na tebe? Pa jos "malo"?  Ma daj! Nedolazis u obzir! Odkud ti sad to?????  Misliti je tesko ........
Kakvi bi "Manijaci" bili kad te nebi posetili i utrapili bar parce torte?????
Ajd glavu gore pa se vidimo :)

despic

klasican divljak

Mortisha

Zbilja gde? Pa da proslavim i svoj rodjendan sa Vama  [yahoo]

Elem da nije subota, imala bih i ja lokal da Vam predlozim...ali subotom je nazalost zauzet....
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

daca.ZZR6


Xmmmmm,kazes da mislimo na tebe? Pa jos "malo"?  Ma daj! Nedolazis u obzir! Odkud ti sad to?????  Misliti je tesko ........
Kakvi bi "Manijaci" bili kad te nebi posetili i utrapili bar parce torte?????
Ajd glavu gore pa se vidimo :)
[/quote]

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Dovoljno je da Vas vidim, ili barem kad bih me pustili na par sati , jer je to za vikend!!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]