Glavni meni

ZZR 1400 - 2012.

Započeo ninja66, 16 Septembar, 2011, 22:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

  Tajna nije! Dodatak vizira je 20 e, a sedi¹te 100 e. Sad dodatak vizira, zavisi od tipa i modela motora, al uraðeno bolje, nego fabrièko. Oba majstora su maðionièari, vrede svaki euro!  [thumb_up]

Simon69

Da li je Boban menjao kompletan sundjer na sedistu ili samo doradjivao?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

joka

 Doraðivao! Dodao je sa obe strane butina, da bi ispravio polo¾aj sedenja, zato mi je postalo sedi¹te ¹ire.

BOKYBOY

Citat: joka poslato 19 Januar, 2014, 22:50
Doraðivao! Dodao je sa obe strane butina, da bi ispravio polo¾aj sedenja, zato mi je postalo sedi¹te ¹ire.

...to,to...to mi treba bas... [thumb_up]

Darko

A da nije malo taj Boban skup,a?

Hohštapler

Citat: Darko poslato 20 Januar, 2014, 13:02
A da nije malo taj Boban skup,a?

a da nije puno 300e za par sati sviranja celom bendu? ;)

On se bavi poslom koji je usluga koja se samo JEDNOM naplati (uglavnom)...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Simon69

Meni je rekao 50 eura za sediste vozaca, da podigne i novu navlaku da stavi.  Po meni je cena OK.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Darko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Januar, 2014, 15:37
Citat: Darko poslato 20 Januar, 2014, 13:02
A da nije malo taj Boban skup,a?

a da nije puno 300e za par sati sviranja celom bendu? ;)

On se bavi poslom koji je usluga koja se samo JEDNOM naplati (uglavnom)...

auuu sta si ti sad uporedio jbt... nemam pojima, deluje mi skupo ...pa sta ako se samo jednom naplati ...i majstor koji lepi plocice ce TEBI verovatno samo JEDNOM naplatiti , pa to ne znaci da treba da te odere...i ja kad sviram svadbu ,sviram je s namerom da tom paru samo JEDNOM odsviram svadbu... kakav si KING

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

 Nisam napisao, da sam odabrao najskuplji material, karbon look, za ostale materijale ne znam, video sam katalog boja i dezena, stvarno ima toga puno, i stvarno Boban ima tog materijala. Prva dva materijala ¹to sam video u katalogu boja, je bio srebrni i crni karbon dezen, dalje nisam ni gledao, to mi se najvi¹e svidelo, za cenu nisam ni pitao, tek na kraju. Mo¾ete videti, po¹to su Bakster sedi¹ta na drugim internet stranicama, plus rizik, da ne dobijete to, ¹to naruèite. Olak¹avajuæa okolnost je i to, ¹to se sedi¹te radi, na va¹oj osnovi. Nije da reklamiram majstora, ali sedi¹te nije mogao preciznije da sa¹ije, i uradio ga je i  bolje, nego ¹to sam zami¹ljao! Nisam sklopio motor, tako da nisam probao u vo¾nji sedi¹te, al vidljivo je ¹ire, od fabrièkog, samim tim je i udobnije!   [thumb_up]     [cheers]

Simon69

Citat: joka poslato 20 Januar, 2014, 22:39
Nisam napisao, da sam odabrao najskuplji material, karbon look, za ostale materijale ne znam, video sam katalog boja i dezena, stvarno ima toga puno, i stvarno Boban ima tog materijala. Prva dva materijala ¹to sam video u katalogu boja, je bio srebrni i crni karbon dezen, dalje nisam ni gledao, to mi se najvi¹e svidelo, za cenu nisam ni pitao, tek na kraju. Mo¾ete videti, po¹to su Bakster sedi¹ta na drugim internet stranicama, plus rizik, da ne dobijete to, ¹to naruèite. Olak¹avajuæa okolnost je i to, ¹to se sedi¹te radi, na va¹oj osnovi. Nije da reklamiram majstora, ali sedi¹te nije mogao preciznije da sa¹ije, i uradio ga je i  bolje, nego ¹to sam zami¹ljao! Nisam sklopio motor, tako da nisam probao u vo¾nji sedi¹te, al vidljivo je ¹ire, od fabrièkog, samim tim je i udobnije!   [thumb_up]     [cheers]

Nadam se da materijal nije klizav, tj. da "drzi" pantalone?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

joka

 Da, svi materiali koje koristi, imaju tu osobinu, da ne "klizaju". Donekle, menjao sam svoje sedi¹te I zbog toga, jer je biv¹i vlasnik preprskao nekim silikonskim premazom veæinu delova, tako i sedi¹te, radi lep¹eg izgleda. Nisam uspeo da ga odmastim, i veliki mi je bio problem "klizanja" po sedi¹tu.   [panic]

UFF

bolo te uvo, lakse i brze se prebacujes u po krivinama :D
bez trenja ;)

joka

To da, ali tako mo¾e¹ i ostati u nekoj krivini, bez motora!   [rofl] [rofl]

UFF


gojko

Ako ne prodam moj zzr obavezno cu moje ovako uraditi..
Verujem da je pun pogodak!

joka

 Hoæe¹ preæi, na GTR-a? Rekao si kad ostari¹, menja¹ namenu vozila, stil vo¾nje.   [cheers]

gojko

Imam u planu R1200GS 2010-2012

Hohštapler

Posle ZZR1400 i 1100xx?
Sreæno... :D

Poznanik vozio Hayabusu 3-4 godine, proda je pro¹le godine i kupi novog novcijatog GSadventure,u full opremi, koferi, èuda-muda...
Kad ga je dobio, jun mesec, èastio turu..
Pro¹li godi¹nji odmori, on se vratio sa mora, opet se mi zatekli u kafiæu, on opet ¹alje turu, mi reko ¹ta je sad,  i ka¾e on  "naruèio sam novu Hajabusu... Ne mogu ja na ovo.."  :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

 Navike su èudo!  [thumb_up]    [cheers]