Glavni meni

Buell XB9SX

Započeo WOLVERINE, 08 Novembar, 2010, 01:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Vrh..
Izgleda da Pit jo¹ nije video ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jedan od retkih motora koji me odradio kako treba.....ako ti krajnja brzina nije merilo, radi sve bolje nego sto treba....supermoto od 900 ccm....nesto je ostriji nego 12 zbog kraceg hoda klipa, pa se i vise vrti....o kocnici ne bih pricao ni sekunde....menja standarde kocenja.
Ako ti bas smeta kais ima i konvezija na lanac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne treba sszgo-u krajnja brzina

ivane svidece ti se mnogo vise nego tvoj r1  :)

El Jefe

Toliko o americkoj poljoprivrednoj mehanizaciji
Друштво за заштиту од животиња

AndreyRR

bogami ja sam se lozio na nju  ;D ;D

SSZGO

motor je prodat zvao ja danas, kaze lik zadovoljan je bio motorom ali nije za otvoreni put kakav je ovde, nego za evropske gradove, krivine i guzve...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

sta voze tamo od motora

SSZGO

najvise vidjam choppere tipa harley i one ogromne krstarice hondine, i vidjam i hayabusi dosta... a niko ne zna da vozi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

 [rofl] i to po ravnom  [rofl]

Lazic

to je zbog peska po ulicama... :D

Major

To je zato sto polazu cim uspeju da rukom (nogom) dohvate gas ;D

WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 17 Maj, 2012, 12:48
to je zbog peska po ulicama... :D

A odakle onda dolazi trava?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit



               Sranje obicno ....trese na leru ko nebalansirana masina za pranje....oce da se pomeri po pola metra sam od sebe.Posle 10 minuta voznje bukvalno se usijao....muda res pecena garant.
                Po meni totalno promasen koncept ...pogotovu sa HD agregatom....mozda je sa ROTAX-ovim agregatom koji je ugradjivan kasnije poboljsan ali nisam taj probao.

UFF

najbolja verzija je sa miraneli agreatom od one italijanske firme sto pravi magnete   [ludak_sa_puskom]

zmiya


nano

ameri opet izmisljaju toplu vodu...

UFF


pit



            Marinirani

easy