Glavni meni

Buell XB9SX

Započeo WOLVERINE, 08 Novembar, 2010, 01:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

   Dopunicu textom ovih dana a za sad uzivajte u testu.

Bike Test BUELL XB9SX

UFF

Kad god pogledam ovaj masivni oguljeni ram na buell-u odmah pomislim ne nekog starog R-a streetfightera tj sa olupanim oklopima
Meni se licno ne svidja ni malo

dzimika

steta sto se vise ne proizvodi, jedni od najboljih motora za stunt

Lazic

Tezina prilicno mala, a 1200cc, obrtni momenat k`o dva juga... Recept za katastrofu... ;D

davidoff

Citat: Lazic poslato 09 Novembar, 2010, 10:05
Tezina prilicno mala, a 1200cc,


Ako se ne varam ovo je 984 ccm.
We won't forget you Marco....


Che

Citat: davidoff poslato 09 Novembar, 2010, 10:19
Citat: Lazic poslato 09 Novembar, 2010, 10:05
Tezina prilicno mala, a 1200cc,

Ako se ne varam ovo je 984 ccm.

Jestem, Lazic je pobrkao sa modelom xb12r - on je 1200ccm

Lazic

Corav covek, sta ces, mada sve stoji, 984ccm, i dalje ima obrtnog momenta k`o 2 yuga...:D :D :D

Che

Citat: Lazic poslato 30 Novembar, 2010, 17:14
Corav covek, sta ces, mada sve stoji, 984ccm, i dalje ima obrtnog momenta k`o 2 yuga...:D :D :D

Pa ... pazi imao sam prilike da probam ovaj xb12r.
Znaci nema razloga za shaltanje :)
povlaci i u 1 i u 5oj. Cak sam probao na jakoj uzbrdici u 5oj brzini sa malim brojem obrtaja da naglo dodam gas, nije ni shtucnuo.

Lazic

Presao sam kao klinac 100.000km sa bubom 1200cc i 34 ks i 730kg ... Zamisljam 100ks i 180kg... Pocket rocket... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Dominik

Imaju ti Ameri smeka za motorna vozila, sad moze nekom da se ne svidja dizajn, ali kada se ozbiljno zauzmu oko neke stvari, bio to motocikl ili auto, to jebe kevu.


pit


        Probao pre par godina jednog 1200 ....oce da povuce ,a kako i ne bi sa tom kubikazom i 2 cilindra ....medjutim sve ostalo je tesko sranje .Greje sacuvaj boze...posle 10 minuta normalne voznje nije se moglo sedeti na njemu tako da sam morao da napravim pauzu...a oko njega na 1.5m se osecala vrelina.Vazdusno hladjenje i jedan smesni kuler ne zavrsavaju posao tako da je moje misljenje da je to potpuno promasen koncept .Moje misljenje je bi procureo skroz da sam ga stisnuo jos nekoliko puta.
       Da ne prican da na leru trese kao da je ziv.Ako ga ostvis na copavoj ladno ima da se pomeri par metara levo ili desno.

El Jefe

Probao BUELL Cyclone 1200.Razmisljam da nabavim jedan
Друштво за заштиту од животиња

rboban

Probao neki od tih, na tocak sa mesta iz prve, suvi karter....odlican za MANIJAKE!!!!
Ride It Like You Stole It

Gvozden

Drugar imao 1200 , pa sam ga vozio. Harley ali drugacijeg kova. NA leru se sam ¹etao po dvori¹tu, mada ja volim vibracije. U voznji klaisèan stretfajter. Mnogo obrtnog momenta, zvuk, pojava... Meni se dopao, pitanje kako bi bilo za klasiène deèije bolesti servisa, ali definitivno motor koji je za ljubitelje. Uvek bi ga pre odabrao nego nekog Monstra ili sl prdonje...Harli je Harli...nema zamene, bar za nekog ko zna ¹ta je pravi HD...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

pravi motor za tockiranje  ;D

Lazic

I samo toèkiranje... :D

Major


prpa_zr

Toga kod nas nema..

WOLVERINE

Citat: prpa_zr poslato 17 Maj, 2012, 09:14
Toga kod nas nema..

  Bilo je par komada.... ja sam do duse, pre 3 god imao u posedu tudj primerak nekih 2 nedelje..  ( a jos je bio i siroce).. xb12s lightning i ostavio me bez texta..
Po mom skromnom misljenju ovoj 12 R1 do 150kmh ne moze nista... Radi 5 puta bolje od HD i ako je koncepciski slican.. Kocnice 10+...  ogibljenje 10+....