Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Cekaj, traze papire za motor koji je na prikolici?

Tom logikom mogu da traze papire I za parkiran auto  [neampojma]

Ok da te zaustave u njivi ili gde vec, ali dok je na prikolici  [dunce] [facepalm]

damir1994

Citat: djolefer poslato 17 Jun, 2014, 02:15
a jesu li te panduri sta pitali od papira za motor.. tj jel imas papire za njega?  meni malo frka da vozim tako jer imam samo kupoprodajni ugovor

Kad je bio sudar nisu me pitali za papire, samo su pitali jel ostecen. A sutra dan kad sam isao na stazu da vozim trke zaustavili su me i trazili sve papire od auta,prikolice i motora. Imam racun i kupoprodajni ugovor sto sam sebi sam sredio i to je bilo kao ok, pita ko te ovo udario ja kazem jucer bas ovdje idem danas na trke pa mi se zuri, i pustio me kaze samo ispiri malo gume da ti bolje drzi u blatu.

mkt

mislim da kod nas ni papir od kluba vise ne  prolazi

srbac

Imaju pravo da traze papire od bilo kog auta, bilo gde!!!

perkestefan







Evo nekih slicica po snegu na goliji kada smo se vozili :D Ovo je bilo 21.04.2014 :D 2 sata smo isli 5 km jer smo imali i probleme sa izvrnutim bukvama preko puta pa smo prenosili motore :D  a ja sam bio sa ovom plavom cagivom njoj su super moto gume isla je extra po snegu :D


damir1994

Samo da javim, nakon sto sam probao voziti motocross trku prosle sedmice, tako sam uradio i ove sedmice probao po prvi put enduro trku. Mogu reci da je super i puno bolje nego sto sam mislio da ce biti, rezultat mi je ukupno 4mjesto za bih prvenstvo (za dva dana) a drugi dan sam osvojio 1mjesto, nazalost prvi dan sam pao na brzincu i izmedju prve i druge etape sam slomio kvacilo pa sam morao voziti bez njega na zavrsnom brzincu preko guma i balvana sto je bilo nezgodno.






srbac


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***





pera-s

nije pedric, to je cini mi se ortak od kosa juniora

Lazic


pera-s


Lazic



Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

farbach