Glavni meni

prebacivanje putnicko u teretno

Započeo despic, 07 Septembar, 2011, 19:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

pa meni tro¹i jugo 1800 dinara u gradu,uvek toliko sipam,nemo¾ vi¹e da stane..

Dutchman

pa troshi zato shto je 2000 kubika na 2 tone i tochkove od kamiona , da sam stavio neki V6 troshio bih mnogo manje al registravija ne bi bila 26 nego 50 hiljadarki , 24l plina je 12 l benzina ili nafte , jbg nadji dzipa koji troshi toliko ... a i ovo je traktor ;)

Lazic

sluzbeni kedi 2.0 sdi, po gradu od 9-11, 4 godine star, elektronike, cuda, muda... Na otvorenom od 4-15litara... Doduse ja sam trigger happy na gasu... [yahoo]

despic

ala lazete za te protrosnje...ccc samo vas gledam :)
klasican divljak

Lazic

Za 100.000km kedi 2.0 sdi u proseku oko 10 l eurodizela, pa se ti ceskaj... najmanja potrosnja brzinom od oko 60kmh, oko 4, najveca na auto putu sa 300kila u gepeku i otvorena vrata pozadi, pun gas, 15litara... I shit you not...

maki gsxr 1100

da li je neko u skorije vreme prebacivao suv sa putnickog na teretno?
ako jeste molim za savete. upitanju je jeep grand cherokee 4.0,97 god. kojem je trenutno reg na putnicko oko 145000 din

dzimika

moras da izbacis zadnje sedista kolko znam

Lazic

Jebote, nema ni dve godine od poslednjeg posta, izgleda mi kao 15...:o

maki gsxr 1100

to znam da mora zadnja sedista napolje i pregrada,nego danas sam cuo od drugara da su navodno to ukinuli.ako jeep nije u seriskoj proizvodnji izbacio cherokee teretno,navodno da ne moze vise atest da se odradi.koliko je to tacno,ne znam,de je onda logika da se radi atest,za sta atest sluzi onda?

dzimika

atest sluzi da ti uzm pare
odes lepo kod nekog na tehnicki ili kontaktiras AMSS i pitas sve to

maki gsxr 1100

ma pitacu ja,vec sam se nesto raspitivao,to je najmanji problem,problem je sto ti oni pola kazu,pa kad udjes u proces da radis tek onda vidis sva sranja koja te cekaju.obicno u praksi to ide mnogo druagcije nego kako ti oni kazu.pa sam zato tu pitao ako je neko radio u skorije vreme da vidim kako je prosao u praksi

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


brana

neces vise moci da ga prebacis na teretno. prestali su to da rade. imas opciju da ga registrujes na invalida od preko 80%. tada ti je mala registracija. imas i opciju da uradis atest sa manjim motorom i posle vratis svoj. u ovoj drugoj opciji ostaje ti problem brojeva motora i to sto je motor od 4l sestak.