Glavni meni

manijak?

Započeo paja021, 05 Septembar, 2011, 12:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Joker

Ma da bre. Imam utisak da jedva cekaju da vide Srbina da je prekoracio brzinu ili bilo sta drugo sto nije u skladu sa njihovim zakonom i propisima...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


UFF

U naseljenom mestu u blizini skole 280?   [facepalm]


jaaaooooo debile ti jebem pa tamo gde je razvuko 280 je livada sa obe strane dokle god pogled seze i zive duse nema

robbief

Ghost rider se prevrce u grobu.
smooth

sibin

koliko sam cuo u hrvatskoj na auto putu moze da se dobije kazna za brzinu i na sledeci nacin: kad prodjes prvu rampu sa putarinom i poslednju imaju izracunatu prosecnu brzinu, ako je veca od dozvoljene :(
to mi ispricao drugar kaze izvukli mu 170kmh prosek. ali nije dobio kaznu castio onog na naplatnoj rampi da mu cekira karticu kasnije :)

K_A_W_A

Momak koji je ranije vozio Kawu, a sada Suzanu, se tek veceras vratio iz Austrije :D A ovaj junak koga su zaustavili, je krenuo samnom za Pulu, trebao da produzi samnom za Austriju, ali je u nedelju odustao i krenuo za NS. A lepo sam mu rekao da ne juri ;D Inace vozio je preko 280, ali su ga snimili na 237. Kaze mi da su panduri ispali vise nego fer i da su se cak i zezali. Inace motor je Suzana 750.

zmiya

A koliko mo¾e da razvije? :D

RRa¹ko

a ti kao ne znas koliko moz da razvije? ;D

RoaD GunneR

Citat: K_A_W_A poslato 09 Septembar, 2011, 02:48
Momak koji je ranije vozio Kawu, a sada Suzanu, se tek veceras vratio iz Austrije :D A ovaj junak koga su zaustavili, je krenuo samnom za Pulu, trebao da produzi samnom za Austriju, ali je u nedelju odustao i krenuo za NS. A lepo sam mu rekao da ne juri ;D Inace vozio je preko 280, ali su ga snimili na 237. Kaze mi da su panduri ispali vise nego fer i da su se cak i zezali. Inace motor je Suzana 750.
A i ti si nasaso kome ces da kazes da ne vozi brzo :D :D :D

PS
Sledeci put mu reci da pegla ko da je ukrao ;)

K_A_W_A

Pa jos dok smo isli za Pulu, jos od Batrovaca je on poceo da pegla. Nismo spustali ispod dve glave. A prosek od 200-280. Stanemo na neku pumpu i ja mu kazem da malo olabavi, ali eto, kazna je bila neminovna.

apu

Citat: zmiya poslato 09 Septembar, 2011, 08:24
A koliko mo¾e da razvije? :D

--A brzine idu u H...

-Ti æe mi ka¾e¹ kako idu brzine... :D:D