Glavni meni

2000 Volkswagen Golf 4 v6 4motion BI TURBO

Započeo Kengur, 31 Avgust, 2011, 15:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Nisam znao da ima 4x4 Golf 4. Niceeeeeee, ja bi ovo terao :D

MIGE

e moji sinovci,sta kazete,ne vredi te pare???? [clapp]
a toyota supra iz 90-ih sa 750 hp?koliko vredi ona po vama ili je ipak i to krs?

Kengur

Krs... :D

Svako bre ima nesto svoje, mene motor kostao 5500 prodao sam ga za 2800...

Da naguras u motor dodatne opreme za 5000e isto ces dobiti  za njega koliko i onaj sto iuma fabrikanu... Razlika moze da bude minimalna...

Tako i on decko, to gotivi, majstorcina je i to dokazuje... Inace je mene smarao da od R6 pravimo turbo :D

sibin

ja se licno ne slazem da ne vredi te pare, ali ljudi se tesko generalno odlucuju na kupovinu takvog automobila. cak i kad bih kupovao za sebe uvek bih se pitao sta je odradjeno i kako sa kakvim delovima. primera radi ja sam planirao da stavim na svoj auto aftermarket kompresor i kad sam dosao u radnju koja prodaje te komponente i objasnio sta mi treba cena je bila oko 4000usd da valja a kineza po e bayu ima za oko 500usd.

Kengur

Slazem se sa tobom...

Ali ovaj auto nije sklapan za preprodaju... Auto je napravljen savrseno da moze da se koristi svakodnevno za neke normalne potrebe, moze da se vozi i putuje sa njim sa nekom potrosnjom oko 10/11 litara u zavisnosti od voznje... A kad zatreba ispaljuje stvarno...

Nije ni bitno da li vredi toliko ili ne, nekom vredi mnogo vise, a nekom ne vredi nista... Prosta prica...

vitez_koja

Свака роба има свог купца, тако и овај уникат.
Глупо је расправљати на тему колико је уложено и колико заиста вреди.
Неко се дебело намучио да испуни себи сан и направи ауто по свом укусу, да би сад неко процењивао да то вреди или не вреди.
Овакав ауто преко нема цену, једноставно га људи праве и чувају док су живи.

Кенгуре, питај друга за мог ортака и његов МК2 ВР6.  :D :D :D :D

Kengur

#26
Corrada  turbo sto je sada napravio? Onaj ljubicasti?

Ako na njega mislis, skoro smo mu menjali trapove, stavljali mu most drugi, da bi natakli vece diskove i kljesta... :D

Ostali smo nas dvoje do pola 10 u radionici da ga namestimo :D

Ako na taj auto mislis, kaze Nemanja da je bolesno kako ide... Jbt, pa turbo mu je ko od autobusa :D  ja se nisam vozio jos u tom corradu, ali cim dodje sledeci put u servis iskoristicu priliku :)

vitez_koja

спалисмо ти оглас ал`ваљда се не љутиш :))
мислио сам на голфа 2 са вр6 мотором, не на корада, питај га... :D

Kengur

aaaa crveni VR? Davno je valjda ubacivao vr u tog golfa...

Kengur

p.s. nije oglas moj, ovo je cisto ''pomoc prijatelja'' :D

MIGE

Citat: Kengur poslato 03 Septembar, 2011, 12:15
p.s. nije oglas moj, ovo je cisto ''pomoc prijatelja'' :D
prolazio samti juce kroz kraj,nisam znao gde tacno zivis a bilo mi glupo da te cimam,trebala mi neka pomoc  [neampojma]

Kengur

Jbt, sto me nisi iscimao?!

Sta ti treba? Mozes da mi pustis i na pp

MIGE


Kengur

 [doh]

Ne znam kako bih se izborio sa tim problemom  ;D ;D ;D

vitez_koja

Citat: Kengur poslato 03 Septembar, 2011, 13:10
[doh]

Ne znam kako bih se izborio sa tim problemom  ;D ;D ;D

пола-пола или помоћ пријатеља!   [callme] [callme]

MIGE

e jbg,krenuo sam,nisam znao da bi mi pomogao a i nisam znao da si home!!posle se mimoisao sa manijacima koji su isli u neku nedodjiju(lazic,taraba,vlajko i ostala ekipa),hteo da ih stignem i svratim na po  [cheers] al nisam ni pokusavao jer vozim  [gej]  [skuter]  [veryangry]

Gašpar

Citat: Kengur poslato 03 Septembar, 2011, 13:10
[doh]

Ne znam kako bih se izborio sa tim problemom  ;D ;D ;D

Cemu sluze prijatelji?  :D :D :D

Kanarinac

Nego da se vratimo na temu :)  I taj ljubicasti je Robertov, pre neki dan mu ispala spona sa glavcine :D

Kengur

hahahaha,  mozda sam ja nesto zasrao... :D

Brate, za ljubicastog, to ne moze covek da pohvata sta je cije... :D

On je valjda prodao tog nekom, a uzeo Nemanjinog... :)
Inace, ljubicasti je tezak les :) Mora mnogo para jos da se ugura u njega da se dovede u pristojno limarijsko stanje.. :)

Kanarinac

Prodao je nekom klincu valjda, dal sinu od gazde, pa on finansira pravljenje. Ni meni nista nije jasno. Sad ce valjda u folije da ga presvlaci...

Mislim da nisi ti kriv, treba tu neshto da se menja, dal duze da se ubacuje ili sta vec