Glavni meni

potrebna pomoc, savet

Započeo dzimika, 03 Novembar, 2010, 19:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Rekoh vam ja da zmaj moze da bude koristan   ;)

dzimika

to pred sudijom nije bilo zvanicno, jer je vec odlozeno bilo nego je ona predlozila da se tu kod nje pokusamo dogovoriti

DebeliZmaj

sledeci put, to jest sldece rochiste kad dobijes, obavezno pre toga angazuj advokata,
i nek ti advokat pripremi papirologiju i samo joj to predash i kazesh da dalja sva komunikacija
ide sa tim i tim, broj legitimacije, ta i ta adresa i izrichito da nishta ne shalju tebi kuci ... ovo je bitno
znachi trazi da udje u zapisnik da tebi nishta ne ide kuci nego samo tvom ovlashcenom zakonskom
zastupniku ... da nebude ti pozvan a nisi doshao, nisi se odazvao, znachi priznao si krivicu ili nepostovanje suda
ovako moraju da imaju da je primio advokat, sa potpisom i pechatom kancelarije .. e tu vec nema
zezanja .. :)
naravno kad izgube sudjenje, onda idesh u nadoknadu stete od strane tuzioca :) .. a mozesh i za klevetne
radnje i izjave koje je izneo u tuzbi jer ti je time nepopravljivo okrnjen ugled kako profesionalni tako i privatni,
pa josh na to nakrcash da si se zbog toga i psihochki opteretio .. da si imao smetnje sna itd..
pa ga bacish u bedak sa cifrom tipa 100.000.000 dinara, naravno nece proci ... ali bice mu loshe .. vrlo :)
i odmah u tuzbeni zahtev navedesh da mu se, o tvom troshku za sad, uradi trenutni popis imovine i
blokada racuna da bi bi imao od cega da naplatish ;) itd itd itd
objasnice ti pravnik nachine da se panduru poseresh u zivot:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

GhostMile

Zmaju, izvadio sam te iz plusa.
Ako mi nekad platis pivo, platis, ako ne, nema veze.  ;D

DebeliZmaj

ma moze pivo i bez deplusifikacije
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: GhostMile poslato 04 Novembar, 2010, 21:30
Zmaju, izvadio sam te iz plusa.
Ako mi nekad platis pivo, platis, ako ne, nema veze.  ;D
Mislis izvadio ga iz minusa?

Vidim ja spao zmaj sa 200 i kusura na ispod 100
isao si za njim i udarao pluseve svuda?  ;D

GhostMile

Nisam, udario sam mu minus, ali izgleda da su ga "neprijatelji" provalili, pa mu sad lupaju pluseve. ;D

DebeliZmaj

elem.. cisto da znate svaka ta stvar tipa pregled pluseva minusa, znachi dodatno otovaranje baze, chitanje, pretragu, indexiranje itd :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Odlicno
Da bazi ne bude dosadno  ;)

Gašpar


DebeliZmaj

uff .. postoje i drugi nachini da razveselish necijihu bazu ... :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell