Glavni meni

Kamere i dr¾aci za motocikle

Započeo sloper, 03 Novembar, 2010, 11:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

HD Hero ili Contour Hd

ali HD hero je jeftinija dosta

350 VS 250 e
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RRa¹ko

Citat: jager poslato 15 Februar, 2011, 13:43
http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/cyclops-extreme-sports-action-video-camera/

Razmi¹ljam iskreno o ovoj kameri. Za te pare, mora da valja. ©alju za Srbiju!

Sajt je proveren, sti¾e sve ¹to poruèite, èak su voljni da na fakturu koja ide uz robu stave manju cenu, kako bi carina bila manja :D

daj bre dal ste ludi da kupujete preko tog sajta.. ja nasao na ebay-u za 1000dinara! ko hoce mogu da mu porucim ;D

edit: http://cgi.ebay.com/C898-Mini-DV-DVR-Sports-Video-Camera-MD80-cam-30fps-/170581223237?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27b76ee745#ht_5356wt_905

RRa¹ko


Ivan1979

Ja uzeo ovu za 30 e na Limundu. Neke su odlazile i za manje od 20e. Za te pare jo sasvim ok, bar danju,cim je malo slabije osvetljenje kvalitet snimak je krs.  Jedina moja zamerka je baterija koja drzi max 40min.

RRasko ocu ja jos dve  ;D   [cheers]

RRa¹ko

pazi ja sam uzimao svasta od tih ultra jetinih stvari sa ebay-a, to je sve iz hong konga.. plastike su im lose, moze da bude extra al moze da prodje kao moj drugar sto sam mu uzeo drzac za Iphone, prvi put kad je stavio tel puklo je parcence plastike i bacio je ceo nosac. a je pre toga kupio misa za komp i radi u fulu, i jedan i drugi proizvod su kostali po 1$! po feedback-ovima bi se reklo da kamere rade tako da mislim da je ok da se uzmu pa i ako ne radi trazis mu drugu il jbg narucis drugu i opet te ispadn dzaba, samo 2000din.. sad trazim i dalje dal salju jos neki za manje pare, mada ne verujem da cu naci, samo slanje je 500din!

Gašpar

Javi ako narucujes, uzecu i ja jednu :)

SSZGO

za 1000 din, uzimam i ja :)

ali porucicu sam sebi, hvala na linku
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Video Resolution: VGA 640x480, QVGA 320x240

[nono] [nono] [nono] [nono]

SSZGO

svi klipovi sto su na netu su u toj rezoluciji...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Black Adder


RRa¹ko

sad cu da narucim 3komada, za black addera, gaspara i za sebe naravno.. a ako se predomisle taman da zaradim neke pare limundu ;D ako jos neko hoce nek se javi na pp

Ivan1979

RRasko naruci i meni jednu   [thumb_up]     [cheers]

RRa¹ko


Milo¹*

Hoæu i ja jednu tu kamericu. Javi kad treba da se da ke¹.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gašpar


prpa_zr

Ne znam da li je registrovan na ovom forumu.. moram ga pozvati u svakom sluèaju, Neboj¹a Ovuka.. mislim da je profi snimatelj..

Na drugom protestu (17. jula) je imao neku super zgodnu kamericu koju je lepio na kacigu i snimio celu vo¾nju i to mislim u HD.. ne znam da li ga neko poznaje (vozi zeleni TDM 850)..
Predlo¾iæu mu da prenesa svoja iskustva ovde na forumu..

RRa¹ko

gaspar, black adder, ivan 1979, milos*bandit i  ¹eki;

vama je naruceno a pare ce da date kad dodje kamerica. mozda uzmu 100 do 200 kinti za carinu a mozda ne uzmu nista, bolje kad budemo znali da resimo i to nego da doplacujemo jos 100 kinti.

Ivan1979


SSZGO

Citat: RRa¹ko poslato 16 Februar, 2011, 17:02
gaspar, black adder, ivan 1979, milos*bandit i  ¹eki;

vama je naruceno a pare ce da date kad dodje kamerica. mozda uzmu 100 do 200 kinti za carinu a mozda ne uzmu nista, bolje kad budemo znali da resimo i to nego da doplacujemo jos 100 kinti.

nadam se samo da si narucio na razlicite adrese jer ce mozda da te zeza carina sto kupujes 5 kom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Black Adder

Citat: RRa¹ko poslato 16 Februar, 2011, 17:02
gaspar, black adder, ivan 1979, milos*bandit i  ¹eki;

vama je naruceno a pare ce da date kad dodje kamerica. mozda uzmu 100 do 200 kinti za carinu a mozda ne uzmu nista, bolje kad budemo znali da resimo i to nego da doplacujemo jos 100 kinti.

Hvala puno, javi na pp kad treba parice da se donesu/posalju