Glavni meni

Moze savet (panduri i zaustavljanje)

Započeo grber, 02 Avgust, 2011, 19:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grber

Stigao mi je poziv da se javim u MUP zbog toga sto nisam postupio po naredbi OSL. Vozio sam se, pandur je pokazivao nesto kao da smanjim brzinu i ja sam normalno prosao. Brzina je bila ok, ali sam posle premotavao film i postoji mogucnost da je on u stvari imao nameru da me zaustavi...  ;D

U svakom slucaju, neki savet bi dobro dosao...

Taraba

Sad æe Laziæ da ti ka¾e ¹ta da radi¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

grber


Bugi

Isprièaj èika milicajcu isto kao ¹to si i nama , ne pominji Laziæa nikako i sve æe biti u redu  [thumb_up]

Taraba

Ma ka¾e¹ samo nisi ga video.
Registrovan jesi, ima¹ kategoriju i gotovo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


velja

Ja mislim da nema brige. Objasni da nisi razumeo znak OSL tj. da si razumeo da usporis, a kako si isao sporo tako si i prosao pored njega bez ubrzavanja i bilo kakvog manevra bega.

DaChaS

Pa pazi zna se sta je znak da se smanji brzina a sta je stop ....ako si prosao na stop to je jedno ako ti je pokazivao da usporis to je drugo .....

P.

prpa_zr

Citat: velja poslato 02 Avgust, 2011, 21:02
Ja mislim da nema brige. Objasni da nisi razumeo znak OSL tj. da si razumeo da usporis, a kako si isao sporo tako si i prosao pored njega bez ubrzavanja i bilo kakvog manevra bega.
Citat: BladesEyeZ poslato 02 Avgust, 2011, 22:26
Pa pazi zna se sta je znak da se smanji brzina a sta je stop ....ako si prosao na stop to je jedno ako ti je pokazivao da usporis to je drugo .....

P.

dr¾i se svoje prièe.. on je tebi signalizirao da uspori¹, ti si klimnuo glavom, usporio i nastavio dalje

ponavljaj to kao pijani papagaj dok svima ne dosadi¹

DaChaS

da bas to ....ti se drzi toga i pravi se naivan ....barem bi tako ja radio

ЯЭВОЛУТИОН

Ako nemaju snimak tvog navodnog zaustavljanja, ne mogu ti nista...drzi se svoje price do kraja. Inace oSL moze da zaustavi vozilo na tri nacina, iz vozila stop signalom, i dok je van vozila, stopkom ili uspravno podignutom rukom...sva mahanja nisu zaustavljanja vec znace da usporis propustis nekog ili ubrzas...trazi suocenje i snimak nemolog dogadjaja....a posle im reci da ti puse
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

sta si vozio, motor ili kola?

ja bih to ignorisao kompletno...

ali ti ces na sud verovqtno pa onda reci da nikoga nisi video da te zaustavlja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

A sta tebi tacno pise, kakav si prekrsaj ucinio? Da znamo kako dalje. Jer jedno je sto ti nama ovde napises, a drugo je sta tacno pise da si ucinio?

SSZGO

Citat: K_A_W_A poslato 02 Avgust, 2011, 23:12
A sta tebi tacno pise, kakav si prekrsaj ucinio? Da znamo kako dalje. Jer jedno je sto ti nama ovde napises, a drugo je sta tacno pise da si ucinio?


pishe:

gazenje policajca i beg sa lica mesta :)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dragan_kineziolog

Da li je pokazivao rukom ili palicom??? Ako je pokazivao rukom, onda ga posalji u p.m. Ako je palicom, onda zna se kako se zaustavlja a kako se pokazuje da usporis (palica gore dole da usporis i kruzno palicom i ispruzena ruka prema mjestu ako te zaustavlja)
Tezak je zivot nas nindzi

daca.ZZR6

©to si uopte primio poziv..............nisi trebao ni ti ni tvoji ako ne ¾ivi¹ sam

MILJAN

D¾abe æe¹ sudiji davati iskaz da nisi razumeo..... Tu mora¹ da se vadi¹ na drugi naèin....
Cave ab homine unius libri

Lazic

Moras da odes da se javis, jer ce inace, slati patrolu po tebe, das izjavu da nisi video da te osl zaustavlja... Mozda ce ti odmah reci zasto je hteo da te zaustavi, ako nije rutinski, u svakom slucaju, budi spreman da brzo izmisljas... Ili kazi da nije propisno signalizirao, i da ti nije palo na pamet da tebe zaustavlja... Been there, done that... Kako god bilo, posle javljanja u mup, IGNORE...

misa-pei

Nema¹ pojma o èemu se radi... Koje OSL? Gde? Kada? Ja? Ne znam, nisam ga video. Nemam pojma o èemu prièate, ni¹ta ja video nisam. Onda jo¹ malo probaj da vrti¹: nisam video, video nisam, jok sam ga vid'o... Nikako ne sme¹ (po meni) da prizna¹ da si ga uop¹te primetio. Bio pe¹ak sumnjivog pona¹anja, gledao na stranu da ti neko ne izleti, nema¹ pojma.
Država je najveći neprijatelj naroda

MILJAN

Pretpostavi  da te je zaustavljao a ti nastavio da vozi¹..Stigne ti poziv za sud.... Sudija uvek daje poverenje dr¾avi tj. ministarstvu licu----- O tome sam pisao.... Poslao sam na stotine firmi i fizièkih lica na sud pa znam...
Cave ab homine unius libri