Glavni meni

Moze savet (panduri i zaustavljanje)

Započeo grber, 02 Avgust, 2011, 19:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Pa ne sme¹ ni da prekoraèi¹ ogranièenje pa to radi¹ i retko te uhvate... ;)
Cave ab homine unius libri

UFF

dzimika snimao sluzbeno lice pa ga uhvatili posle godinu dana :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Citat: UFF poslato 04 Avgust, 2011, 01:49
dzimika snimao sluzbeno lice pa ga uhvatili posle godinu dana :D
smes da snimas bilo koga na javnom mestu, bez obzira sto je sluzbeno lice :D
a nisu mene uhvatili tj mogu da me uhvate samo za jednu stvar :D

UFF

i posle da ti traze da platis 100.000 ako zelis tu stvar nazad :D

dzimika


jager

Ma ne treba da plaæa. Ako bude dovoljno ¾eleo i dovoljno dugo èekao, izra¹æe mu nova "stvar" ;D

Lazic

Nije me zaustavila policija odprilike koliko je stara ova tema... :o :D

Prednosti skrivanja od zakona... Do zastarevanja... :D

dzimika

Kako volis da izvuces ove teme iz naftalina pa to je neverovatno

Lazic

:-[

©ta im fali? ;D

Setio se da Ranka nisam video(ovde) odavno pa naleteo na temu... ;D

UFF

kad smo vec kod toga jel ukinuto ono ne mozes da izadjes iz drzave ako imas poternicu zbog neplacene kazne ili nepojavljivanja na sudu za isto?

megaidiot

ne znam, ali evo svako malo prelazim granicu, mislim da je ukinuto.

UFF

izbegavam ko lazic neki nalog za provodjenje vec par godina
problem je sto ne znam za koji je tacno prekrsaj izdat a nije da sam napravio jedan
htedoh da putujem malo pa moram da se raspitam, rekose mi da je protivustavno kenj kenj i po novom da ne privode vise za saobracajne prekrsaje

http://i.postimg.cc/W35H64cr/1-nalog.jpg

misa-pei

Meni reko¹e da zaustavljaju na granici samo ako je raspisana poternica za "licem".

To me podseti... Da li uèe na pravnom faksu da tako kretenski govore i pi¹u, ili su to kao oni majmuni ¹to ne daju jedan drugom ne¹to, pravila pona¹anja dru¹tva...
Država je najveći neprijatelj naroda

dzimika

Koliko znam neko je zavrsio u corci na granici pre par meseci zbog nekog prekrsaja

Hurricane

mislim da ti datum tu ne¹to znaèi, a ne vidi se, tj ne znam, ali ja sam imao dva naloga za privoðenje po pitanju kazni i u¹ao u EU bez pitanja

pro¹le godine u toku leta ne znam taèno kad, i ne znam koliko su stari bili ti nalozi za privoðenje ali nisu bili stariji od godinu dana

despic

Citat: dzimika poslato 28 Januar, 2019, 09:27
Koliko znam neko je zavrsio u corci na granici pre par meseci zbog nekog prekrsaja
Ja imam preko preko nekoliko prekrsaja tj nisam platio ni jednu kaznu od 2009, jedno krivicno od pre par godina za koje ne znam da li je jos uvek pokrenuto, izvrsitelje za vratom koji su mi vec skinuli neke sitne pare sa racuna i ostalo je jos ohoho (al to je parking servis-nisam platio jedno 300-400 kazni tj dve godine svaki dan parkiranja) i lagano sam isao grcku, crnu goru, bosnu, nemacku...kolima
* nije da se nisam zentao, al kad sam prosao jednom posle sam se oslobodio :)
klasican divljak

Che

Niko ne mo¾e da bude vraæen sa graniènog prelaza zbog neplaæene prekr¹ajne kazne,
ali mo¾e zbog neodazivanja sudskom pozivu, i to ako je za njim izdata op¹ta naredba za dovoðenje

http://www.politika.rs/sr/clanak/386685/Nema-vracanje-sa-granice-zbog-neplacenih-kazni

UFF

a da li nalog za dovodjenje zastareva i posle koliko?
npr izdat je jer se nisam pojavio, u medjuvremenu sam slucaj je zastareo pa bi trebao i nalog zar ne?

Kostić

општу потрагу могуће пишу ако је био удес па има повређени штета етц а за оно што ми радимо вероватно не па то може да збуни у односу на стандардну потрагу