Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel


Major


ninja66


mkt


ninja66


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...ajde ajde, ne kukaj, mora da se radi..

zna¹ li ti koliko na¹ predsednik radi  ;D


ko je ukro poklopac rezervoara?

Glava Dole

25 sati dnevno, vredan covek, a ne ko ovi hostapleri bez radnih navika [rofl]

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 08 Novembar, 2017, 14:27

ko je ukro poklopac rezervoara?

Turci.
Obili poklopce pajserom ali popu¹ili kurac. Ugradio bata za¹titu, nema trika da izvuèe ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Kostić


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic

#1433

Kostić

#1434
unuk konjièkog kapetana kraljeve garde.... deda od ovog na sliku pre¹o albaniju, pre¾iveo golgotu, od srbije dospeo u KSHS jugoslaviju, posle prvog rata oti¹o u amerike i vratio se posle trimeseca. reko da je amerika kurac. onda probo da ¾ivi u beogradu i pobego kuæi u vranje. stariji brat mu oti¹o u komunste, napravio vojnièku karijeru, mlaði isto u komunsite, radio po libijama. samo ovaj osto tamo de se ostaje, al nije pri¹o u komuniste, al nije ni oti¹o u amerike. umro ko ¹ofer. ovakvih vi¹e nema, kao ¹to nema vi¹e ni srbije.



UFF

vala ni ne treba da ih bude

a ni takvih kao sto si ti  [rofl]

nece da radi, radije bi da klosari i pije po ceo dan

Kostić

i obo¾avao je da sedi nemcima na glavi i da hoda po njihovim kostima. a mogo je da ode de oæe. ¹kolovan èoek



Hohštapler

..klasika.
Alkos koji kenja kako je mogao al nije hteo iz principa. I onda krene da drobi kako je bio hrabar u nekom ratu, krvario za "sve vas" a "sve vas" sad boli kurac za njea a zadu¾io sve vas silno (de plati mi pivo).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2018, 19:14
..klasika.
Alkos koji kenja kako je mogao al nije hteo iz principa. I onda krene da drobi kako je bio hrabar u nekom ratu, krvario za "sve vas" a "sve vas" sad boli kurac za njea a zadu¾io sve vas silno (de plati mi pivo).

to si u pravu....zato je najbolje ratovati pa kad dodje druga garnitura politicara nek pisaju po tebi i nek te nazivaju jos ratnim zlocincem...isti oni koje si branio ili ciju si decu branio.i jednostavno cutati i  umirati u bedi.

ili druga solucija a to je kad krene rat cela drzava odbije da ratuje pa nek ti kolju onda i decu i unuke i majku i oca.......bar znas zasto te drzava (cuj mene drzava hahahahaha) ne jebe ni 5%

u svakoj drzavi svi koji su ratovali su heroji jedino kod nas su ratni zlocinci.......
takvim ljudima placam i pivo i dva.....