Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: Milos96 poslato 28 Jul, 2017, 23:56
Malo levo pa desno hopa cupa radilica valjda nece da prolupa [rofl]
Milose care nad carevima [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl]  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Kako sjebati 250 evra za 2 sata, ali kez na licu-neprocenjivo!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Mil@n


stilgar



iso i ja malo u ladovinu kad bejahu one vrucinstine.

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 28 Jul, 2017, 22:29
Sa staze?

Ma jok, fotka ima 7-8 godina, moj bivsi SRAD sa Bridgestone BT-003 Pro gumama, koje divljaci testiraju na putu  [rofl] [rofl] [rofl]



Kostić

ala la¾e¹. srad je sranje, ne mo¾e on tako. :) aj krampone tako obrij :) ovake gume bile na k4 kad smo ga uzeli, jedva sam do¹o kuæi be¹e led i minus :) ka¾e onaj ¹to mi je prodo motor, pa¹æe¹ posle metar. ma oæu kurac i brm i padnem ispred kuæe ;D

Hattrick

#1406
Mi zaboravili da je to srad, da on to ne moze.  :) Kad se setili, gotovo, vec napravili stetu  :)

Edit: Gume su bile Bridgestone BT-003 PRO, compound Type 4, najmekse od najmeksih.  :)
Vikend guma, montiras u petak, testiras, napalis se, testiraju svi ortaci, napale se, skidas u ponedeljak, nema je vise.  [rofl]

Joker

Brate, kako god, treba je testirati... Zadnju je najmanji problem zguzvati, ali za prednju su potrebna lepa muda. Hvala cast..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

na onom k4 su bile neke ðavo diablo al neke najskuplje koje postoje i prednja i zadnja ko ova tvoja. totalno spaljene a po sredini pipci iz prese. dok nisam video nisam verovao da guma mo¾e to da izdr¾i. ka¾e èoek da rade samo na plus 40 pa na gore, po zimu jok. padavica sa 5 na sat. istina ;D

ne spominji vi¹e srada. izgubiæe¹ kredibilitet kod poznavaoca foruma, pa æete gledaju ko mene :)

Hattrick


Hurricane


Hurricane


MIGE


Tihi_ZR

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Jul, 2017, 18:11
Citat: Titja poslato 27 Jul, 2017, 23:20
BiH/CG tura od prosle nedelje








[thumb_up]

Tiæo, kolko si ti veæ dugo na njemu?
Ti si to kupio novo pre 10+ godina ako se ne varam.
Jeste, 2008. sam ga uzeo novog

Tihi_ZR

Citat: kosta92 poslato 28 Jul, 2017, 16:05
treca slika sjajna !  [dobarpost] [thumb_up]
Tnx, nosio sam go pro pa sam se malo zezao usput, snimci su dosadni jer ne obaram nesto ekstremno ali moze da se izvuce po koji lep kadar. Ovo je put cini mi se, od Niksica prema Pluzinama.


kosta92

Kakva vrucina, debela ladovina !  ;D gde je ovo?
Sam biras kako zivis ! :)

mkt

Grza kod Cestobrodice
ma ovo je oko pola 8 sabajle
ovde hlad do jaja al kako izadjes na put tako pakao
bas je bilo lose za voznju
peglao do bele palanke pirota i htedoh Dunavskm magistralom nazad al nije bilo sanse, mnogo je vruce

kosta92

Lepa tura, bice prilike za dunavsku, cim padne temperatura malko !
Sam biras kako zivis ! :)

Kostić

pa mogo si na dunavsku na majdanpek pa kroz ¹umu, tamo je malo ladnije.