Glavni meni

Kako se NE oslobadja od vojske... Nastavak memoara one budale...

Započeo Lazic, 28 Jul, 2011, 04:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

znao sam da je pandurcina ..... ja sam jadan abdula JA NDO

Lazic

Ne dirajte mi Abdulicu, to je on namerno da bi iznutra zagadio sistem tetovazama i teskim, lakim drogama...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86

Ja nisam pobegao od vojske. Ja sam pobeogao u vojsku 2007. Poceo devojkin cale sve cesce da prica kako se njena majka udala kad je bila mladja od nje a rodila je u njenim godinama.... Kad sam video koliko je sati, zapalio sam u vojsku :D Nije bilo tako lose kao sto mislite, tj bar kad sam ja bio ;)
3 meseca Pancevo
3 meseca Cuprija, prekomanda.

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

mkt


Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

tuga za decka jbg decko nema motor pa mora da druka za muriju da bi mu dali da se malo provoza na njihovom k9
ja sam jadan stevane ja ndo

Abdullah100k

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2011, 16:56
tuga za decka jbg decko nema motor pa mora da druka za muriju da bi mu dali da se malo provoza na njihovom k9
ja sam jadan stevane ja ndo

Vezbaj voznju bez ruku prikac, trebace ti. E da, Branko je rekao da je stigao onaj PROTAPER, ne znam sta mu to znaci ali tako je rekao.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

mkt


jager

Au, brate Laziæu... lo¹e utièe ova tvoja tema na dana¹nju mlade¾...  ;D

Abdullah100k

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2011, 18:51
ja znam  [zena] bangele po lobanji

Sinoc smo probali korman od YAMAHIRIJE skutera... za vodu. Sad se cuje BOTJ BOTJ po lobanjici.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Lazic

Meni i dalje niko da objasni o cemu su ovi tetovirani drogiranti trabunjali...??? :D

mkt

ijaoooooj pa bolje da ne znas   [nono]
retko ko se usudi da zadje na tu tamnu stranu mozga  [djavo] tamo ima svega a u stvari nema nicega  [ludak]

TEEfqd

meni pre 5 godina stigao poziv za regrutaciju to sam iskulirao, pa onda par plavih koverti, i to sam iskulirao. murija nje dolazila

SSZGO

ne razumem sta si se raspisao toliko i cemu frka, ja sam jednostavno ignorisao svaki poziv i tako 10 godina, dolazili su par puta da me traze i tu se to zavrsilo...

nisam kod kuce.

najvise problema ustvari imao sam sa mojima jer je valjda sramota da policija i vojska dolaze da te traze...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


velja

Citat: dzimika poslato 04 Avgust, 2011, 09:40
Citat: jager poslato 03 Avgust, 2011, 22:18
Citat: MXHC poslato 03 Avgust, 2011, 04:02
Pretpostavljam da je resenje po tebi da ode i bude pandur?

Onda bolje omèa oko vrata ili metak u vugla  [glavazid]
kazu, bolje cerka kurva nego sin pandur :D

Anulirao sam ti minus.

grbava suzana

Ja sam oti¹ao na lièni zahtev,bio ne¹to vi¹e od 6 meseci onda mi "ne¹to nije bilo dobro"...proveo 6 dana u komi i VJ re¹ila da me trajno oslobodi...ni¹ta lak¹e ;)
[vatromet] [gsxr] [vatromet]

SSZGO

nista lakse za izgubiti 6 meseci zivota...

al si ih zajebao :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor