Glavni meni

Koliko je puta u vojsci Debeli Zmaj bio cebovan?

Započeo UFF, 01 Novembar, 2010, 18:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: GhostMile poslato 01 Novembar, 2010, 23:11
Samo mi bas i nije sasvim jasna razlika izmedju seljaka i gospodina...Koji su kriteriumi u pitanju?

...to ti je kod Srba veoma komplikovana formula... ;D ;D ;D

DebeliZmaj

ok kengur to ti iz velikog zivotnog iskustva :0) .. vazi !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Novembar, 2010, 23:39
ok kengur to ti iz velikog zivotnog iskustva :0) .. vazi !:)


Zmaju, ajde molim te prestani sve da provociras. Kako mene, tako si poceo da nerviras jos dosta ljudi i stvarno ne vidim zbog cega je zanimljivo unistiti drugarsku atmosferu na forumu!

Lazic


Kengur

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Novembar, 2010, 23:39
ok kengur to ti iz velikog zivotnog iskustva :0) .. vazi !:)


Ne nego iz iskustva iz stolice dok zivot provodim za kompom... Vazi... Smesan si, zivot nije internet, zivota je bilo i pre interneta...
Tako, da ti slobodno budi zanimljim na netu, ovde imas debele minuse, pa kad smoris do daske dovidjenja.. Od mene ces dobiti licno ban.

Ja mozda imam 20godina, ali imam zivot i imam mozga za razliku od nekih. Ceni i postujem svacije opredeljenje! Ne glumim sayber smekera, zovot mi nije kompjuter, i ko me poznaje zna ko sam i sta sam, i koliko je moje zivotno iskustvo. Ono se ne broji u godina tj po tvom kriterijumu na osnovu koga si ti zakljucio koliko je moje zivotno iskustvo...

A ti samo pucaj svoje zivotno iskustvo na internetu, dok mi tracimo zivote po kafanama i kaficima dok se druzimo medjusobno...  ;)

SSZGO

uvescemo ignore opciju vrlo uskoro pa ko vas nervira necete vidjati njegove postove ubuduce...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


DebeliZmaj

sori ja nikako nemogu da postujem nekog ko slusha narodnjake .. ali nikako :)
mogu da ti ne/napishem da te ne-postujem ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

@ Debeli zmaj:

Po¹tovati nekoga i ispo¹tovati nekoga nisu iste stvari èoveèe. Ako tebi u ¾ivotu funkcioni¹e da ¾ivi¹ sa tim uverenjima ti brate ¾ivi tako, ali nema potrebe da ih forsira¹ ikome ovde na forumu...ima¹ B92 forum pa tamo prièaj s ljudima koji su "urbani" i "civilizovani"...Inaèe, da se razumemo, bavi¹ se temama kojima se bavi nauka koja se zove evolutivna psihologija, a èini mi se da ti nisi ba¹ upoznat sa takvim teorijama, tj. ne izbacuje¹ nikakve argumente na temu nego ostar¹æeno prièa¹ o ljudskim ¾ivotnim izborima i ukusima kao da je tvoj na neki naèin bolji, pametniji, zdravili i napredniji...dakle po¹to oèogledno ne zna¹, ja æu ti reæi da evolutivni napredak nije "Azra" u odnosu na "©abana ©auliæa", nije "grad" u odnosu na "selo", nego "Slobodnouman èovek koji ¾ivi zajedno sa prirodom"u odnosu na "gradom zatrovanog neandertalca"...To je nauèna èinjenica a ti prièaj ¹ta god hoæe¹ :) ...

Ps: ®ivo me zanima koju vrstu muzike ti po¹tuje¹ ako ne narodnjake
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Dr. Pop

ko izbrisa moj post, mislim da je bio vezan za temu i da nije bio uvredljiv...???
MK Arhangel

despic

moje cenjeno misljenje je da nije cebovan ni jednom...
ne znam da li ima de da se nadje toliko cebe ;)
klasican divljak

despic

a ovo za narodnjake mi nikad nece biti jasno...
ja slusam panteru i nikad se necu nazvati rokerom,vise sam smeker neko roker ;)
ja sam mislio da to prodje cim prerastes 15 godina...to kao, necu da se druzim sa tobom jer slusas miru skoric
mnogo se loze ti, samonazivajuci 'rokeri'
zmaju, ti si roker zato sto navodno zivis rokenrol...!?pa neki narodnjaci 6x vise zive rnr zivotom od tebe...
gori si od moje ribe, i ona se pali da je rokerka a ne zna ko je Dio...
smesno

i ko mi hejtuje postove??? nabijem ga na q!!! ;)
klasican divljak

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 02 Novembar, 2010, 09:21
sori ja nikako nemogu da postujem nekog ko slusha narodnjake .. ali nikako :)

Ceo zivot bezim od narodnjaka i svadbi, ali to sam ja i moj muzicki ukus, proistekao iz muzickog ukusa moje porodice i okoline... Imam kumove u Valjevu, rodbinu i mnogo prijatelja u Jagodini, sve ih izuzetno cenim i postujem zbog bazicnih ljudskih osobina, a ne zbog toga sta slusaju... Naravno da ih zajebavam kad god imam priliku, mene takodje, ali to ne znaci da ih ne cenim kao ljude i naravno da bih zbog svakoga od njih skakao u vatru i vodu... Nadam se i obrnuto... Da se spojim sa tvojom temom, mislim da su shabani, ljudi koji tresu piksle/bacaju djubre kroz prozor solitera, jer su navikli na takvo ponasanje, ljudi koji svoje neznanje kompenzuju agresijom, ljudi koji voze kao da su vlasnici puteva i parkiraju se na ulazna vrata, ljudi koji ovde provedu 40 godina, a pricaju sa naglaskom svog zavicaja, ljudi koji su od 90-te glasali za onoga, a sad su im svi drugi krivi sto se lose zivi, ljudi koji istovaruju gradjevinski otpad gde god ih niko ne vidi... Imas primera shabanstva na svakom jebenon koraku, ali vrsta muzike koja se slusa, slabo ima veze sa tim...

despic

pa da...moj cale gleda farmu pa nije shaban....on je choban :)
al gleda zbog vendi (.)(.)
klasican divljak

Lazic


despic

Citat: Lazic poslato 02 Novembar, 2010, 12:48
Eto, digao sam te iz minusa... ;D
a i'am utisak da si mi ga ti i dao :)
mislim, minus :)
klasican divljak

Lazic


UFF


DebeliZmaj

uff .. nemoj prepravljati ljudima poruka
meni ne smeta :) ... gadno moze biti samo ako
se naviknu pa nekome kome smeta napisu :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic